, Aku šroubovák s integrovaným bubnem Parkside Rapidfire 2.0 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Aku šroubovák s integrovaným bubnem Parkside Rapidfire 2.0 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci šroubovák s integrovaným bubnem Parkside Rapidfire 2.0. Nástroj je lehký, kompaktní a silný díky vysokému točivému momentu. Má speciální výsuvný buben pro rychlou výměnu bitů a integrované LED osvětlení.

Měkké provedení rukojeti zajišťuje bezpečné a komfrotní držení, součástí balení je robustní pouzdro na pásek s příslušenstvím. V krabici dále naleznete nabíječku, magnetické prodloužení bitů (50 mm) a 14 šroubovacích bitů (25 mm).

Kapacita Li-Ion akumulátoru 3,6 V je 1 500 mAh, jmenovité otáčky dosahují hodnoty až 200 za minutu. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Své zkušenosti s aku šroubovákem Parkside Rapidfire 2.0 s integrovaným bubnem nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Děkujeme.

Kód výrobku: IAN 283030

Cena v akci:

  • od 18. 10. 2018 – 499 Kč
  • od 12. 10. 2017 – 499 Kč


Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

  • Tůmova Jiřina 17. listopadu 2017 v 16:55

    dobrý den,před 2 lety jsem si koupila aku šroubovák PASS 3,6 B2 v prod. Lídlu v Špk.Nyní se nám nedaří plně nabít.již po šroub.vrutu Js 3,5/d.35 mm musíme znovu nabít.Nedrží akumulátor.Paragon jsem někde založila,nemohu momen. najít. Aku používám pro přílež. domácí práce min.Sdělte mi ,jestli je možné vyměnit akumulátor,případně i sami pom,zkuš,el.Případně kolik by stál,kdybste nám ho zaslali.Děkuji za odpověď.přeji hezký den. S pozdravem JT.

  • Petr Novák 18. listopadu 2017 v 14:37

    Dobrý den, jste na Skrblíkovi. Skrblík je informační server, který radí, jak lidem ušetřit. Musíte se obrátit na Lidl, který šroubovák prodává.
    Když si v novinách přečtete o másle v akci, tak musíte také zajít do obchodu a koupit ho tam. Novináři vám ho zasílat nebudou. :-)