LIDL KATALOG

Chladicí taška Crivit CKT 35 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci chladicí tašku Crivit CKT 35 A1 v různých barevných provedeních, mezi kterými nechybí žlutá a modro-fialová.

Chladicí taška Crivit CKT 35 A1 udržuje nápoje chladné až po dobu 7 hodin, její součástí jsou popruhy na připevnění piknikové deky a vyjímatelná vodotěsná umělohmotná taška. Taška má prostornou hlavní přihrádku s oboustranným zipem a vyjímatelný organizér na lahve.

K dispozici je kapsa na zip, ucha a popruh přes rameno na nošení. Taška Crivit CKT 35 A1 je vhodná na šest lahví o objemu 1,5 litru naležato nebo 12 lahví o objemu 1 litr nastojato. Ve víku je extra otvor pro rychlé vyjmutí.

Po složení je taška prostorově úsporná a se suchým zipem. Objem tašky je 35 litrů, vyrobena je z polyesteru, polyethylenové pěny a hliníkové vrstvy. Rozměry tašky jsou 43 × 33,5 × 27 cm a hmotnost činí 790 gramů.

Své zkušenosti s chladicí taškou Crivit CKT 35 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: CKT 35 A1

Cena v akci:

  • od 2. 5. 2019 – 199 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • František 22. srpna 2020 v 13:36

    Super taška jen škoda že jí už nemůžu nikde sehnat. Určitě bych si ji koupil znovu.