září 2019

Slevové kódy Mall září 2019

Rating: 9 (146 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Internetový obchod Mall.cz nabízí zboží všeho druhu. Najdete zde elektroniku, potřeby na zahradu nebo do dílny, ale také oblečení a obuv nebo vybavení pro auta a motocykly. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny do Mall.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mall jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 12 dny MALL.cz sleva na Samsung produkty 20 %
  • 19 dny MALL.cz slevový kupón 300 Kč sleva
  • 47 dny Mall.cz sleva na Lamax produkty
  • 61 dny MALL.cz stovky slevových kódů až 30% sleva
  • 152 dny MALL.cz DNY – Nakupte se slevovými kódy – až 30 % sleva
  • 187 dny Mall.cz SONY týden a slevový kupón 15 % sleva

Jak ušetřit Mall 2019

Jeden z vůbec největších internetových obchodů u nás, který užívá i označení internetová nákupní galerie. V tomto obchodě seženete opravdu vše od elektroniky, hraček, oblečení, obuv až po auto-moto potřeby. Pojďme se podívat jak ušetřit a jaké nabízí Mall.cz slevy.

Slevy Mall.cz

Nejrozšířenější slevy na Mall.cz jsou slevové kódy Mall.cz. Tyto slevové kupony na Mall.cz mají různé hodnoty a většinou mají časovou platnost, kdy je potřeba je využít. Slevy se objevují v průběhu celého roku a tak je ideální mít v odběru náš Skrblíkův zpravodaj s kterým vám žádná sleva neuteče. Vzhledem k časovému rozmezí jednotlivých slevových kupónů Mall.cz je to ideální volba.

Mall.cz výprodeje – to je další z možností jak ušetřit, ať už se jedná o povánoční výprodeje či výprodeje určitého sortimentu produktů.

Jedna z dalších velmi využívaných výhod je kreditní karta Mall.cz s kterou má spousta lidí pozitivní zkušenosti. Vydávaná je pod záštitou Raifeissen Bank a každý nový klient, který si tuto kartu objedná tak získá speciální bonus 2 000 Kč na nákup u Mall.cz. Navíc při platbě touto kartou se vám vrací 2 % zpět až do výše 1 000 Kč za měsíc. Více informací a podmínky jsou zde.

Slevové kódy na Mall.cz

Slevových kupónů na Mall.cz je dost ať už na slevy na elektro Mall.cz či na jiné zboží a nebude tak problém si tento aktuální kód z našich stránek opsat či zkopírovat. Existují nejrůznější slevové kódy – např. Mall slevový kupon 100 či Mall slevový kupón 200, které označují kolik můžete ušetřit při nákupu v korunách. Sleva se ale zaktivuje až když učiníte objednávku za zboží v požadované hodnotě.Poté je potřeba tento kód zadat do příslušného políčka a kliknout na “ověřit kódy” (vizte obrázek),  poté dojde ke zlevnění zboží a úspoře za nákup.

Slevový kupón Mall.cz / Slevový kód Mall.cz

Platby a doprava na Mall.cz

Mall.cz nabízí platbu online platebními kartami (pouze při osobním vyzvednutí zboží na prodejnách nebo u řidiče DPD a INTIME)., bankovním převodem, službou PayU. Zaplatit lze i hotově, dobírkou a Mall nabízí i splátkový prodej Cetelem.

Dopravu má Mall.cz řešenu následovně. Osobní odběry nad 1 000 Kč a VIP zákazníci mají osobní vyzvednutí zboží zdarma – ostatní za 29 Kč. Vyzvedávat lze i v 86 výdejních místech sítě Uloženka.cz.

V rámci České pošty jsou objednávky nad 1 000 Kč zdarma (dobírka za 40Kč) stejně jako u přepravní služby DPD, INTIME, TopTrans.Využít lze i doručení pomocí Flexi-Komfort (Gebrüder Weiss), kdy cenově je to totožné s TopTransem.