Seznam Email a složka Hromadné: Jak ji vypnout a zrušit filtrování zpráv

Petr Novák
Publikováno 13. března 2015

Seznam před nedávnem zavedl všem uživatelům emailu složku “Hromadné”, do které automaticky přesouvá emaily zasílané ve větším množství. Uživatelé tak mohou snadno přehlédnout email s akční nabídkou, na kterou čekají.

Se složkou Hromadné se můžete snadno vypořádat. Způsoby jsou hned dva.

 1. Složku Hromadná úplně zakažte

  Radikální řešení pro ty, kdo nechtějí, aby za ně o jejich poště rozhodoval někdo jiný.

  Po přihlášení do svého emailu klikněte v pravé horní části na Nastavení, pak na Čtení zpráv, odškrtněte Doručování hromadných zpráv do složky Hromadné a nakonec klikněte na Uložit a zavřít. Pokud se objeví hlášení o zprávách ve složce Hromadné, přesuňte je do Doručených kliknutím na Ano.

  Odteď bude všechno jako při starém. Sami budete pánem (nebo paní) vaší e-mailové schránky.

  Složka Hromadné na Seznam E-mail

 2. Zakažte přesouvání emailů od konkrétního odesílatele do složky Hromadné

  Jestliže vám složka Hromadné vyhovuje, ale vadí vám, že do ní padají také vyžádané emaily a obchodní sdělení, postup je jednoduchý. Stačí dotyčný email otevřít a v jeho záhlaví kliknout na Přesunout do složky Doručené.

  Od tohoto okamžiku vám všechny emaily od daného odesílatele budou doručovány do složky Doručené, jak jste byli doposud zvyklí.

  Složka Hromadné na Seznam E-mail

Skrblík nezasílá spam. Nikdy.

Ve Skrblíkovi si zakládáme na vzájemné důvěře se čtenáři, a proto jsme stanovili několik striktních pravidel v oblasti zasílání emailů.

Jaké emaily Skrblík rozesílá?

Skrblík svým registrovaným uživatelům zasílá výhradně svůj Zpravodaj s aktuálními šetřícími tipy a triky. Posíláme ho vždy jednou týdně – obvykle ve středu. Ve výjimečných situacích, když se objeví mimořádně výhodná nabídka, můžeme poslat ještě druhou zprávu v daný týden. Za první rok fungování Skrblíka se to stalo jen jednou. Slibujeme, že žádné další zprávy od nás neuvidíte.

Kde bereme e-maily uživatelů?

Všechny emailové adresy v naší databázi byly získány výhradně na tomto webu Skrblík.cz. Návštěvníci se k odběru mohou přihlásit mj. ve formuláři v pravém panelu, ve vybraných článcích nebo třeba na speciální stránce, kde máme informace o naší soutěži. Každý odběratel našeho oběžníku je totiž automaticky zařazen na soutěžní listinu o nový iPhone 6.

Jak odhlásit odběr Zpravodaje?

Již od samého začátku razíme cestu co nejjednoduššího odhlášení odběru Zpravodaje. Proč komplikovat život někomu, komu se naše rady nelíbí a stejně nás nebude číst?
V praxi tak stačí kliknout na odkaz “Odhlásit odběr Zpravodaje” na konci každého našeho emailu, zadat adresu a kliknout na Ukončit odběr.
Tím dojde k fyzickému odstranění adresy z naší databáze a již vám nic nepošleme.

Máte nějaké dotazy – ať už k nové funkci Seznamu, nebo k našemu Zpravodaji? Pište do komentářů pod článkem.


RJ
Renata Javorková 16.12.2016 – 05:21

Dobrý den, chtěla bych poradit. Na centrum.cz mam svou emailovou schránku, dnes jsem ji chtěla otevřít, sice se mi otevřela ale nemohu se dostat ke své poště, neboť mi tam vyskočil text s Vaše schránka je teď mnohem chytřejší! Nově si můžete aktivovat složku pro Hromadnou poštu. Díky ní budete mít pohromadě novinky ze sociálních sítí, nabídky i slevy. Přesunutím takových zpráv do Hromadné složky bude vaše Příchozí pošta mnohem přehlednější. Schránka si také pamatuje co jste označili jako Hromadné či Spam. Konec nekonečného označování. Jednou zprávu přesunete a od té doby tam chodí. Nejde to vůbec vymazat a proto se nemohu dostat ke své poště !! Můžete mi poradit jak mám postupovat? Předem děkuji za Vaši odpověď. Renata Javorková

Odpovědět

Napsat komentář

Další články z kategorie Tipy a triky


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás