únor 2023

4x Mall slevový kód na únor 2023

(56 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Mall.cz nabízí zboží všeho druhu. Najdete zde elektroniku, potřeby na zahradu nebo do dílny, ale také oblečení a obuv nebo vybavení pro auta a motocykly. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny do Mall.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mall jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Mall slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace31. 1. 2023

Jak ušetřit Mall 2023

Mall není jen prodejcem elektroniky pro celou domácnost. V nabídce najdete také chovatelské potřeby, věci pro hobby a zahradu, pro děti, drogerii, kosmetiku, módu, sportovní potřeby či auto doplňky.

Možností, jak ušetřit v Mall je celá řada. Využít můžete na Mall cashback. Slevy Mall nabízí po celý rok. Pokud chcete ušetřit, můžete nakoupit také při akci Black Friday.

Mimo internetového obchodu najdete na území České republiky také několik Mall Shopů.

Jak získat slevový kupón Mall

Chcete ušetřit a nevíte, jak získat slevový kupón Mall?

Přihlaste se k odběru newsletteru nebo se staňte členem MALL.cz Plus a budete informováni o všech akcích a slevách. Slevový kupón Mall můžete získat z banneru přímo na e-shopu. Také na sociálních sítích, jako Facebook či Instagram nabízí Mall slevové kupóny.

Slevový kupón Mall získáte také při akci Black Friday. Při podzimní akci Dny Marianne můžete získat další kupóny. Slevový kupón Mall získáte i při akci Nákupy OnaDnes.

Doporučujeme sledovat portál Skrblík, kde slevové kódy pravidelně publikujeme.

Jak uplatnit slevový kód Mall

Slevový kód Mall

Nevíte, jak uplatnit slevový kód Mall?

Ve třetím kroku objednávky “3. Doprava a platba“ pod výběrem dopravy a platby zvolíte možnost “Máte dárkový certifikát nebo slevový poukaz?“. Zobrazí se vám prázdné pole, kam opíšete váš slevový kód Mall. Kliknete na “Ověřit kódy“ a pokud bude váš slevový kód Mall platný, sleva se vám ihned odečte. Kupón může mít časové omezení nebo lze využít pouze v rámci promoakce na určitý druh zboží.

Cashback Mall

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč

Pro Mall cashback nabízí pouze Refundo. Ostatní poskytovatelé – Plná peněženka, Tipli nebo Vratné peníze pro Mall cashback zatím nenabízí.

Pokud chcete využít cashback, stačí se zaregistrovat u Refundo a prokliknout se do obchodu. Následně vytvoříte objednávku, za kterou vám budou připsány na vaše cashback konto peníze, které si můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Mall slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej Mall nabízí po celý rok na řadu výrobků. V podstatě se liší jen názvy kampaní. Staňte se členem MALL.cz Plus a získáte nejen poštovné zdarma, ale také různé další slevy.

Slevovou podzimní akci Black Friday Mall podporuje. V seznamu zúčastněných obchodů akce Dny Marianne Mall najdete.

Slevy Mall nabízí také v rámci akce Nákupy OnaDnes.

Přihlaste se zde k odběru newsletteru a budete na e-mail pravidelně dostávat tipy na slevy a rady, jak ušetřit.

Mall doprava zdarma a cena poštovného

Mall poštovné zdarma nabízí po celý rok. Stačí si jen vybrat z nabídky možností doručení.

Možnosti a ceny doručení:

 • Osobní odběr na prodejně MALL Shop je zdarma
 • Osobní odběr v MALL Box je zdarma
 • Osobní odběr na MALL Point je zdarma
 • Balík na poštu je od 59 Kč
 • Doručení do 2-6 pracovních dnů je od 79 Kč nebo zdarma při nákupu nad 2 000 Kč
 • Doručení ve vámi určený den je od 119 Kč
 • Doručení o víkendu je od 149 Kč
 • Doručení v den objednání po Praze je od 169 Kč

Mall vrácení zboží

Mall vrácení zboží umožňuje bez udání důvodu do 14 dnů. Pokud jste členem MALL.cz Plus, tak můžete vrátit zboží bez udání důvodu do 30 dnů.

Jsou dva způsoby, jak vrátit zboží:

 1. Vrácení na prodejně – Zboží stačí zanést na jednu z prodejen, kde s vámi již vše vyřeší. Seznam prodejen Mall naleznete zde.
 2. Vrácení poštou – Vytiskněte si formulář o odstoupení od smlouvy, který je ke stažení zde. Zboží pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Vše poté odešlete poštou.

Adresa pro vrácení zboží:

Internet Mall – Reklamační oddělení

Logistické centrum MALL CZ

Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79

Poděbradská 771

Jirny

25090

Mall reklamace 2023

Mall reklamace řeší v rámci zákonné záruční lhůty, která je zpravidla 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Reklamovat zboží můžete jedním ze tří způsobů:

 1. Reklamace v autorizovaném servisu – Jedná se o nejrychlejší způsob vyřízení reklamace. Stačí kontaktovat autorizovaný servis pod danou značkou a výrobek jim osobně předat nebo poslat poštou. Některé servisy zajišťují svoz zdarma po České republice nebo vám výrobek opraví přímo doma. Pro reklamaci vám bude stačit faktura a případně i záruční list. Seznam servisů najdete zde.
 2. Reklamace na prodejně – Pokud máte klientský účet, stačí se přihlásit a v seznamu vašich objednávek vybrat výrobek, který chcete reklamovat a kliknout na “Reklamovat“. Vyplňte Mall reklamační formulář, který následně vytiskněte a společně s kopií faktury přineste zboží na vámi vybranou prodejnu. Průběh reklamace můžete sledovat ve svém účtu v záložce “Moje reklamace“. Pokud nejste registrovaný, přineste zboží společně s fakturou na jednu z prodejen.
 3. Reklamace poštou – Pokud jste registrovaný, postupujete stejně, jako v případě reklamace na prodejně. Zde si akorát kromě Mall reklamačního formuláře vytiskněte také reklamační štítek a adresní štítek. Reklamovaný výrobek zabalíte a na balík nalepíte adresní a reklamační štítek. Do balíčku přiložíte kopii faktury a Mall reklamační formulář. Vše pak následně odešlete poštou. Pokud nejste registrovaný, vytiskněte si Mall reklamační formulář, který je ke stažení zde. Výrobek zabalte, přiložte formulář společně s kopií faktury a vše následně odešlete.

Adresa pro zaslání reklamace:

Internet Mall – Reklamační oddělení

Logistické centrum MALL CZ

Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79

Poděbradská 771

Jirny

25090

Mall kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů využijte Mall telefon 296 245 025, kde vám jsou k dispozici pondělí až pátek od 8:00 do 20:00 a o víkendu od 9:00 do 18:00.

Seznam MALL Shopů, MALL Point nebo MALL Box nejdete zde.