Levné letenky: Malta od 300 Kč, Chicago za 9 999 Kč a Maroko od 756 Kč

Aneta Susedíková
Publikováno 22. prosince 2021

Další týden s tipy na levné letenky je tady a tentokrát můžete vybírat nejen z evropských měst, ale rovnou z celého světa. Jakou letenkou si uděláte radost pod stromečkem?

 1. Chicago za 9 999 Kč

  Do amerického Chicaga a zpět do Prahy se dostanete za příjemných 9 999 Kč a vybírat můžete z termínů od prosince až do května 2022. Pokud se sem vydáte, nezapomeňte navštívit nejvyšší budovu Spojených států, nesoucí název Willis Tower, která má neskutečných 108 pater.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Zobrazit kalendář
  Termíny: prosinec 2021 – květen 2022

 2. Londýn od 429 Kč

  Letenky do Londýna, jakožto velmi oblíbené destinace, nabízí s odletem z Prahy nízkonákladovka Ryanair. Pokud máte Prahu daleko, můžete letět také z Vídně za stejnou cenu. Průměrná doba letu nepřesahuje dvě hodiny, ale klidně si vezměte něco dobrého na čtení!

  Odlet: Praha / Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: leden – březen 2022

 3. Billund od 199 Kč

  Toužíte se podívat do Dánska? Společnost Ryanair nabízí letenky z Prahy do Billundu již od skvělých 199 Kč. Vezměte s sebou klidně i děti a udělejte si výlet třeba do Legolandu či vodního parku Lalandia.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: prosinec 2021 – únor 2022

 4. Milán od 199 Kč

  Zaleťte si do Milána na prodloužený víkend plný italského jídla a výhodných i exkluzivních nákupů oblečení, kterými je Miláno vyhlášené. Když nakoupíte letenky na březen, budete mít příjemnější počasí, které se v tuto dobu pohybuje kolem třinácti stupňů. Letenky můžete pořídit od společností Ryanair či Easyjet.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair / Easyjet
  Termíny: leden – březen 2022

 5. Dubaj za 7 790 Kč

  Pokud vás už zima nebaví, za přímý let z Prahy do Dubaje a zpátky zaplatíte 7 790 Kč. V ceně je pouze příruční zavazadlo do 8 kg, proto si za další zavazadla budete muset připlácet.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Zobrazit kalendář
  Termíny: únor – květen 2022

 6. Krakow od 259 Kč

  Do Krakowa se můžete vydat s příručním zavazadlem, a to pod křídly společnosti Ryanair, která má nejlevnější lety k dispozici v lednu. Když se teple oblečete, doporučíme vám navštívit solný důl Wieliczka, který je jednoznačně nejkrásnější v Evropě.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: leden 2022

 7. Tbilisi za 3 790 Kč

  Do hlavního města Gruzie se za výhodnou cenu můžete vydat od ledna do března. V lednu najdete pouze jeden zpáteční let, v dalších dvou měsících už jich je plno. Odlétá se z Prahy a čeká vás jeden přestup v Mnichově.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Zobrazit kalendář
  Termíny: leden – březen 2022

 8. Banja Luka od 200 Kč

  Do druhého největšího města Bosny a Hercegoviny letenky koupíte už od 200 Kč. Odlétá se z Vídně se společností Ryanair.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: leden – únor 2022

 9. Tel Aviv od 379 Kč

  Velmi výhodné letenky do Izrale s odletem z Vídně seženete v únoru, kdy je cena oproti letním měsícům výrazně nižší. V průměrných 18 stupních se v Tel Avivu oproti Česku dokonce i hezky zahřejete.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: únor 2022

 10. Sharm El Sheikh od 505 Kč

  Březen je ideální doba na zahájení sezóny v Egyptě, proto jsme pro vás na tento měsíc našli výhodné letenky od 505 Kč s odletem z Vídně se společností Wizzair.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Wizzair
  Termíny: březen 2022

 11. Malta od 300 Kč

  Na Maltu právě teď seženete letenky za ty nejvýhodnější ceny. Odlet je z Vídně se společností Wizzair už od skvělých 300 Kč. Příplatek za zavazadla vás ale nemine. Maltu můžete jednoduše procestovat během pár dnů s pomocí zapůjčení vozidla, jen si dejte pozor, aby vás nepřekvapil volant na pravé straně. Nenechte si ujít ani ostrovy Gozo a Comino!

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Wizzair
  Termíny: březen 2022

 12. Marakéš od 756 Kč

  Do marockého Marakéše se můžete podívat třeba v březnu, hlavně tedy v neděli 3. března 2022, kdy jsou ceny letenek z Vídně nejvýhodnější, pak mohou ceny stoupat lehce nad tisíc korun. V Marakéši si zaručeně koupíte krásné koberce, řemeslné výrobky a navštívíte spoustu muzeí.

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Wizzair
  Termíny: březen 2022

 13. Marseille od 302 Kč

  Do Francie se za 300 Kč jen tak nedostanete. Přinášíme vám levné letenky opět s odletem z Vídně a se společností Ryanair, která povoluje klasicky jedno příruční zavazadlo. To vám na třídenní výlet ale bude určitě stačit!

  Odlet: Vídeň
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: leden 2022

 14. Benátky od 598 Kč

  Benátky jsou další velmi oblíbená destinace, která potěší každého cestovatelského nadšence. Letenky z Prahy v březnu ocení hlavně ti, kdo nemají rádi přecpaná města se stovkami turistů. Let je se společností Ryanair s možností připlatit si za zavazadlo, pokud vám nebude stačit pouze příruční zavazadlo.

  Odlet: Praha
  Aerolinky: Ryanair
  Termíny: březen 2022


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář

Další články z kategorie Levné letenky


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.

Rubriky
O nás