Tipli 100 Kč zdarma

5 triků, jak ušetřit v McDonald’s

úterý, 01. září 2020, Redakce

Fastfoodové restaurace McDonalds a sesterské kavárny MCcCafé nabízejí několik způsobů, jak můžete při jejich návštěvě ušetřit. Několikrát ročně vydává McDonalds slevové kupóny, bez ohledu na roční období platí sleva s určitými platebními kartami popsanými níže.

Pravidelní návštěvníci podniků se zlatými oblouky ve znaku si jistě všimli, že ceník McDonalds se v jednotlivých pobočkách liší. Je to proto, že za různými provozovnami obvykle stojí různí majitelé, kteří si mohou ceny do jisté míry nastavit dle svého uvážení.

 1. Slevové kupóny McDonald’s 2021

  Nové slevové kupóny McDonalds distribuuje do poštovních schránek v celé republice, k dispozici jsou také v mobilní aplikaci. Každé vydání obsahuje kolem 20 slevových kupónů, které lze použít jen jednou v daném časovém období. Kupón stačí předložit na pokladně.

  Každý z těchto kupónů je k dispozici dvakrát. Aplikace McDonalds do mobilu je k dispozici pro operační systémy AndroidiOS.

 2. Slevy pro studenty v McDonalds

  Speciální nabídku nabízejí restaurace McDonalds a kavárny McCafé studentům s kartičkami ISIC a ITIC.

  Ve všech pobočkách si aktuálně mohou koupit velké McMenu za 99 Kč, McMuffin se slaninou a vajíčkem za 35 Kč, dva cheeseburgery s malým syceným nápojem za 55 Kč a café latte 0,3 l za 30 Kč.

  Pokud nejste přesvědčiví jako Frank Abagnale, tak s jinými studentskými průkazy nepochodíte.

 3. Zákaznická karta McDonald’s

  McDonald’s ve svých provozovnách nabízí předplacenou dárkovou kartu, kterou lze platit v libovolných provozovnách. Lze ji používat buď anonymně, nebo ji spárovat s účtem registrovaným přes internet. Poté se z ní stává zákanická karta McDonalds WTF. (Tipujete špatně, znamená to where’s the food :-).

  Kartu lze dobíjet podobně jako třeba telefonní předplacené karty. McDonalds každé dobití odmění bonusem, jehož podoba se odvíjí od výše částky:

  • 200–499 Kč: malý sendvič a malé hranolky, nebo 1 velký sendvič, nebo 6 McNuggets
  • 500–999 Kč: velké McMenu
  • od 1 000 Kč: velké McMenu + 1 velký sendvič, nebo 6 McNuggets, nebo prémiové McMenu
 4. Sleva v McDonalds pro držitele karet Sphere

  Slevu 20 % na menu ve vybraných restauracích McDonalds mohou využít všichni držitelé karet Sphere, nemusí přitom jít pouze o studenty.

  Kartu Sphere si lze koupit, cena 1 500 Kč na 3 roky mi však přijde poněkud vysoká. Lepší je zkontrolovat si svůj bankovní účet a platební kartu, jestli nejsou do programu Sphere zařazena. U některých karet od Equa bank, Komerční banky a Raiffeisenbank můžete být příjemně překvapeni.

 5. Káva v McCafé jen za 30/35 Kč

  Různé kavárny McCafé napříč republikou čas od času pořádají několikaměsíční akci, kdy všechny nápoje prodávají za jednotnou cenu. Dlouhou dobu se tak kávy v pobočce McCafé ve Vodičkově ulici v Praze prodávaly za 30 Kč, poté za 35 Kč.

  Sledujte náš newsletter. Pokud se podobná akce někde objeví, budeme vás včas informovat.

Komentáře

 • mchaela 6. listopadu 2017 v 13:07

  super už využí vám skrblíka často, sama jsem tem využila slevu na rossmann ale kupony došly to nevadí na internetu mi prozradila pokladní je ke stažení – až do 17.12. na jeden nákup jeden kupon a můžu říct chodím na P7 a tam se domluvím a klidně nákup rozděím do několika nákupů a sleva ta poslední kupon – je opravdu na všechno i na pleny, prací prášek, bižuterii apod. je to jen o domluvě – je však nutno přečíst podmínky uplatnění na co se nevztahuje
  omlouvám se za kostrbatý komentář dneska mi to nemyslí tak alespoň takto

 • smayl 8. února 2018 v 20:32

  Zdravím, koukal jsem na stránky sphere a MC Donalds je tam jen v Holešovicích takže asi jinde sleva nebude :(

 • Martin 2. května 2018 v 05:58

  McDonalds – Sphere karty berou jen v některých provozovnách, konkrétně v Ostravě jen v Avionu, jinde se vám vysmějí.

 • Peggy 8. července 2018 v 10:08

  Je tam hromada lží a nepravd;! Ns Sphere kartu žádnou slevu nedostaneš!

 • Petr Novák 10. července 2018 v 09:41

  Doporučuji Vám podívat se nejprve na datum publikování článku. Také píšete do novin, protože v článku z roku 2010 píší, že je prezidentem Klaus?

 • Vladka 3. března 2019 v 23:13

  Daji se kupony do mekace nekde sehnat? Mela jsem je ve schrance jedinkrat. Vladka

 • Lenka Chládková 4. března 2019 v 08:07

  Dobrý den,

  nejjednodušší cesta k získání kuponů vede přes mobilní aplikaci. Stačí, když si ji stáhnete do mobilního telefonu nebo tabletu. Tištěné kupony by měly být dostupné přímo v restauraci McDonald’s.

 • Pavel 19. června 2019 v 04:03

  Znám ještě jeden způsob jak významně ušetřit v McDonald’s. Nejít tam vůbec nic kupovat. Po zážitcích plynoucích ze seznámení s jejich produkty to pro mě bylo podstatné rozhodnutí.