LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Aku sekačka na trávu Florabest FRMA 36/2 B1 (36 V) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci akumulátorovou sekačku na trávu Florabest FRMA 36/2 B1 s bezuhlíkovou technologií motoru a tichým chodem. Stav nabití sekačky se zobrazuje na čtyřstupňovém LED ukazateli.

Sekačka má dle tvrzení prodejce až o 30 % delší dobu provozu v porovnání s běžnými motory. Pro vyšší pohodlí je vybavena ergonomickým, výškově nastavitelným vodicím madlem. Výšku sečení lze nastavit v šesti krocích, broušený nůž je vyroben ze speciální oceli a zaručuje dlouhou životnost.

Rychlonabíječka s automatickým vypnutím je součástí balení. Sekačka v sobě skrývá dva li-ion akumulátory 36 V / 2,6 Ah (2 600 mAh), doba nabíjení každého z nich je asi 60 minut. Šířka sečení je přibližně 37 cm, výšku sečení lze nastavit v šesti krocích v rozmezí od 25 mm do 75 mm, objem záchytné nádoby je přibližně 40 litrů, hmotnost sekačky je 14,4 kg. Průměr předního kola je 140 mm, průměr zadního 200 mm. Záruka na sekačku jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s akumulátorovou sekačkou Florabest FRMA 36/2 B1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: FRMA 36/2 B1

Návod na akumulátorovou sekačku Florabest FRMA 36/2 B1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 20. 4. 2017 – 5 990 Kč

Aku sekačka na trávu Florabest FRMA 36/2 B1 (36 V)
Aku sekačka na trávu Florabest FRMA 36/2 B1 (36 V)
Aku sekačka na trávu Florabest FRMA 36/2 B1 (36 V)

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Tomy 20. října 2017 v 15:53

  Koupil jsem.Zatím 1xpoužito.Posekal jsem předzahrádku cca 10m2+malou zahradu za domem cca 130m2.Na jednu baterku.Velmi lehká.Snadná manipulace.Uvidíme jak kvalitní budou baterie.Nabíjím ze solárů :-)Takže zatím spokojenost..

 • Janus 11. října 2019 v 14:11

  Sekačku mámjiž tři roky. Když jsme sháněl náhradní nůž, narazil jsme na infomraci, že je Lidl stahoval již po půl rocevzhledem k možnosti samovznícení. Používám jík k téměř plné spokojenosti a oheň rozdělávám zatím klasickým způsobem. Zkušenosti jsou tyto:
  1. Koš je plastový a tak na rozdíl od látkových košů nehrozí protržení od kamínku
  2. Klapka která má signalizovat plný koš má funkci spíš dekorativní
  3. Uzavírací klapka koše moc netěsní. Tráva proudem vzduchu vylétala ven. Udělal jsme dodatečnou ohrídku ze staré hadice průměr 6 mm a těsní.
  4. Výdrž baterie závisí od výšky sečené trávy. Akumulátor se nabíjí cca 60 min, nabíjecí stanice nemá nucenou ventilaci. Tady vidím příčinu samovznícení. Obvod stanice se může přehřát.
  5. Pokud vyjmete akumulátor a ten je zahřátý, počkejte až vychladne. V opačném případě může nabíjecí stanice vyhodnotit akumulátor jako vadný.
  Obecně mi u výrobků Lidl vadí, na rozdíl od německého obchodu, nemožnost dokoupit náhradní akumulátor. Ten jsme si musel nechat dovézt. Do ČR německý obchod díly nezasílá.