, Benzínový kombinovaný přístroj 4 v 1 Florabest FBK 4 A1 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Benzínový kombinovaný přístroj 4 v 1 Florabest FBK 4 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci benzínový přístroj Florabest FBK 4 A1 kombinující vyžínač, křovinořez, nůžky na živý plot a odvětvovač. Přístroj nabízí snadnou beznástrojovou výměnu nástavců s rychloupínáním a pracovní výšku až do 3,5 metru.

Vybaven je dvoutaktním benzínovým motorem 1,35 kW (1,85 HP) a bezúdržbovým elektronickým zapalováním s lankovým startérem. Rukojeť přístroje lze prodloužit až na 90 cm, držadlo je prakticky obloukové a polstrované.

Křovinořez Florabest má robustní trojzubý ocelový nůž a průměr sečení cca 25,5 cm.

Nůžky na živý plot Florabest jsou vybaveny nožem ze speciální oceli a nabízejí pracovní úhel nastavitelný ve 12 úrovních v rozmezí od -90 ° do +75 °. Délka řezu je cca 42,5 cm a maximální tloušťka řezu asi 2 cm.

Odvětvovač Florabest je vybaven značkovou lištou Oregon o průměru 30,5 cm, tichým bezvibračním řetězem Oregon a automatickým systémem mazání řetězu. Odvětvovač lze použít na větve o tloušťce až do průměru 26 cm.

Vyžínač Florabest je vybaven velkou cívkou s dvojitou strunou s automatickým odvíjením a trojzubým nožem na odolný plevel. Průměr sečení je 43 cm.

Lidl na přístroj poskytuje záruku 3 roky. Máte-li zkušenosti s benzínovým přístrojem Florabest FBK 4 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: FBK 4 A1

Návod na benzínový kombinovaný přístroj Florabest FBK 4 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 26. 6. 2017 – 3 990 Kč
Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Benzínový kombinovaný přístroj 4 v 1 Florabest FBK 4 A1

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Benzínový kombinovaný přístroj 4 v 1 Florabest FBK 4 A1