LIDL KATALOG

Dětské lyžařské a snowboardové brýle Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dětské lyžařské a snowboardové brýle Crivit v širokém výběru barevných provedení pro různé světelné podmínky.

Dětské lyžařské a snowboardové brýle Crivit mají dvojitá skla a zajišťují 100% UV ochranu. Vnitřní sklo s povrchovou úpravou Anti Fog zabraňuje zamlžování, trojnásobné polstrování zajišťuje perfektní pohodlí a sférická skla nezkreslený výhled.

Větrací otvory brýlí pomáhají lepší cirkulaci vzduchu, ku prospěchu je také nastavitelný, pružný a měkký pásek s neklouzavými silikonovými prvky. Obroučky jsou z vysoce pružného polyuretanu.

Tvar a provedení brýlí je přizpůsobené lyžařským přilbám Crivit. Součástí balení je ochranný obal z mikrovlákna, který lze využít také jako hadřík na čištění.

Bílo-černá a růžovo-bílá varianta má filtr S2 vhodný pro lehce zataženou oblohu, modro-černá a zeleno-modrá varianta filtr S3 určený do slunečného počasí. ROzměry brílí jsou 16,8 × 7 × 8,2 cm s vyjímkou bílo-černé varianty, která má rozměry 16,2 × 7 × 8,7 cm.

Své zkušenosti s dětskými lyžařskými a snowboardovými brýlemi Crivit z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 12. 11. 2018 – 249 Kč
  • od 11. 10. 2018 – 249 Kč
Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře