Skrblíkův týden: Black Friday, kávovary Cafissimo v akci a Adidas Days

Romana Králíková
Publikováno 14. listopadu 2022

I tento týden v obchodech najdete slevy Black Friday, nejčastěji je v akci elektronika a kosmetika. Skrblík pro vás vybral i slevy na sportovní oblečení nebo kávovary. Co si vyberete?

 1. Bibloo: Velké slevy s Black Friday

  Velká část obchodů se zapojila do listopadové akce Black Friday, a mezi ně patří i Bibloo. Nakoupit můžete oblečení, obuv a doplňky zlevněné až o 65 %.

  Pro získání slevy stačí uplatnit Bibloo slevový kód ve znění “BIBLOO20”, který najdete u každé položky. Black Friday v Bibloo probíhá do 27. listopadu 2022.

 2. A3 Sport: Adidas Days

  Od 14. listopadu 2022 v A3 Sportu v rámci Adidas Days koupíte levně sortiment této značky. Slevy se vztahují na zlevněné i nezlevněné zboží.

  Adidas Days trvají do 21. listopadu 2022. K nákupu není nutný slevový kód.

 3. Rossmann: Sleva 56 % na Bref

  Tento týden Rossmann prodává v akci Bref či ústní vodu Listerine. Různé druhy Brefu jsou levnější o 56 %, Listerine (750 ml) o 42 %.

  V akci jsou také tablety do myčky Finish. Akční týden v Rossmanovi končí 22. listopadu 2022.

 4. Tchibo: Kávovary Cafissimo v akci

  Tchibo spustilo Vánoční akce na kávovary Cafissimo. Některé z nich zlevnily až o 2 000 Kč. Kromě akcí na kávovary můžete výhodně nakoupit také kapsle stejné značky – Tchibo nabízí 6+2 zdarma kapsle Cafissimo.

 5. Alza: Black Friday

  Black Friday neminul ani Alzu, která pro tuto akci zlevnila veškerý sortiment. Ze značek jsou to například Apple, HP, Canon nebo Lenovo. Kdo vyrábí Lenovo najdete v našem stejnojmenném článku.

  Alza slevy v rámci Black Friday platí do 27. listopadu 2022 nebo do vyprodání zásob. Brzy se na Skrlíkovi můžete těšit na souhrnný článek Black Friday akcí různých obchodů.

 6. IKEA: Akce IKEA Family

  Členové IKEA Family mohou tento týden v obchodních domech IKEA pořídit levně pohovky, herní židle nebo stylový koberec. Nabídka však obsahuje mnohem více.

  Využít můžete také nabídku žárovek 2+1 zdarma. Zboží bude levnější do 30. listopadu 2022.

 7. Electro World: Black Friday v Electro Worldu

  Také Electro World se zapojí do akce Black Friday, a to od čtvrtka 17. listopadu 2022. Zda bude zlevněný celý sortiment nebo pouze vybrané kategorie obchod zatím nezveřejnil.

  Black Friday bude trvat do 27. listopadu 2022.

 8. Mall.cz: Největší výběr slev Black Friday

  Mobilní telefony, TV, bílé zboží nebo třeba sportovní vybavení – to vše za akční ceny najdete aktuálně v Mall.cz, který rovněž spustil akci Black Friday.

  Většina zboží je v akci do 27. nebo 30. listopadu 2022.

 9. Drogerie Teta: Až 60 % v rámci Black Friday

  Chcete-li levně nakoupit kosmetiku či aviváže, pak zajděte do drogerie Teta. I tento obchod nabízí akční ceny Black Friday. Výše slev se vyšplhaly až do 60 %.

  Akce v Tetě končí 21. listopadu 2022.

 10. OKAY: Black Friday slevy

  Všechny druhy zboží jsou součástí Black Friday v obchodu OKAY. Konkrétně třeba lednice, pračky, myčky, mobilní telefony, ale také vysavače či nábytek, to vše za akční ceny právě v OKAY.

  Okay slevy jsou platné do konce listopadu 2022.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář

Další články z kategorie Skrblíkův týden


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás