LIDL KATALOG

Dětská lyžařská a snowboardová helma Crivit z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dětskou lyžařskou a snowboardovou helmu Crivit v různých barevných provedeních, mezi kterými je i šedá, světle zelená a fialová.

Snowboardová a lyžařská helma Crivit je lehká a bezpečná díky dvojité konstrukci in-mold, její vnější skořepina je z polykarbonátu odolného proti nárazu. Vnitřní skořepina je z vysoce absorbujícího EPS.

Dětská helma Crivit má otočný regulátor velikosti, aby perfektně sedla. Má praktické klipy na uhycení lyžařských brýlí a extra široký polstrovaný komfortní pásek pod bradu. Rovněž má uzávěr na zacvaknutí pro snadné zapínání a rozepínání, snímatelné náušníky se sluchovými zónami a vyjímatelné a pratelné vnitřní polstrování.

Součástí helmy je ochranný obal, helma je přezkoušená podle DIN EN 1077 třídy B.

Dětská lyžařská a snowboardová helma Crivit se prodává ve velikostech S/M (velikost hlavy 48-51 cm) a L/XL (velikost hlavy 52-55 cm).

Své zkušenosti s dětskou lyžařskou a snowboardovou helmou Crivit z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 12. 11. 2018 – 599 Kč
  • od 11. 10. 2018 – 499 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře