, Bezdrátová meteostanice Auriol z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Bezdrátová meteostanice Auriol z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci bezdrátovou meteostanici privátní značky Auriol.

Meteostanice je vybavena barevným displejem, na kterém je graficky znázorňováno počasí s proznózou, vnitřní a vnější teplota, vlhkost vzduchu, ukazatel teplotního komfortu v místnosti, fáze měsíce, tlak vzduchu a jednotlivé hodnoty za posledních 12 hodin. Na meteostanici se zobrazuje také aktuální čas, hodiny jsou řízeny radiovým signálem.

Přístroj je možné využít také jako budík, k dispozici jsou dva různé časy buzení. Dosah senzoru je 100 metrů, přímo na něm se také zobrazuje teplota a vlhkost. Součástí balení jsou baterie, na meteostanici Lidl poskytuje 3letou záruku. Na výběr máte ze dvou variant provedení, které se od sebe odlišují velikostí stanice. Rozdíl je asi 5 cm v délce a výšce.

Pokud máte osobní zkušenosti s bezdrátovou meteostanicí Auriol z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze přímo sem do diskuze.

Kód výrobku: IAN 91679

Cena v akci:

 • od 28. 11. 2016 – 599 Kč
 • od 19. 10. 2015 – 599 Kč

Pod značkou Auriol Lidl prodává měřící přístroje - hodinky, hodiny, meteostanice, brýle nebo dalekohledy. Značka Auriol zahrnuje také brýle na čtení nebo digitální teploměry.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

 • DavidCZ 25. října 2017 v 23:31

  Mám tuto meteo stanici a po roce a půl používání ji nemohu nic vytknout. Mám ji zapojenou přes trafo takže je pořád podsvětlená. Má špatný pozorovací úhel shora, je třeba na ni koukat trochu zespodu. Pokud ji budete provozovat na baterie tak je k ničemu protože pokud nestisknete podsvětlení tak na displayi nic neuvidíte. Bezdrátové čidlo ma super malou spotřebu baterii, baterie v něm mám již 18Měsíců a ještě nebyly měněny, úžasné .

  Video recenze zde:
  https://www.youtube.com/watch?v=hmQHJsyiaI4

 • Jandfovsky Ladislav 25. března 2018 v 22:54

  Se stanici jsem spopkojen,ale zakoupil jsem jeden s poslednich kusu na prodejne a chybelo venkovni cidlo teploty,ktereho jsem si nevsiml a ani jsem nebyl profavackou upozornen.Rad bych si toto cidlo dokoupil,
  alenevim zda existuje jako nahradni dil.
  S pozdravem Jandovsky

 • Martin 28. března 2018 v 20:11

  Preco teplota na vonkajšom senzore je ina ako na meteostanici v poli vonkajsej teploty?

 • Jan Novák 28. července 2018 v 18:52

  Bohužel meteo stanice likviduje neuvěřitelně rychle JAKÉ KOLIV baterie. Za týden je musím měnit. Venkovní čidlo zhruba rok a bez výměny.