LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Dámská trailová obuv Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci dámskou trailovou obuv Crivit Pro vhodnou pro běh v lese za každých podmínek.

Boty Crivit Pro jsou voděodolné, větruodolné a prodyšné. Mezipodrážka 3-Density-Phylon působí jako tlumící element, podporuje pevné držení chodidla a vrací tělu energii při každém kroku.

Podrážka Traction-Control s dvousměrovou strukturou zajišťuje vysokou přilnavost, speciální tvar podrážky brání zachycování kamínků nebo špíny. Stabilizátor carbo-lite upevňuje chodidlo a zajišťuje přirozený došlap, grip-motion podporuje trakční kontrolu a zajišťuje vyšší pružnost a flex-support podporuje správné vedení chodidla při běhu.

Speciální syntetický svrchní materiál trailové boty Crivit Pro je tvořen biologicky odbouratelnou TEX membránou, vhodný je i pro velmi citlivou pokožku. Reflexní prvky obuvi zajišťují lepší viditelnost.

Svršek boty Crivit Pro je tvořen textilem a PU, podšívka se stélkou jsou z textilu a podrážka z phylonu a gumy. V prodeji je několik barevných variant a velikosti v rozmezí od 37 do 41.

Své zkušenosti s dámskou trailovou obuví Crivit Pro z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 799 Kč (varianta A)

Varianta A:

Dámská trailová obuv Crivit Pro
Dámská trailová obuv Crivit Pro
Dámská trailová obuv Crivit Pro
Dámská trailová obuv Crivit Pro
Dámská trailová obuv Crivit Pro

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře