7 triků, jak ušetřit v lékárně Dr. Max

Lenka Chládková
Publikováno 1. září 2020

Lékárenský řetězec Dr.Max provozuje společnost Česká lékárna holding, a.s., která patří do investiční skupiny Penta Investments. Lékárny Dr.Max najdete na Slovensku, v Polsku, Srbsku, v Rumunsku, v Itálii, v Bulharsku a v Maďarsku. V České republice je nyní provozováno přibližně 450 poboček.

Lékárny Dr.Max jsou velmi dobře dostupné, velká část poboček se nachází v obchodních centrech, čemuž je přizpůsobena i otevírací doba. U OD Kaufland bývá otevřeno 12 hodin denně 7 dní v týdnu. Svým zákazníkům nabízí široký výběr zboží, nízké ceny, slevy na doplatky léků a momentálně  více než polovinu léků na předpis zcela bez doplatku.

 1. Sledujte akční leták Dr. Max

  Akční leták pro lékárny Dr. Max nabízí poměrně výrazné slevy napříč celým sortimentem a je v platnosti téměř měsíc. Výjimkou je letní období, kdy je nabídka platná od začátku července do konce srpna.

  Na aktuální slevy v lékárnách Dr.Max vás každý týden upozorní Skrblíkova Letáková hlídka.

 2. Pořiďte si klientskou Kartu výhod Dr.Max

  Pro věrné zákazníky je v lékárnách Dr.Max připraven klientský program Karta výhod Dr.Max.

  Registrace je možná osobně v lékárnách Dr.Max, nebo on-line prostřednictvím registračního formuláře na stránkách Drmax.cz. Po úspěšném vyplnění obdržíte na e-mail registrační kód, který je třeba předložit v jakékoli lékárně Dr.Max. Na základě registračního kódu vám bude vydána plastová Karta výhod Dr.Max.

  Výhody věrnostního programu

  Sleva z doplatku na recept

  Všichni držitelé věrnostní karty Dr.Max získávají slevu až polovinu z doplatku na léky na recept, momentálně je dokonce více než polovina léků na předpis zcela bez doplatku.

  Individuální slevové kupony

  Několikrát za rok dostanou držitelé Karty výhod Dr.Max sadu speciálně vybraných slevových kuponů, které jsou vybrány na základě uskutečněných nákupů, tedy podle individuálních potřeb. Kupony jsou rozesílány v tištěné podobě poštou, nebo elektronicky mailem. Slevové kupony je možné uplatnit neomezeně po celou dobu jejich platnosti v kterékoli lékárně Dr.Max.

  Dočasné speciální zvýhodněné Dr.Max ceny

  Pro členy programu Karta výhod Dr.Max platí speciální zvýhodněné Dr.Max ceny u vybraných výrobků. Nabídka speciálních zvýhodněných Dr.Max cen je obměňována každý měsíc. Aktuální nabídku Dr.Max cen najdete zde.

  Doprava z e-shopu zdarma

  Věrnostní program nabízí členům registrovaným na svých stránkách dopravu jakýmkoli vybraným dopravcem zdarma u všech objednávek.

 3. Stáhněte si mobilní aplikaci Dr.Max

  Prostřednictvím mobilní aplikace Dr.Max získáte přehled o aktuální nabídce Dr.Max cen, speciálních akcích a slevách. Současně budete mít po ruce slevové kupóny a elektronickou verzi Karty výhod Dr.Max, která plnohodnotně nahrazuje plastovou kartu. Aplikace také vyhledá nejbližší lékárnu Dr.Max a navigace ukáže tu nejrychlejší cestu. Funkce Moje léky vás upozorní, kdy a jaké léky užívat.

  Aplikace je zdarma a je dostupná pro operační systém Android a iOS.

 4. Nakupujte on-line v e-shopu Dr.Max

  E-shop Dr.Max nabízí opravdu široký výběr zboží. Sortiment obsahuje kolem deseti tisíc položek. Vybírat je možné z klasického sortimentu jako jsou volně prodejné léky, doplňky stravy, suplementy pro sportovce, dětská výživa a kosmetika, dermokosmetika, dentální hygiena, zdravotnický materiál a diagnostické přístroje, ale i z méně obvyklého lékárenského zboží jako jsou například přírodní čistící prostředky, produkty čínské tradiční medicíny nebo veterinární přípravky.

  Zboží objednané v e-shopu je možné zdarma vyzvednout v lékárnách Dr.Max. Poštovné je zdarma při objednávce nad 999 Kč, jinak za doručení prostřednictvím PPL nebo České pošty zaplatíte 79 Kč. Pro přihlášené členy s Kartou výhod je doprava vždy zdarma.

  V e-shopu Dr.Max nabízí další zajímavé akce a slevy. Velmi často probíhají akce 1 + 1, nebo 3 produkty za cenu dvou. Výhodně lze pořídit léky, potravinové doplňky, bio produkty, superpotraviny, kosmetiku a mnoho dalšího. Na speciální akce v e-shopu Dr.Max vás upozorní naše pravidelná rubrika Skrblíkův týden. Nový přehled slev vychází vždy v pondělí.

 5. Privátní značka Dr.Max

  V lékárnách Dr.Max je v nabídce široká škála produktů, která je označena logem vlastní značky Dr.Max. Jedná se především o doplňky stravy a volně prodejné léky za výhodné ceny. Kompletní seznam produktů vlastní značky Dr.Max je k dispozici na oficiálních stránkách.

  Pod vlastní značkou Dr.Max prodává mimo jiné sluneční kosmetiku Equilibria, nebo čtyři řady pečující dermokosmetiky Nuance.

 6. Slevové kupony Dr.Max

  Před nákupem se vyplatí na našem kupónovém webu zkontrolovat, zda nejsou k dispozici slevové kupóny Dr. Max.

 7. Nakupujte přes cashback

  Za nákupy v e-shopu Dr.Max můžete dostat část utracených peněz nazpět. Stačí si založit účet na Tipli.cz a přejít do internetového obchodu Dr.Max. Za nákup vám bude vráceno až 5 % z utracené částky. Pokud v e-shopu utratíte 1 000 Kč, na účet vám Tipli.cz pošle 50 Kč.


R. Čámská 20.12.2018 – 17:59

Ačkoli jsem držitelkou klientské karty a je mi 64 let, v provozovně na Národní 35 v Praze 1 mi nebyla poskytnuta sleva na recept vydaný Mojí ambulancí. Lék mi vyzvedával manžel, který cenu po slevě neznal a proto se proti plné ceně léku neohradil. Lék Betaloc ZOK beru dlouho a vždy mi u Dr. Maxe sleva byla poskytnuta, proto je mi záhadou, proč tentokrát ne.

Odpovědět

D
Dafoe 02.04.2019 – 19:39

Nevím, kde jste přišla na to, že je Max levný. Mi přijde jako lobby. Dokonce ani s kartou, která platí jen na některé nákupy. Není to jen u jednoho léku, ale u více a nejlépe ne tak frekventovaných. U frekventovaných je cena profláknuta. Na některých jinde za 500,- můžete ztratit i 160-170 Kč. Karta nekarta. Takže jestli eshop, tak dobře porovnat a nedávat vždy na internetové příspěvky lobistů. Paní jen dobře opsala, co nabízí sám prodejce na svých stránkách nic víc.

Odpovědět

Lenka Chládková
Lenka Chládková redaktor Skrblíka 03.04.2019 – 07:54

Dobrý den, především v článku nikde neuvádím, že by byl Dr.Max levný. Nicméně dle vlastních zkušeností mohu s klidným svědomím říci, že u Dr.Maxe se dá v porovnání s jinými lékárnami poměrně dost ušetřit. Ale to samozřejmě nemusí platit u celého lékárenského sortimentu a vaše zkušenosti mohou být jiné, jak sám/sama píšete. Příště si prosím pečlivěji přečtěte text, než začnete formulovat a zveřejňovat vaše osobní závěry, a pokud se rozhodnete někoho obviňovat z opisování, pak je dobré porovnat oba zdroje. Z informací na stránkách přirozeně vycházím, protože to u takového typu článku ani jinak nejde, ale rozhodně "dobře neopisuji", což si vlastně nemohu ani dost dobře dovolit, neboť na rozdíl od vás se pod své příspěvky podepisuji.

Odpovědět

D
Dafoe 03.04.2019 – 18:51

V klidu paní informátorko Chládková, nechovejte zase tak ješitně. Ještě vás čeká celý život, co budete dělat za 20 let ;-) Dobře, tak se omlouvám nebylo to slovo levné, ale nízké ceny. Měl jsem zato, že když jsou někde nízké ceny, tak je to i levné, což takové informace "nezávislé" třetí strany často říkají. Jinak pardon myslel jsem, že člověk píšící pro své čtoucí klienty, tak hodnotí nikoliv přepisováním materiálů prodávajícího z eshopu, ale z vlastních zkušeností. To tam můžete dát rovnou jen odkaz. Váš příspěvek považuji za reklamní lobby nebo nedostatek relevantnějších příspěvků. Vy jste pouze přepisují resp. opisující informace, takže informátorka. Neuvedla nic nového, nic, zásadního a konkretního. Skrblík má mnohem, mnohem odbornější články, které se zakládají na zkušenostech a recenzích samotného autora. Takže opravu se na mne nezlobte, ale je to můj osobní názor, ale ten článek kromě jednostranné pochvaly tvořené z obsahu web stránek prodejce nic nepřináší. Mějte se krásně a příště prosím pochopte, že je rozdíl mezi autorem článku a člověka komentujícím, který velmi často odepisuje pod přezdívkou. Pokud máte však s tím problém a něco to mění na skutečnosti, tak pro vás paní informátorko vám prozradím jméno. Hezký den a doufám, že teď to má pro vás větší validitu. Josef Novák

Odpovědět

Lenka Chládková
Lenka Chládková redaktor Skrblíka 03.04.2019 – 19:38

Dobrý den, pane Nováku, děkuji vám za názor i podepsanou odpověď. Mrzí mě, že to berete tímto způsobem. Článek o tom, jak ušetřit v lékárnách Dr.Maxe, je součástí většího souboru článků, které informují čtenáře o tom, jaké možnosti úspor daný řetězec nabízí bez toho, že by bylo nutné slevy dohledávat u každého prodejce zvlášť. Zkrátka, vše na jednom místě. Také přeji hezký den a pevně věřím, že napříště se naše komunikace ponese v příjemnějším duchu :-)

Odpovědět

D
Dafoe 03.04.2019 – 23:06

Samozřejmě paní Chládková :-) Mějte se krásně a věřím, že pokud na sebe příště natrefíme, tak již budeme komunikovat příjemněji :-)

Odpovědět

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.