Plná peněženka: Jídlo z DámeJídlo.cz zdarma a trojnásobná provize k tomu

úterý, 29. září 2015, Petr Novák

Ve spolupráci s cashbackovým portálem Plná peněženka jsme pro vás připravili akci, díky které můžete získat zpět až 7,5 % z vašich nákupů na internetu a oběd z DámeJídlo.cz zdarma. Nejlepší je, že nemáte co ztratit, můžete jen získat.

Co je cashback? A jak funguje Plná peněženka?

Cashbackové portály, jako je třeba Plná peněženka, vracejí zákazníkům část peněz z nákupů na internetu. V podstatě tak jde o dodatečnou slevu ve výši třeba až 15 %.

Jak si to mohou dovolit? Není to podvod?

Není. Internetové obchody si dnes mezi sebou silně konkurují a k získání zákazníka hojně používají provizní systémy (odborně se tomu říká affiliate marketing). Provozovatelé internetových stránek obchodu přivedou zákazníka a jako odměnu získají určité procento z objednávky.

Plná peněženka, Refundo, Vratné peníze a další cashbackové portály se pak o získanou provizi jednoduše rozdělí se zákazníkem. U Plné peněženky můžete získat zpět třeba…

  • 4 % zpět z nákupní galerie Mall.cz
  • 4,5 % za nákup v obchodě s módou Bonprix.cz
  • až 2,5 % za nákup v internetovém supermarketu Rohlík.cz
  • až 3,5 % za nákup na Kasa.cz
  • 5 % za nákup na Baťa.cz
  • … a další

1Získejte zpět 7,5 % z objednávky na DámeJídlo.cz

Až do neděle 4. října 2015 probíhá akce s DámeJídlo.cz, kdy Plná peněženka vyplácí zpět trojnásobnou provizi. Standard je 2,5 %, nyní získáte z každé objednávky zpátky 7,5 %.

Akce platí pro všechny uživatele. Pokud nejste v Plné peněžence ještě zaregistrovaní, můžete tak učinit zde.

Nevíte, co je DámeJídlo.cz? Jde o prověřenou společnost zajišťující rozvoz jídel z restaurací k zákazníkům. Služba funguje v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a v mnoha dalších městech.

2Získejte oběd zdarma…

Díky Plné peněžence nyní můžete získat jídlo z DámeJídlo.cz zcela zdarma.

Stačí se bezplatně zaregistrovat do Plné peněženky a po registraci pokračovat na DámeJídlo.cz kliknutím na “Najíst se zdarma”. Tam zadáte bonusový kód, který obdržíte po registraci.

Stávající uživatelé Plné peněženky mohou uplatnit slevový kód do DámeJídlo.cz v hodnotě 100 Kč. Stačí, když se přihlásí a budou postupovat dle návodu zveřejněného na profilu DámeJídlo.cz.

Akce se mohou zúčastnit i uživatelé již registrovaní na DámeJídlo.cz. Úplná pravidla akce najdete na této stránce.

3…po celý týden!

Objednávat jídlo zdarma z DámeJídlo.cz si můžete po celý týden. Co je pro to nutné udělat se dozvíte z e-mailu, který vám Plná peněženka pošle ihned po registraci.

Komentáře