Vyvýšený záhon s víkem Florabest: Lidl cena 2026 + recenze
Lidl nabízí v akci vyvýšený záhon s víkem Florabest určený k výsevu bylinek, zeleniny nebo květin.
Výhodou je pohodlné zahradničení v příjemné výšce, záhon lze umístit na balkón a terasu. Přináší efekt skleníku pro optimální růst díky polopropustnému víku a nastavitelným větracím otvorům určeným k redulaci teploty a vlhkosti vzduchu.
Nohy mají integrovaný odvod vody proti hromadění a přetečení. Použitý materiál (polypropylen) je odolný proti povětrnostním vlivům. Rozměry vyvýšeného záhonu s víkem Florabest jsou 79,5 × 39,4 × 88 cm, hmotnost činí 3 kg a objem 70 litrů.
Své zkušenosti s vyvýšeným záhonem s víkem Florabest z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.
Cena v akci
- od 11. 2. 2019 – 599 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč v lidl-shop.cz
Fotky výrobku



Tipy na další výrobky
- Motorkářský zámek na helmu Crivit
- Vysoušeč vlasů s dotykovým senzorem Silvercrest SHTT 2200 A1
- Dámské běžecké triko Crivit
- Tréninková sada na fotbal Crivit
- Ionizační obličejová sauna Sanitas SFC 67
- Sada brusných papírů Parkside PHSZ 30 C3
- Dámský kardigan s kašmírem Premium Collection by Esmara
- Pánské funkční spodní triko Crivit Pro
Dnes prisel!!!!!sama chvala!!!!dlouho hledala neco podobneho...za tu kvalitu je dost levny..zahradnici urcite oceni.vrele doporucuji jak vyrobky tak nakup e-shop lidl.!!!vzdy rychle a kvalitne.vsem moc moc dekuji mrazova
Odpovědět