LIDL KATALOG

Bluetooth sluchátka Silvercrest SKBA 2 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci bluetooth sluchátka Silvecrest SKBA 2 A1, které kombinují sluchátka a reproduktory.

Sluchátka Silvercrest SKBA 2 A1 nabízí vynikající zvuk zásluhou 40mm membrány z PET. Mají integrovaný akumulátor pro poslouchání až 20 hodin hudby ve sluchátkách a 5 hodin z reproduktoru. Pro úsporu místa je lze složit.

Výhodou sluchátek Silvercrest SKBA 2 A1 je jednoduché ovládání hlasitosti a přehrávání skladeb, mají integrovaný mikrofon a AUX výstup pro přenos hudby kabelem.

Pro přepínání mezi sluchátky a reproduktorem je k dispozici posuvný volič. Součástí balení je nabíjecí kabel, audio kabel a návod k obsluze.

Sluchátka využívají technologii bluetooth 4.1 a podporují profily AVRCP, A2DP, HFP a HSP. Kapacita li-pol akumulátoru 3,7 V je 1 000 mAh, frekvenční rozsah sluchátek je 100 Hz-16 kHz a frekvenční rozsah vnějšího reproduktoru je 180 Hz-20 kHz. Výkon vnějšího reproduktoru je 2× 1 W, dosah sluchátek je až 10 metrů.

Jejich rozměry jsou 17,2 × 19,4 × 7,7 cm, hmotnost je asi 279 gramů a délka USB kabelu je 70 cm.

Své zkušenosti se sluchátky Silvercrest SKBA 2 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SKBA 2 A1

Návod na sluchátka Silvercrest SKBA 2 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 23. 4. 2018 – 799 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře