Diagnostická váha s bluetooth Silvercrest SBF 75: Lidl cena 2024 + recenze

Petr Novák
Publikováno 17. října 2022

Lidl nabízí v akci diagnostickou váhu Silvercrest SBF 75 s možností vyhodnocení naměřených hodnot díky aplikaci HealthForYou.

Váha má nášlapnou plochu z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm, její maximální nosnost tak je až 180 kg. Váha Silvercrest SBF 75 má paměť pro 8 uživatelů a automatické rozeznání uživatele, automaticky se vypíná a váží ihned po vstupu na váhu.

Naměřené údaje se zobrazují na LCD displeji, přičemž lze měřit tělesnou váhu, podíl tělesného tuku, vody a svalové hmoty, hmotnost kostí a doporučenou spotřebu kalorií. Baterie jsou součástí balení.

Rozměry váhy Silvercrest SBF 75 jsou 30 × 2 × 30 cm.

Své zkušenosti s diagnostickou váhou Silvercrest SBF 75 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku

SBF 75

Návod na diagnostickou váhu Silvercrest SBF 75

Cena v akci

  • od 9. 9. 2019 – 499 Kčod 27. 5. 2019 – 499 Kč
  • od 14. 2. 2019 – 499 Kč
  • od 17. 12. 2018 – 499 Kč
  • od 18. 12. 2017 – 499 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz

Fotky výrobku

Diagnostická váha s bluetooth Silvercrest SBF 75
Diagnostická váha s bluetooth Silvercrest SBF 75


V
Vojto 19.12.2017 – 09:23

Pořídil jsem si váhu a jdu ji vrátit. Proč? Pokud nemáte Smartphon je Vám k ničemu. Nedokáže nic, kromě toho, že vás zváží. Na jiné údaje zapomeňte. V návodu na zadní straně je uvedené, že váha je v plném rozsahu použitelná jen s aplikací App HealtForYou ale o řádek víš je uvedeno, že je bezproblémově použitelná i bez Smartphonu. To ale není pravda. Bez Smarphonu nenastavíte uživatele, nezjistíte svůj stav ohledně tuku, vody nebo svalů v tele, hmoty kostí či spotřeby kalorii. (Na zadní straně je špatný překlad. Je zde uvedeno že váha vám zobrazí potřebu kalorii ale správně má být spotřebu. Je skutečně rozdíl, jestli Vám váha sdělí kolik potřebujete a nebo kolik jste spotřebovali.) Prostě nic co dokáží i levnější produkty. Její koupí si tak donesete domů nepotřebnou věc. Navíc pokud máte doma Smartphon, ještě nemáte vyhráno. Aplikace App HealtForYou odmítá přiřadit k váze další uživatele. Možná se to dá nějak obejít ale vzdal jsem to a váha jede tam odkud jsem ji s nadšením přinesl do Lídlu.

Odpovědět

K
Kupec 23.12.2017 – 11:22

Váha vypadá skvěle a vypadá to, že váží i dobře. Problém je ovšem v přiřazení uživatelů. Váha sice údajně pojme až 8 uživatelů, ale zde přichází omezení, pouze při 8 aplikacích health for you. Upřesňuji: 1 přiřazený uživatel váze = 1 aplikace. To značí, že více uživatelů v jedné aplikaci nemá víceméně význam, protože váha přiřazuje pouze tomu, kdo je v dané aplikaci přiřazen váze. Ostatní si musí naťukat naměřené hodnoty ručně. Z váhy se pak nepřiřazená měření musí ručně smazat. Toto mě jaksi zklamalo :-( Navíc, samotná aplikace je pro více zařízení najednou a to je také jaksi zbytečné. Mám jen váhu a ne dalších x zařízení. A ani se je nechystám koupit, takže naprosto zbytečný balast v aplikaci.

Odpovědět

P
Peter 06.01.2019 – 20:52

Vaha je fajn a ked sa vsetko podari, tak vyzera, ze vazi dobre. To je asi tak cele. K vahe je potrebny smartphone a aplikacia - s tym som pocital. S cim som ale nepocital, ze s tou aplikaciu stravim hodiny, kym sa odvazim! Priparovat vahu zaberie veky. Aplikacia furt pada, furt sa tam toci kolecko. Skusal som to na viacerych mobiloch (viac clenov rodiny) - vsade rovnaky vysledok. Myslel som si, ze sa to tyka len primarneho sparovania a potom to uz pojde lahko. Smola. Po uspesnom zvazeni sa (hodina prace) som si tu vahu tyzden nevsimal a po tyzdni... opat celu proceduru od zaciatku. Krabicu som uz vyhodil, takze nic nevraciam, ale rad by som...

Odpovědět

L
Lucie 23.01.2019 – 13:18

Vaha vazi dobre, zadne odchylky po presunuti na jine misto jako u jinych vah. Ale synchronizace s aplikaci je opravdu nesikovne resena. Cekala bych, ze se kazde zvazeni automaticky nahraje do aplikace, misto toho musim vzdy aplikaci spustit, najit zarizeni pres bluetooth, sparovat a pri vice uzivatelich jeste sparovat s uzivatelem, coz cele zabere nekolik minut, pricemz se vaha samozrejme nekolikrat vypne a zapne. Bez aplikace diagnostika nefunkcni. Kdybych mela vybirat znovu, zvolim jinou znacku.

Odpovědět

D
Denisa 03.02.2019 – 23:47

Váhu jsem dostala k Vánocům a jsem velice spokojena. Váží přesně, aplikace funguje jak má, se spárování nebyl problém. Funguje jak na mém telefonu, tak i na manželově. Vždy pozná kdo na váhu stoupne a automaticky se váha nahraje danému člověku do aplikace. Lidé jdou v aplikaci propojit a můžete sledovat pokrok ostatních. Jsem velmi spokojená...

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás