GTA 5 na PC zdarma ke stažení: Návod v češtině + funkční odkaz

Neděle, 17. května 2020, Lenka Chládková

Jedna z nejhranějších her současnosti Grand Theft Auto V je ve verzi pro PC k dispozici zcela zdarma. S mimořádně lákavou nabídkou přišlo herní studio Epic Games Store.

Legendární hra Grand Theft Auto 5 vyšla už v roce 2013, od té doby se jí prodalo po celém světě přes 120 milionů kusů. Běžná online cena za verzi ke stažení se pohybuje kolem 766 Kč30  €, klasické CD GTA V pro PC se například v Alze aktuálně nabízí za 999 Kč.

Návod jak stáhnout GTA 5 zdarma

Na Epic Games Store je po omezenou dobu zdarma dostupná prémiové edice GTA V, která obsahuje kompletní příběh základní hry, GTA Online, všechny existující upgrady a další obsah.

Do GTA Online navíc dostanete jako bonus 1 milion dolarů a Criminal Enterprise Starter Pack, což je nejrychlejší způsob, jak skočit do světa zločinu v GTA Online.

K samotnému získání hry si je třeba na Epic Games Store vytvořit účet s dvoufázovou autentizací a stáhnout program Epic Games Launcher. Až v něm si vyhledáte a zdarma stáhnete funkční GTA 5.

Nabídka platí do 21. května 2020 do 17:00 hodin. Pokud si hru do té doby na Epicu zařadíte do knihovny, zůstane vám už napořád.​

Komentáře

  • Dalibor 17. května 2020 v 10:10

    Díky za tip, už je v knihovně :-)

  • Lukáš 17. května 2020 v 15:41

    Taktéž děkuji za tip, ihned jdu stáhnout. :)