5 triků, jak ušetřit v A3 Sportu

čtvrtek, 12. září 2019, Lenka Chládková

A3 Sport je český řetězec se sportovním oblečením a vybavením. Na českém trhu působí od roku 1993. V současné době provozuje e-shop A3sport.cz a více než 75 kamenných prodejen v ČR, v Německu a na Slovensku. Většina provozoven se nachází v obchodních centrech a nákupních galeriích, čemuž je přizpůsobena i otevírací doba. Prodejny A3 Sport jsou obvykle otevřeny 7 dní v týdnu.

A3 Sport nabízí široký výběr dámského, pánského a dětského sportovního oblečení, obuvi a doplňků. Zastoupeny jsou značky jako Adidas, Nike, Under Armour, Puma, Converse, Vans nebo Crocs. V sortimentu najdete specializované oblečení a obuv pro různé druhy sportů, například funkční oblečení na běh, jógu, fitness vybavení, fotbalové dresy, oblečení pro volný čas, plavky, sportovní batohy, tašky, doplňky a mnoho dalšího. Kompletní sortiment najdete zde.

1Sledujte akční leták A3 Sport

V kamenných prodejnách a e-shopu A3 Sport najdete zlevněné značkové oblečení a obuv až o 60 %. K běžné nabídce A3 Sport pravidelně vydává leták s akčními cenami. Leták informuje o nových slevách, výprodejích, nebo jiných akcích. Všechny slevy a akční nabídky najdete na oficiálních stránkách A3 Sport.

Nejvýraznější slevy najdete na hlavní straně pod záložkou “Sleva 50–70 %”  nebo v dolním levém rohu pod označením „Cenová bomba“. Zboží v nabídce je pravidelně obměňováno a doplňováno.

2Pořiďte si zákaznickou kartu A3 Sport

Věrnostní kartu získáte v prodejnách A3 Sport po vyplnění krátkého dotazníku. Princip je jednoduchý, za každý nákup se vám na kartu připíše 5 % z utracené částky. Připsaná částka je odečtena z hodnoty příštího nákupu. Kartu není možné využít pro nákupy na internetu.

3Slevové kupony A3 Sport

Před plánovaným nákupem zkontrolujte na našem webu, zda nejsou k dispozici slevové kupony A3 Sport.

4Dárek k nákupu a doprava zdarma

 • Dárek k nákupu
  Ke každému nákupu v hodnotě nad 3 000 Kč dostanete značkový dárek zdarma. Aktuálně k nákupu dostanete ponožky UMBRO.
 • Doprava zdarma
  V A3 Sportu je doprava zdarma u objednávek v hodnotě nad 2 000 Kč. Doručení objednávky do 2 000 Kč prostřednictvím České pošty vyjde na 58–62 Kč. Přesná částka závisí na tom, zda si zásilku necháte doručit jako balík na poštu, nebo balík do ruky. Za dobírku se připlácí 31 Kč. PPL vám zásilku doručí za 79 Kč při platbě předem, s dobírkou za 110 Kč. Osobní vyzvednutí v prodejně je zdarma.

5Sledujte sezónní výprodeje a speciální akce

Na výprodeje, speciální slevy a další zajímavé akce v prodejnách A3 Sport vás upozorní naše pravidelná rubrika Skrblíkův týden. Nový přehled slev vychází vždy v pondělí.

 • Sezónní výprodeje v A3 Sport
  Sezónní výprodeje se vždy týkají velkého množství zboží z celého sortimentu. Slevy jsou až do 70 %, nabídka zlevněného zboží je vystavena na stránkách A3 Sport.
 • Partnerské akce
  A3 Sport se pravidelně účastní nákupních akcí jako jsou například Dny Marianne, OnaDnes nebo Shopping Fever. Obvykle je nabízena sleva od 20 % na nezlevněné položky a 5% sleva na již zlevněné zboží. Čas od času je stejná sleva dostupná také pro klienty O2 ve věrnostním programu O2 Extra Výhody.

Komentáře