LIDL KATALOG

Dámská trailová obuv Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dámskou trailovou obuv Crivit Pro vhodnou pro běh v lese za každých podmínek.

Boty Crivit Pro jsou voděodolné, větruodolné a prodyšné. Mezipodrážka 3-Density-Phylon působí jako tlumící element, podporuje pevné držení chodidla a vrací tělu energii při každém kroku.

Podrážka Traction-Control s dvousměrovou strukturou zajišťuje vysokou přilnavost, speciální tvar podrážky brání zachycování kamínků nebo špíny. Stabilizátor carbo-lite upevňuje chodidlo a zajišťuje přirozený došlap, grip-motion podporuje trakční kontrolu a zajišťuje vyšší pružnost a flex-support podporuje správné vedení chodidla při běhu.

Speciální syntetický svrchní materiál trailové boty Crivit Pro je tvořen biologicky odbouratelnou TEX membránou, vhodný je i pro velmi citlivou pokožku. Reflexní prvky obuvi zajišťují lepší viditelnost.

Svršek boty Crivit Pro je tvořen textilem a PU, podšívka se stélkou jsou z textilu a podrážka z phylonu a gumy. V prodeji je několik barevných variant a velikosti v rozmezí od 37 do 41.

Své zkušenosti s dámskou trailovou obuví Crivit Pro z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 799 Kč (varianta A)

Varianta A:

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře