LIDL KATALOG

Chladicí taška Crivit CKG 1 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci chladicí tašku Crivit CKG 1 A1 ve dvou provedeních. Taška má zesílenou izolaci na zadní straně pro nošení na těle bez podchlazení.

Potravinová taška Crivit CKG 1 A1 má integrován chladicí gelový polštářek a velký vnitřní prostor o objemu asi 4 litry. Zip a překrývající díl udržuje chladný vzduch uvnitř tašky, popruh na nošení s přezkou zajišťuje jednoduché připevnění. Rozměry tašky jsou 21,5 × 25 × 12 cm a hmotnost činí asi 330 gramů.

Taška na víno Crivit CKG 1 A1 má taktéž integrován chladicí gelový polštářek, který udrží nápoje chladné všude na cestách. Vhodná je pro jednu lahev do objemu 1 litr. Taška má praktický popruh přes rameno na zavěšení, její rozměry jsou 13,5 × 34 × 12 cm a hmotnost je 350 gramů.

Své zkušenosti s chladicí taškou Crivit CKG 1 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: CKG 1 A1

Cena v akci:

  • od 5. 8. 2019 – 169 Kč

Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře