LIDL KATALOG

Bezdrátová meteostanice Auriol z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci bezdrátovou meteostanici privátní značky Auriol.

Meteostanice je vybavena barevným displejem, na kterém je graficky znázorňováno počasí s proznózou, vnitřní a vnější teplota, vlhkost vzduchu, ukazatel teplotního komfortu v místnosti, fáze měsíce, tlak vzduchu a jednotlivé hodnoty za posledních 12 hodin. Na meteostanici se zobrazuje také aktuální čas, hodiny jsou řízeny radiovým signálem.

Přístroj je možné využít také jako budík, k dispozici jsou dva různé časy buzení. Dosah senzoru je 100 metrů, přímo na něm se také zobrazuje teplota a vlhkost. Součástí balení jsou baterie, na meteostanici Lidl poskytuje 3letou záruku. Na výběr máte ze dvou variant provedení, které se od sebe odlišují velikostí stanice. Rozdíl je asi 5 cm v délce a výšce.

Pokud máte osobní zkušenosti s bezdrátovou meteostanicí Auriol z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 91679

Cena v akci:

 • od 25. 2. 2019 – 399 Kč
 • od 28. 11. 2016 – 599 Kč
 • od 19. 10. 2015 – 599 Kč

Pod značkou Auriol Lidl prodává měřící přístroje - hodinky, hodiny, meteostanice, brýle nebo dalekohledy. Značka Auriol zahrnuje také brýle na čtení nebo digitální teploměry.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • DavidCZ 25. října 2017 v 23:31

  Mám tuto meteo stanici a po roce a půl používání ji nemohu nic vytknout. Mám ji zapojenou přes trafo takže je pořád podsvětlená. Má špatný pozorovací úhel shora, je třeba na ni koukat trochu zespodu. Pokud ji budete provozovat na baterie tak je k ničemu protože pokud nestisknete podsvětlení tak na displayi nic neuvidíte. Bezdrátové čidlo ma super malou spotřebu baterii, baterie v něm mám již 18Měsíců a ještě nebyly měněny, úžasné .

  Video recenze zde:
  https://www.youtube.com/watch?v=hmQHJsyiaI4

 • Jandfovsky Ladislav 25. března 2018 v 22:54

  Se stanici jsem spopkojen,ale zakoupil jsem jeden s poslednich kusu na prodejne a chybelo venkovni cidlo teploty,ktereho jsem si nevsiml a ani jsem nebyl profavackou upozornen.Rad bych si toto cidlo dokoupil,
  alenevim zda existuje jako nahradni dil.
  S pozdravem Jandovsky

 • Martin 28. března 2018 v 20:11

  Preco teplota na vonkajšom senzore je ina ako na meteostanici v poli vonkajsej teploty?

 • Jan Novák 28. července 2018 v 18:52

  Bohužel meteo stanice likviduje neuvěřitelně rychle JAKÉ KOLIV baterie. Za týden je musím měnit. Venkovní čidlo zhruba rok a bez výměny.

 • Miroslav 11. prosince 2018 v 16:31

  Malá přesnost měření teploty z ní dělá pouze dětskou hračku. Mezi teplotou 20 nebo 22°C v místnosti je opravdu citelný rozdíl a to je asi tak její rozptyl přesnosti.

 • Kalimero 12. dubna 2019 v 08:06

  8 měsíců fungovala dobře, dnes ráno ukázala venkovní teplotu +24 i když mrzlo a vnitřní teplotu jen HI, asi se mi směje.

 • Milo 12. května 2019 v 16:20

  Stanica vyzerala super aj za tie peniaze parádne funkcie ale nemala ani mesiac a musel som výrobok vrátiť, nakoľko dióda na čidle začala natrvalo svietiť a nepomohlo ani vybratie batérií ani reštart čidla. Stanica začala ukazovať rozdiel v teplote zhruba + 5 až 7 stupňov a už potom neukazovala nič presne.

 • Janus 11. října 2019 v 13:00

  Stanici jsme koupil v 8/2018. Ihned po zapojení jsem zjistil nepřijemnou věc. Dispaly je nejlépe čitelný pokud stanice je kolmo ve výši očí. Pokud se postaví na stojánek a stojí pod úhlem, jsou údaje hůře čitelné. Stanice byla ve variantě s barevnýmy čílicemi, kdy pro vnitřní teplotu zvolil výrobce barvu žlutou pro venkovní tmavě modrou. Bez zapnutí podsvícení byly údaje čitelné minimálně. Aby nedošlo k rychlému vybití baterie(jedna uvádí vchod stanici, druhá osvětlení) byla stanice zapojena na sí´tový adapter. Po roce přestalo být podsvícení funkční. Display je při běžném denním i při umělém osvětlení bez podsvícení nečitelný. Ostaní funkce pracují.Baterie v čidle jsme měnil dvakrát. Popsané permanentní rozsvícení červeného světýlka na čidle není porucha, ale poslední zoufalý pokus čidla se slabou baterií spojit se se staničkou. Stačilo vyměnit baterie. Odneseno na reklamaci. Čekám.

 • Rudolf 9. prosince 2019 v 14:58

  Zakoupenou meteostanici AURIEL jsem chtěl použít s několika čidly, je na tři. Marně jsem se pídil, kde sehnat ještě jedno čidlo. Bohužel marně, Lídl mne odkázal na servis a ten zas na výrobce v Německu. Připadám si jak ten krteček s kaťatama.

 • Jan Kokeš 28. března 2020 v 12:38

  Tuto meteostanici nedoporučuji. Likviduje neskutečně baterie cca 2x za měsíc nutná výměna. Suma sumárum ,ve finále se vám neskutečně prodraží. Mám podobnou jiného výrobce a tam bat. drží minimálně 1 rok.
  Nedělám reklamu ,ale zvažte nákup této meteostanice.
  Kokeš

 • Timotej 19. června 2020 v 22:04

  Dobrý deň , meteostanica ukazuje aktualne počasie alebo počasie do predu v navode je napsano, že meteostanice začne predpovedať počasí približne 6 hodin po zadaní aktualneho počasí , možte mi to niekto vysvetliť , jhe večer a ukazuje mi slnko. Prosim o odpoved.

 • JanaH 9. února 2021 v 19:26

  Zakoupila jsem 2 ks v roce 2020. Tyto modely již neměly možnost připojení k síti. První po 4 měsících přestala fungovat, jen neustále blikalo osvětlení. Reklamace proběhla bez problémů. Druhou budu reklamovat nyní.Asi po půl roce fungování. Začala velmi nepřesně měřit teplotu, rozdíl i 8 st. C, poté již přestalo cokoli zobrazovat a jen velmi rychle bliká modré světlo .