SKRBLOG

Google Play: Neomezená hudba bez reklam na 2 měsíce zdarma

Pátek, 20. leden 2017, Petr Novák

Google Play nabízí neomezený poslech hudby na 2 měsíce zdarma. Bez reklam a se všemi dostupnými funkcemi, jako je možnost vytváření vlastních seznamů skladeb nebo poslech online. K tomu jako bonus získáte slevu 75 % na jeden vybraný film z nabídky Google Play. Udělat pro to musíte minimum.

Jak získat hudbu a film na Google Play zdarma

Podmínkou pro získání výše zmiňovaných výhod je přidání platební karty MasterCard jako platební metody v Google Play. S kartou Visa to nefunguje.

Kartu je k účtu nutné přiřadit nejpozději v úterý 31. ledna 2017, bezplatné dvouměsíční období pak lze aktivovat do půlnoci 28. února 2017. Platnost 75% slevy na libovolný film končí také 28. února.

Po konci bezplatného období předplatné přechází pod placenou variantu, kdy se z karty každý měsíc strhne 149 Kč. Naštěstí můžete platební kartu z účtu kdykoliv smazat.

Knihovna Google Play čítá 35 milionů skladeb včetně českých i zahraničních novinek. Nabídka filmů je v porovnání s hudbou chudší, ještě více kazí dojem vysoká cena některých položek. Přehrání filmu vás může stát až 380 Kč beze slevy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře