LIDL KATALOG

Aku přímočará pila Parkside PSTDA 20-Li A1 (20 V) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci aku přímočarou pilu Parkisde PSTDA 20-Li A1 vhodnou pro rovné i zakřivené řezy. Pila má nastavitelný třístupňový předkyv s možností vypnutí a integrované pracovní LED světlo.

Rychlonabíječka zvládne přístroj nabít za 60 minut a následně se sama vypne, stav nabizi akumulátoru je zobrazen na třístupňovém ukazateli. Pila PSTDA 20-Li A1 nabízí foukání pro linii řezu bez třísek a možnost připojení k externímu odsávání pilin. Pilový list lze snadno vyměňovat díky sklíčidlu SAW LOCK, použít lze běžné pilové listy s jednovačkovou stopkou.

Volnoběžný počet zdvihů pily je až 2 700 za minutu, maximální hloubka řezu je 80 mm do dřeva, 5 mm do kovu, 12 mm do hliníku. Šikmý řez vlevo a vpravo lze provést pod úhly 0 ° / 15 ° / 30 ° / 45 °.

Součástí příslušenství jsou dva pilové listy na dřevo, pilový list na kov, paralelní doraz, imbusový klíč a adaptér pro externí odsávání prachu. Záruka na pilu je 3 roky.

Máte-li zkušenosti s akumulátorovou přímočarou pilou Parkside PSTDA 20-Li A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PSTDA 20-Li A1

Cena v akci:

  • od 29. 3. 2018 – 1 490 Kč (s akumulátorem), 799 Kč (bez akumulátoru)
  • od 27. 3. 2017 – 1 490 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře