SKRBLOG

8 triků, jak ušetřit v dm drogerii

čtvrtek, 09. únor 2017, Lenka Chládková

V České republice dm drogerie působí od roku 1993, svoji první pobočku otevřela v Českých Budějovicích. Aktuálně má přes 220 tuzemských prodejen.

Dm nabízí široký sortiment klasického drogistického zboží, největší předností řetězce jsou výrobky privátních značek s velmi dobrou kvalitou za příznivé ceny. Řetězec nepatří mezi nejlevnější drogerie, nicméně pokud nakupujete plánovaně a s ohledem na právě probíhající akce, je možné ušetřit. A to výrazně.

1Sledujte akční letáky dm drogerie

dm drogerie nenabízí klasické akční letáky, na které jsme zvyklí u jiných řetězců. dm zavedla koncept dlouhodobých cen, kde zákazníkům nabízí sníženou cenu u vybraných produktů nejméně po dobu čtyř měsíců. Snížené ceny jsou kompromisem mezi obvyklou cenou na trhu a klasickou akční cenou.

Každý měsíc vychází nový Journal, který informuje o nových slevách v dm. Doplňuje ho Journal Express, který nabídku zlevněných výrobků rozšiřuje a nabízí i takzvané cenové bonbónky, kdy například za cenu jednoho produktu je možné pořídit produkty dva. Tato výhodná akce má obvykle platnost čtrnáct dnů.

2Staňte se členem věrnostního klubu dm

dm svým zákazníkům nabízí věrnostní program dm active beauty svět výhod. K přihlášení stačí vyplnit formulář přímo na prodejně, součástí přihlášky je provizorní dm karta. Přihlásit se jde i z webových stránek nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Věrnostní dm kartu s vaším jménem obdržíte poštou do 6 týdnů od úspěšného přihlášení.

Za každých 20 Kč z nákupu se na kartě přičítají dm active beauty body.

Body se dají proměnit za některé z aktuálních výhod. Mezi nejoblíbenější výhody patří slevové knížky. Za 150 bodů je možné získat 10% slevu na celý nákup a slevu ve výši 25%, 50%, případně slevu 1+1 zdarma, na vybrané výrobky. Slevové knížky se pravidelně obměňují. Obecně slevy zahrnují výrobky různých značek napříč celým sortimentem drogerie.

Součástí věrnostního klubu je program dm babybonus. Dm babybonus je určen pro děti do tří let. Dítě může přihlásit jeden z rodičů nebo těhotné maminky, nejdříve však 2 měsíce před plánovaným narozením miminka. Po přihlášení rodiče obdrží uvítací balíček se slevovou knížkou a brožurkou. Za nasbírané body je pak možné získat slevové kupony na dětskou kosmetiku, kojeneckou výživu, pleny a další nezbytné potřeby. Dm zasílá drobné dárečky k 1. a 2. narozeninám dítěte.

3Stáhněte si mobilní aplikaci dm Česko na chytrý telefon

Mobilní aplikace dm Česká republika nabízí elegantní řešení, pokud se vám v příslušném období nepodaří nasbírat dostatečný počet bodů na slevovou knížku. Prostřednictvím záložky Moje výhody lze body vyměnit za aktuální kupóny, každý kupon má hodnotu několika bodů. Například 50% slevu na Ariel prací kapsle získáte za 20 bodů, nebo 1+1 zdarma Jar Platinum kapsle do myčky za 30 bodů

4Narozeninová sleva a další výhody dm

Dm o své věrné zákazníky pečuje. K narozeninám zasílá poštou kupon s 10% slevou na celý nákup. Do schránek chodí i pravidelně vydávaný magazín active beauty, přílohou jsou slevové kupony na vybrané produkty.

V rámci marketingových kampaní dm členům věrnostního kubu rozesílá další slevové kupóny. Například na čistící prostředky u příležitosti sezónního úklidu nebo při zahájení prodeje nových výrobků.

5Sledujte regál s označením “Všechno musí pryč”

Dm nabízí ve speciálním regálu výrobky za výprodejové ceny. Často se jedná o výrobky s poškozeným obalem, zboží s blížícím se datem spotřeby, nebo jde o poslední kusy na skladě.

6Využijte partnerských programů dm

Dm drogerie svým zákazníkům poskytuje i řadu dalších výhod u svých partnerů. Seznam partnerských nabídek je dostupný na webových stránkách dm drogerie nebo na terminálu přímo na prodejně. Za všechny je třeba zmínit služby kosmetických či kadeřnických salónů ve větších městech, kde je možné díky nasbíraným bodům ušetřit až 50%. Dále je pravidelně nabízena sleva na celý sortiment Tescoma, v e-shopu Tchibo, v obchodech Litex, v obchodních domech Kika, na zážitkové balíčky, cestování nebo knihy. Nabídka je rozmanitá a vybere si opravdu každý.

Slevový poukaz si stačí výměnou za nasbírané body vytisknout na terminalu, samotnou slevu pak uplatníte předložením na pokladně u příslušného prodejce.

7Privátní značky dm Bio, Balea, Denkmit nebo Babylove

Dm drogerie nabízí ve svých prodejnách velké množství privátních značek. Sortiment svých značek neustále rozšiřuje. Všechny výrobky jsou vyráběné v Německu nebo Rakousku, vyznačují se výbornou kvalitou a především příznivou cenou.

Značka Alverde představuje certifikovanou přírodní kosmetiku za dostupné ceny. Neobsahuje syntetické vůně, barviva, ani látky na bázi minerálních olejů. Je šetrná k lidskému zdraví i k životnímu prostředí. Pod touto značkou se prodávají přípravky určené k péči o pleť, vlasy a tělo, dekorativní kosmetika, dětská kosmetika nebo opalovací přípravky.

Balea kompletně zahrnuje mycí a pečující přípravky pro každý typ pleti i každou věkovou kategorii. Balea micelární pleťová voda a Balea micelární pleťové ubrousky získaly ocenění Nejlepší novinka 2016 ve Volbě spotřebitelů. Samostatnou skupinou je kosmetika určená mužům Balea Men.

Dekorativní kosmetiku zastupují značky Trend IT UP a S-HE style zone. Doplněním je značka Ebelin, která nabízí vše pro péči o krásu, tedy kosmetické ubrousky, vatové tampóny, natáčky, kartáče, štětce, manikúra, šperky a vlasové doplňky.

Pro příznivce produktů z ekologického zemědělství je k dispozici značka dm Bio. V prodejnách dm drogerie je možné pořídit potraviny v BIO kvalitě za mnohem příjemnější ceny než v obchodech, které se na BIO potraviny specializují.

Z dětských značek je nezbytné zmínit oblíbenou značku Babylove, která nabízí výživu, kosmetiku, plenky nebo další potřeby pro nejmenší.

Čistící prostředky do domácnosti jsou prodávány pod značkou Denkmit. Ekologicky šetrné výrobky jsou označeny Denkmit nature. Profissimo zahrnuje potravinové folie, alobaly, pytle na odpadky, houbičky, ubrousky, svíčky a mnoho dalších potřeb do domácnosti.

Mezi další privátní značky patří například S-quitofree, která nabízí repelentní prostředky, SUNDANCE s přípravky k ochraně před sluncem, DONTODENT pro péči o zuby, krmivo pro domácí mazlíčky Dein Bestes, nebo punčocháče a ponožky FASCÍNO.

8dm foto, dm vratná taška a dm box

Díky službě Paradies foto je možné na prodejně vytisknout digitální fotografie, které si přinesete na flash disku nebo třeba jen v mobilním telefonu. Dají se zde objednat i další služby, jako zhotovení různých fotodárků nebo fotoknih. I na tento sortiment je možné získat slevu.

V rámci kampaně „dm bavlněná vratná taška“ je možné v dm zakoupit bavlněnou tašku za 29,90 Kč. Tuto tašku můžete kdykoliv zdarma vyměnit za novou.

Dm pravidelně svým zákazníkům nabízí možnost získat dm box za 200 bodů. Dm box je naplněn zbožím v hodnotě 500 Kč, obvykle se jedná o novinky nebo jiné aktuální produkty. Obsah nových dm boxů je do poslední chvíle překvapením. Seznam dárků z předešlých dm boxů je k dispozici na webu dm drogerie. Získat dm box může jen člen věrnostního klubu a to prostřednictvím formuláře z newsletteru dm. Počet dm boxů je limitován, pouze každý pátý úspěšně přihlášený člen může dm box získat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

 • David 11. července 2017 v 13:36

  Blbost – nejvíc se ušetří, když zajedete za hranice do Říše a v první dm drogerii nakoupíte.
  Nákup u nás by stál 9000, v Německu jsme pořídili za 6000.

 • Jiřina Buchtikova 2. listopadu 2017 v 11:28

  Dobrý den, vlastním Vaši dm kartu a chtěla bych se zeptat na narozeninove slevy. Měla jsem narozeniny v říjnu a nyní jsem si zde přečetla, že zasíláte kupon na 10proc.slevu v Vašich obchodech.žádný jsem neobdržela.
  Děkuji za odpověď. Buchtíková

 • Mažgutová Ludmila 27. února 2018 v 10:58

  nechápu proč se nemohu přihlásit pro slevovou kartu,vše jsem řádně vyplnila a nic nic nic.Zkoušela jsem to několikrát a stále nic.Asi máte tolik zákazníků,že nemáte o další zájem!!!

 • Petr Novák 27. února 2018 v 11:07

  Obraťte se přímo na DM drogerii, co má s tímto problémem společného Skrblík? Také budete volat do Blesku, když otiskne leták Lidlu se zlevněným máslem, které pak nebude mít v regále?

 • Zuzana Horáková 12. dubna 2018 v 09:18

  Dobrý den. Měla bych zájem o zákaznickou kartu. Jde vyridit i pres mail nebo jen přímo v prodejně? Díky

 • Věra 7. června 2018 v 14:52

  Chci se zeptat,jak si stáhnout inzerovaných 100 bodů, za období přechodu na novou kartu a stará už neplatila. Kde najdu postup, jak to udělat.
  Věra

 • michaela beinhauerová 4. července 2018 v 07:19

  Dobrý den, já jsem si říkala, že jsou to divné podmínky. Dostali jsme novou kartu s novými atraktivnějšími podmínkami a slevy jsou už jinak dispozičně řešeny. Tady jsou nové i hodnota musí být jiná ne 20, ale 25,- a nevím jestli nemusí být hned utraceno 50,- potom teprve se bude počítat za každých 25,- bodíky tak jako je to v bille – tam se musí nejdříve nakoupit za 50,- aby se body načetly. A navíc pokud jde o šetření – pokud najdete produkt, který je se špatnou cenovkou – máte tento produkt zdarma – je to v v pravidlech vyvěšených při odchodu z prodejny a málo, kdo to ví. https://www.dm.cz/nove/ab/o-programu-c1175548.html
  P.S. omlouvám se za chyby i gramatické