SKRBLOG

Exkluzivní akce: První nákup na DealExtreme až za 200 Kč zdarma!

Pondělí, 03. srpen 2015, Petr Novák

Ve spolupráci s cashbackovým portálem PlnáPeněženka.cz jsme pro vás připravili akci, v rámci které si můžete objednat zboží z DealExtreme.com až za 200 Kč zdarma. Stačí se zaregistrovat a začít používat Plnou peněženku.

Plná peněženka je server, který registrovaným uživatelům vrací peníze za nákupy na DealExtreme, AliExpress, Baťa.cz, Kasa.cz, Mall.cz, Zoot.cz a v dalších více než 230 obchodech. Princip fungování je jednoduchý, stačí si ho představit jako vrátnici, kterou projdete na cestě do internetového obchodu. Následný nákup se ničím neliší, přičemž až 15 % z útraty je připsáno na účet u Plné peněženky. Peníze si následně můžete nechat vyplatit na účet.

Návod jak získat nákup na DealExtreme do 200 Kč zdarma

Cesta k bezplatnému nákupu na DX.com je krátká:

 1. Zaregistrujte se na PlnáPeněženka.cz.
 2. Po registraci se z Plné peněženky proklikněte na web DealExtreme.com.
 3. Objednejte si, co se Vám líbí
 4. Do 24 hodin od objednávky Vám budou peníze za objednávku připsány na účet u Plné peněženky

Podmínky a pravidla akce

Pro získání nákupu za 200 Kč zdarma je třeba splnit všechny následující podmínky:

 • Účast na akci je přístupná pouze novým uživatelům Plné peněženky, zakládání nových (fiktivních) účtů již registrovaných uživatelů za účelem zneužití této akce je výslovně zakázáno.
 • Vrácená částka bude odpovídat 100 % hodnoty Vaší první objednávky, a to maximálně do výše 200 Kč. V případě dražší objednávky z DealExtreme.com bude na účet připsáno 200 Kč. K úhradě první objednávky nepoužívejte žádné kredity od DealExtreme.com.
 • Objednávku je potřeba provést do 72 hodin od registrace na portálu PlnaPenezenka.cz.
 • Na web DealExtreme.com je nutné vstoupit klikem z PlnaPenezenka.cz.
 • Nabídka je omezená pro prvních 100 uživatelů a končí nejpozději 31. srpna 2015. O ukončení akce budete informováni na této stránce.
 • Akci není možné kombinovat s jinými akcemi. Během registrace je třeba ponechat pole pro zadání Bonusového kódu prázdné.
 • Peníze získané v rámci této akce budou připsány do bonusové složky Vašeho uživatelského účtu. Požádat o jejich výplatu odměny můžete ihned, jakmile na svém uživatelském účtu nasbíráte peníze zpět z nákupů v hodnotě minimálně 100 Kč. Do této částky se nezapočítávají bonusové peníze.
 • Kompletní pravidla akce najdete na webu PlnáPeněženka.cz. Pořadatelem akce je portál PlnáPeněženka.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře