Dřevěná kuchyňka Playtive Junior: Lidl cena 2024 + recenze

Petr Novák
Publikováno 14. října 2022

Lidl nabízí v akci dřevěnou kuchyňku Playtive Junior se stabilní konstrukcí z pravého dřeva. Výšku kuchyňky lze nastavit na 97, 101, nebo 103 cm.

Kuchyňka Playtive Junior podporuje fantazii a kreativitu, tvoří ji dvě plotýnky s diodami, trouba a mikrovlnná trouba s okénky, otočný regulátor teploty se zvukem, dřez s otočným vodovodním kohoutkem, šest háčků na pověšení příslušenství a spodní skříňka s dvěma policemi.

Alkalické baterie jsou součástí balení, sadu lze kombinovat s dalšími sety od Playtive Junior. Určena je dětem od 3 do 8 let. Rozměry sady jsou 70 × 97 × 30 cm, hmotnost 9,8 kg.

Své zkušenosti s dřevěnou kuchyňkou Playtive Junior z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci

  • od 15. 11. 2018 – 1 490 Kč
  • od 23. 11. 2017 – 1 490 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Dřevěná kuchyňka Playtive Junior
Dřevěná kuchyňka Playtive Junior
Dřevěná kuchyňka Playtive Junior
Dřevěná kuchyňka Playtive Junior


AS
Anna Syslová 25.12.2017 – 16:15

Kuchyňku jsem zakopupila své dceři a již při sestavování jsem byla velice zklamaná. Bohužel jsme ji sestavovali večer před štědrým dnem, tak již nebylo možné vymyslet to nějak jinak (koupit kuchyňku např. v Ikei). Jednotlivé díly bylo velmi náročné sestavit, neseděly na sebe tak jak by měly a celá kuchyňka je konstrukčně nepříliš dobře řešená. Běhěm prvních pár minut hry dcerka s dřevěnou vidličkou ze zadní stěny "sundala" i háček na kterém byla pověšená, protože místo kovové podložky kterou bych na zadní straně čekala tam bylo vybrání pod hlavičku vrutu, čímž je sololitová zadní stěna zeslabena na minimum tak to opravdu déle vydržet nemohlo. Během večera se podařilo stejným způsobem vytáhnout i zbývající dva "háčky" ... Dvě poličky zatím drží, nejspíš proto, že jsme na ně ještě nic nepoložili. Nicméně dcerka je z kuchyňky nadšená, tak doufám, že nějaký ten rok vydrží. Háčky budeme muset holt nějak šikovně připevnit svépomocí ... Ke koupi ovšem nedoporučuji, pokud čekáte kvalitní dřevěnou kuchyňku která něco vydrží. Opravdu dřevěné jsou na ní maximálně nohy. Zbytek je přinejlepším dřevotříska nebo sololit. :(

Odpovědět

L
Luboš 25.12.2017 – 19:22

Musím říct že jsou to vyhozené peníze, kuchyňka z pravého dřeva? dřevěné jsou pouze 4 nohy na kterých kuchyňka stojí a ještě zprohýbané, ostatní díly jsou z lisovaného papíru s otřepy a špatným lakováním, jakoby byla z nějakých odřezků, kvalita zpracování = horší zboží z číny. díky nepřesnostem předvrtaných děr se stává že šrouby rozštípnou papírový materiál. po smontování jsou desky zprohýbané a dvířka nejdou seřídit aby nedrhli.

Odpovědět

BU
Bohunka Urbanova 26.12.2017 – 20:43

Dnes dostali synové kuchyňku:-(Je nadherna,ale přišla nám celá poškozená,hrozně mě to mrzí.Snad ji pošlou novou tu stejnou.Dekuji

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás