O nás

Skrblík.cz je informační web, jehož cílem je radit čtenářům, jak šetřit peníze. Na Skrblíkovi najdete návody, tipy, nástroje a postupy, které vám pomohou snižovat každodenní výdaje. To vše nezávisle a zdarma. Skrblíka tvoří  lidé, kteří se neschovávají za anonymitu internetu a kteří si stojí za svými texty.

Petr Sršeň


Vymyslel jsem Skrblíka a vedu tým, který to vše připravuje. Budu rád za každou vaši konstruktivní připomínku ke Skrblíkovi – můj email je uveden níže.

  • Kontakt: petr(zavináč)skrblik(tečka)cz

Petr Novák


Jmenuji se Petr a na Skrblíkovi mám na starosti obsah. Pokud někde uvidíte chybu, budu moc rád, když nás o tom budete informovat prostřednictvím tlačítka Našli jste chybu? na konci každého článku. Díky!

Michal Pavelka

Mlád 42 let. Z toho byl 23 let závislý na někom a 19 je někdo závislý na něm. Narozen ve středních Čechách, doma v Sudetech.

Vydělává pravidelně cca 23 tisíc Kč měsíčně jako učitel a nepravidelně něco k tomu jako pisálek. Manželka je na tom podobně, jen obecně nic nepíše.

Za co utrácí, když mu rodina něco nechá? Za hledání a schovávání krabiček od svačin. Taky za pivo, benzín a dárky.

Hynek Bárta

Jmenuji se Hynek Bárta, je mi 18 let a studuji na českolipském gymnáziu. Mezi mé záliby patří sport, sledování filmů a psaní článků pro Skrblíka. Díky tomu jsem se dostal k mnoha zajímavým a chytrým poznatkům, které se mi můžou jednou hodit.

Dále spolupracovali…

  • Ondřej Juřík (konzultace)
  • David Kohout (grafický návrh a logo)
  • Ondřej Kryl (programování)
  • Tomáš Lach (kódování)