Elektrický hoblík Parkside PEH 30 B2 (750 W): Lidl cena 2026 + recenze
Lidl nabízí v akci elektrický hoblík Parkside PEH 30 B2 s oboustranným hoblovacím nožem z vysoce kvalitní oceli. Hloubku úběru lze nastavit v rozmezí od 0 do 3 mm. Díky šířce záběru 82 mm lze rychle pracovat i na velkých plochách.
K dispozici jsou tři různě hluboké drážky pro jednoduché a přesné srážení hran. Hoblík je vybaven automatickou výklopnou odkládací opěrkou chránící hoblovací nůž a obrobek. Elektrický hoblík Parkside má ergonomické držadlo pro pevný úchop, intenzivní ofukování brání ucpávání hoblinami.
Součástí balení je adaptér pro připojení externího odsávání. Příkon hoblíku je 750 W, počet volnoběžných otáček je 13 000 za minutu, šířka hoblování je 82 mm a hloubka úběru 0-3 mm. Součástí příslušenství je paralelní doraz, hloubkový doraz, vidlicový klíč, imbusový klíč a zmiňovaný adaptér pro externí odsávání.
Záruka na výrobek jsou 3 roky. Máte-li zkušenosti s elektrickým hoblíkem Parkside PEH 30 B2 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.
Kód výrobku
PEH 30 B2
Cena v akci
- od 16. 3. 2017 – 999 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz
Fotky výrobku


Tipy na další výrobky
- Teleskopický nástavec pro vysokotlaký čistič Parkside PTL 4 A1
- Vyhřívaný polštář Silvercrest SHK 29
- Topinkovač Silvercrest STS 850 D1
- Motorkářské rukavice Nerve
- Taška na šicí stroj TopMove
- Bruska na stěny a stropy Parkside PWDS 920 A1
- Univerzální stupátko ke kočárku Lupilu
- Ramínka na oblečení Livarno Living
Zatím žádné komentáře