, Bezdrátová meteostanice Auriol z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Bezdrátová meteostanice Auriol z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci bezdrátovou meteostanici privátní značky Auriol.

Meteostanice je vybavena barevným displejem, na kterém je graficky znázorňováno počasí s proznózou, vnitřní a vnější teplota, vlhkost vzduchu, ukazatel teplotního komfortu v místnosti, fáze měsíce, tlak vzduchu a jednotlivé hodnoty za posledních 12 hodin. Na meteostanici se zobrazuje také aktuální čas, hodiny jsou řízeny radiovým signálem.

Přístroj je možné využít také jako budík, k dispozici jsou dva různé časy buzení. Dosah senzoru je 100 metrů, přímo na něm se také zobrazuje teplota a vlhkost. Součástí balení jsou baterie, na meteostanici Lidl poskytuje 3letou záruku. Na výběr máte ze dvou variant provedení, které se od sebe odlišují velikostí stanice. Rozdíl je asi 5 cm v délce a výšce.

Pokud máte osobní zkušenosti s bezdrátovou meteostanicí Auriol z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 91679

Cena v akci:

  • od 28. 11. 2016 – 599 Kč
  • od 19. 10. 2015 – 599 Kč

Pod značkou Auriol Lidl prodává měřící přístroje - hodinky, hodiny, meteostanice, brýle nebo dalekohledy. Značka Auriol zahrnuje také brýle na čtení nebo digitální teploměry.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Bezdrátová meteostanice Auriol

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Bezdrátová meteostanice Auriol