LIDL KATALOG

Dámské lyžařské kalhoty Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dámské lyžařské kalhoty Crivit Pro vybavené systémem lokalizace polohy Recco.

Kalhoty Crivit Pro jsou vzdutěsné a zásluhou vodního sloupce 10 000 mm také voděodolné. Vybaveny jsou kvalitním vatováním Thinsulate a povrchovým provedením Bionic-Finish Eco, které odpuzuje vodu a nečistoty. Kalhoty mají zvýšený, hřejivý chránič ledvin a pas s nastavitelnými patkami se suchými zipy.

Lyžařské kalhoty Crivit Pro mají také vnitřní zesílení nohavic a praktický vnitřní sněžný pás s neklouzavými pásky na koncích nohavic. Tmavě modrá varianta je vybavena odnímatelnými šly.

Dámské lyžařské kalhoty Crivit Pro z Lidlu jsou k dostání v několika barevných variantách. Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a prodávány jsou ve velikostech 36-44. Své zkušenosti s nimi nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 12. 11. 2018 – 999 Kč
  • od 16. 11. 2017 – 999 KčCrivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře