LIDL KATALOG

Bluetooth reproduktor Silvercrest SBL 4 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci reproduktor Silvercrest SBL 4 A1 s bezkabelovým přenosem hudby přes rozhraní bluetooth.

Reproduktor je kompatibilní se všemi běžnými smartphony a tablety s bluetooth, na jedno nabití lze přehrávat hudbu až po dobu 8 hodin. Bluetooth reproduktor Silvercrest SBL 4 A1 má neklouzavý, silikonový podstavec. Součástí balení je nabíjecí USB kabel s převodem na micro-USB.

Integrovaný akumulátor reproduktoru má kapacitu 2 400 mAh při 3,7 V, bluetooth odpovídá specifikaci 4.1, podporuje bluetooth profily AVRCP, A2DP, HFP, výstupní výkon je 2× 4 W RMS a dosah bluetooth až 10 metrů. Velikost reproduktorů je 20 × 7 × 8,5 cm, k dostání jsou v několika barevných variantách.

Své zkušenosti s bluetooth reproduktory Silvercrest SBL 4 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SBL 4 A1

Návod na bluetooth reproduktor Silvercrest SBL 4 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 9. 7. 2018 – 699 Kč
  • od 23. 11. 2017 – 699 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Daniel 3. února 2018 v 11:19

    Mám kámoše, co si podobný reprák připevnil na držák od navigace nebo co to bylo, připevnil to na čelní sklo a poslouchal tak hudbu. Bylo to z toho důvodu, že neměl možnost pouštět hudbu z telefonu v autě.