LIDL KATALOG

Dvojitý topinkovač Silvercrest (STO 1500 A1) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci dvojitý topinkovač Silvercrest STO 1500 A1 s tělesem z kvalitní nerezové oceli. Topinkovač má dvě oddělitelně spustitelné jednotky na opékání až čtyř topinek najednou.

Šíře štěrbin je cca 36 mm, pro lepší manipulaci je topinkovač vybaven dvojicí vyjímatelných tácků na drobky. Topinkovač nabízí funkci rozmrazování, ohřívání a funkci stop, rozměry přístroje jsou přibližně 28 cm × 26 cm × 19 cm. Maximální příkon je 1 630 W.

V prodeji je několik barevných variant topinkovač, mimo jiné bílá a červená. Záruka na přístroj činí 3 roky.

Své zkušenosti s dvojitým topinkovačem Silvercrest STO 1500 A1 z Lidlu nám můžete formou recenze psát sem do diskuze.

Kód výrobku: STO 1500 A1

Návod na dvojitý topinkovač Silvercrest STO 1500 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 3. 7. 2017 – 799 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Stanislav Šimíček 24. ledna 2018 v 19:10

    Vlastníme topinkovač SilverCrest STO 1500 A1 už vyše roka. Momentálne sa pokazila pravá polovica – páčka nezostane zapnutá, ale stále vyskočí. Píšete, že záruka na výrobok je tri roky. Topinkovač sme dostali do daru, takže asi ťažko sa dopátrame k pokladničnému bločku. Je možné nechať opraviť topinkovač, hoci si za jeho opravu zaplatíme? Ako máme postupovať a kde prístroj poslať na opravu? Mimochodom s prístrojom sme doteraz boli maximálne spokojní, je veľmi elegantný, praktický – žiadny podobný typ s takýmito parametrami, hoci aj oveľa drahší, sme zatiaľ na internete nenašli. Ak by sme chceli zakúpiť namiesto tohto nový v prípade, že by sa nedal opraviť, kde sa dá zakúpiť?
    Vopred ďakujem za odpoveď.