LIDL KATALOG

Benzínový kombinovaný přístroj Parkside PBS 2 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci benzínový kombinovaný přístroj Parkside PBS 2 A1, který kombinuje funkce křovinořezu, sekačky na trávu a vyžínače.

Kombinovaný benzínový přístroj Parkside PBS 2 A1 má dvoutaktní motor s nízkými vibracemi a maximálně 1,35 kW (1,85 HP) a bezúdržbové elektronické zapalování s lankovým startérem. Výhodou je ergonomické madlo s individuálně nastavitelnou výškou a ramenní popruh s chráničem těla a uvolňovacím zařízením.

Přístroj Parkside PBS 2 A1 má startovací systém Primer s automatickým sytičem, ocelový nůž se třemi čepelemi na sekání houští nebo křoví (průměr asi 25,5 cm), ocelový nůž se čtyřmi čepelemi na sečení suché trávy nebo na sběr sena (průměr 25,5 cm) a cívku s dvojitou strunou s automatickým odvíjením na sečení trávníku (průměr asi 43 cm).

Plusem je snadné přenášení a skladování díky oddělitelnému madlu. Objem nádrže je asi 1,2 litru, počet otáček na volnoběh dosahuje hodnoty až 3 000 za minutu.

Součástí balení je křovinořez se třemi čepelemi, sekačka na trávu se 4 čepelemi, sekačku na trávu s dvojitou strunou 2×3 metry o průměru 2,4 mm, ramenní popruh s chráničem těla, láhev na míchání paliva, svíčkový klíč a dva klíče s vnitřním šestihranem (4 mm a 5 mm).

Své zkušenosti s kombinovaným přístrojem Parkside PBS 2 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PBS 2 A1

Cena v akci:

  • od 2. 9. 2019 – 2 490 Kč
  • od 1. 8. 2019 – 2 490 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Monika Rakszawski 15. května 2020 v 19:50

    Dobrý den dnes jsme zakoupily Váš výrobek moc se nám líbil že je to 3v1.To překvapení když jsme ho doma otevřeli nebyl tam ani jeden ocelový nůž.Vím že je to moje chyba že jsem si vše nezkontrovala věřila jsem že bude všechno v krabici.Jsem moc zklamaná.Takže za ty peníze mám 1v1.To jsme nečekali.Se srdečním pozdravem Rakszawski

  • Lenka Chládková 15. května 2020 v 21:33

    Dobrý den, paní Rakszawski,

    zde jste na webu Skrblík.cz, nikoli na internetových stránkách Lidlu. Doporučuji Vám výrobek reklamovat, a pokud se tak rozhodnete, budu ráda, když nám dáte vědět, jak jste s reklamací pořídila.