LIDL KATALOG

Dámské funkční triko Baselayer Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dámské funkční triko Crivit Pro, které je určeno jako spodní vrstva. Triko má laserem řezané větrání, síťované prvky a bodymapping pro optimální regulaci teploty.

Dámské triko Crivit Pro je vhodné pro všechny druhy běžeckých sportů, má ploché, částečně svařené švy pro vysoký komfort při nošení a odrazové prvky 3M Scotchlite pro lepší viditelnost. Dobrý odvod vlhkosti zajišťují funkční vlákna Topcool, na těle triko skvěle sedne zásluhou elastanu.

V prodeji je několik barevných variant a provedení trika Crivit Pro, jeho svrchní materiál je vyroben z 86 % z polyesteru s vlákny Topcool a ze 14 % z elastanu creora. Síťový prvek je vyroben z 91 % z polyesteru a z 9 % z elastanu creora. K dostání jsou velikosti v rozmezí od XS (32/34) do L (44/46).

Své zkušenosti s dámským funkčním trikem Baselayer Crivit Pro z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 8. 10. 2018 – 449 Kč (varianta A)
  • od 17. 9. 2018 – 449 Kč (varianta A)
  • od 23. 11. 2017 – 449 Kč (varianta A)

Varianta A:
Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře