LIDL KATALOG

Dámské kožené nízké kozačky Premium Collection by Esmara z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dámské kožené nízké kozačky z kolekce Premium Collection by Esmara. Boty jsou dostupné v několika barevných provedeních.

Obuv Esmara je univerzálně kombinovatelná a vhodná k oblečení na volný čas i do kanceláře, kožená stélka zajišťuje příjemné klima nohou.

Hladká černá varianta má postranní zip pro pohodlné obouvání a zouvání, výška podpatku je 9 cm. Semišová černá varianta má taktéž postranní zip, délka podpatku však je 7 cm. Chelsea antracitová varianta má pružné prvky po stranách pro pohodlné obouvání a zouvání, výška podpatku je jen 2,4 cm.

Vrchní materiál obuvi tvoří kůže, podšívka je z kůže s textilem a podrážka z TPR. Boty jsou dostupné ve velikostech v rozmezí od 37 do 41.

Své zkušenosti s dámskými koženými nízkými kozačkami z kolekce Premium Collection by Esmara z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 29. 3. 2018 – 699 Kč (varianta A)

Varianta A:
Esmara je privátní značka Lidlu zaměřená čistě na dámské oblečení, obuv a módní doplňky. Sortiment Esmara zahrnuje také těhotenské oblečení, spodní prádlo a domácí obuv. Dámské oblečení Esmara z Lidlu je dostupné také v internetovém obchodě.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře