LIDL KATALOG

Elektrická vyhřívaná podložka Silvercrest (SWUB 85 C2) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci elektrickou vyhřívanou podložku Silvercrest SWUB 85 C2 s polyuretanovým jádrem s dlouhou životností. Podložka je tvarově stálá a prodyšná, nenáročná na údržbu a hygienická.

Součástí podložky je snímatelný potah pratelný do 95 %, podložka samotná je vyrobena z polyuretanu a polyesteru. Lidl na ni poskytuje záruku 3 roky.

Máte-li zkušenosti s elektrickou vyhřívanou podložkou Silvercrest SWUB 85 C2, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SWUB 85 C2

Cena v akci:

  • od 23. 1. 2017 – 499 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Josef 1. března 2018 v 12:38

    Tento výrobek mi velmi dobře slouží. Nakoupil jsem jej i pro rodinu žijící v Rusku. Manželka je odtud. Onemocněl jsem chřipkou a chtěl jsem se vyhřát. Ucítil jsem zápach a řídící jednotka zhasla a deka přestala hřát. Lze koupit novou, nebo lze stávající posla do opravy?

  • Miroslav 2. listopadu 2018 v 16:12

    Vrele doporucuji vsem zakaznikum,jsem nad miru spokojen….velice dobry sluha…s pozdravem Kovarik