září 2019

Slevové kódy Taxify září 2019

Rating: 8 (5 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Taxify je mobilní aplikace, která funguje jako chytřejší alternativa k taxi. Během pár minut vám najde řidiče, který vás dopraví na libovolné místo. Zúčtování probíhá rovněž přes aplikaci. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Taxify.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Taxify jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Taxify 2019

Nebaví vás platit vysoké částky za taxi? V tom případě využijte služeb alternativní taxislužby Taxify, která vás doveze kamkoliv za příznivé Taxify ceny. Vše probíhá přes skvěle hodnocenou mobilní aplikaci Taxify. Společnost Taxify působí ve městech po celém světe. V České republice se konkrétně svezete v Olomouci, Ostravě, Plzni, Praze a v Českých Budějovicích. V zahraničí třeba v Brisbane, Paříži, Lyonu, Torontu, Budapešti, Vídni či v Bratislavě. Využijte naši nabídku slevových kupónů Taxify, které jsme si pro vás ve spolupráci se společností Taxify připravili.

Jak to funguje?

Nejprve je potřeba stáhnout si mobilní aplikaci Taxify, kterou naleznete v Google Play nebo v App Store. Po registraci zvolte vaši polohu a objednejte si odvoz. Na mapě uvidíte polohu řidiče a čas, za který vás vyzvedne. Platba probíhá přes mobilní aplikaci Taxify, nemusíte se tedy otravovat s fyzickými penězi. Po ukončení můžete zanechat hodnocení jízdy. Zpětná vazba pomůže společnosti Taxify poskytovat pouze ty nejlepší služby.

Zapomněli jste si v autě něco? Do 24 hodin od ukončení jízdy můžete kontaktovat řidiče a domluvit se s ním na předání věci. Pokud uplynulo více než 24 hodin, kontaktujte podporu přímo v aplikaci Taxify.

Přes aplikaci Taxify můžete s rodinou a přáteli sdílet vás předpokládaný čas příjezdu a oni tak mohou v reálném čase sledovat váš pohyb na mapě. Předpokládaný čas příjezdu se může od skutečnosti lišit v důsledku nepředvídatelných faktorů, jako je například dopravní nehoda nebo dopravní zácpa.

Kolik zaplatíte za jízdu s Taxify?

Taxify cenu se dozvíte ještě před jízdou. Cena se vypočítává na základě:

  • Nástupní sazby
  • Minutové sazby
  • Sazby za kilometr
  • Dynamického zvýšení ceny (uplatněného v době vysoké poptávky)

Předem stanovená cena je vypočtena na základě Vašeho místa nástupu a cílové destinace, kterou v aplikaci nastavíte. Cílovou destinaci lze změnit i v průběhu jízdy. Pro zobrazení ceny klikněte v aplikaci Taxify na “Zadat místo nástupu” a zadejte vaší cílovou adresu. Předem stanovená cena se zobrazí v pravé dolní části obrazovky

Proč jezdit právě s Taxify?

  • Spolehlivý odvoz – zobrazí se vám kontaktní údaje na vašeho řidiče, kterého můžete na konci jízdy také ohodnotit
  • Žádné fyzické peníze – do aplikace si přidáte platební kartu, ze které budou odečteny peníze až po ukončení jízdy (lze platit i v hotovosti)
  • Firemní cesty – taxify můžete použít pro vaše osobní nebo obchodní cesty, změnit způsob platby lze kliknutím na příslušné tlačítko
  • Nízké ceny – jezdit s Taxify je výhodnější než jezdit s běžnou taxislužbou
  • Profesionálnost – Řidiči společnosti Taxify by měli být za každých okolností profesionální.

Více informací o jízdách či cenách naleznete na internetových stránkách společnosti Liftago. Liftago naleznete také na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Slevové kupóny Taxify

Chcete jezdit se službou Taxify, ale zároveň si přejete ušetřit? V tom případě využijte slevové kupóny Taxify, které jsme si pro vás ve spolupráci se společností Taxify připravili.

Vyberte si z naší nabídky slevových kupónů Taxify ten slevový kód Taxify, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se, abyste měli k dispozici co nejvíce slevových kupónů Taxify.

Dávejte si pozor na datum expirace slevových kódů Taxify. Datum platnosti slevového kódu Taxify je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu Taxify. Snažíme se však, aby byly všechny nabízené slevové kupóny Taxify aktuální.