Slevové kódy Baťa.cz 2018

Rating: 10 (12 hodnocení) O obchodu

Baťa je světoznámá značka obuvi pocházející ze Zlína. Na svém internetovém obchodu Baťa.cz nabízí zboží s bezplatnou výměnou v prodejnách, možností vrácení zboží do 30 dnů a s doručením zdarma u objednávek nad 499 Kč.

Přejít do obchodu

Můžete přejít do obchodu. Baťa.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 38 dny Baťa: Novoroční slevy až 50 %
  • 48 dny Slevy až 40 % na Baťa.cz
  • 118 dny Baťa.cz: Slevový kód 10% sleva na nezlevněnou obuv (akce OnaDnes)
  • 118 dny Baťa.cz: Slevový kód 20% sleva na již zlevněné zboží (akce OnaDnes)
  • 368 dny Baťa.cz: Slevový kupón na 20 %
  • 430 dny Baťa.cz: Slevový kupón 20 % na všechna zavazadla

Jak ušetřit Baťa.cz 2018

Kdo by neznal slavnou firmu Baťa založenou ve Zlíně před více než 100 lety. Guinessova kniha rekordů označila firmu Baťa za největšího prodejce a výrobce bot s více než 14 miliardami prodaných bot po celém světě. Díky našim stránkám můžete při nákupu produktů značky Baťa ušetřit.

Baťa obuv – jenom obuv?

Baťa už neznamená zdaleka jen Baťa boty, to jsou například i Baťa kabelky, Baťa peněženky apod. Sortiment této značky je opravdu velký a na své si přijde opravdu každý. Navíc Baťa prodává už i takové značky jako Adidas, Bellinda, Blauer, Bugatti, Bjorn Borg, Caterpillar, Lewis, Nike, North Star, Pepe Jeans a další. Pokud se navíc chystáte u Bati nakupovat pokusíme se vám ušetřit nějakou tu korunu a poskytnout Baťa slevy.

Baťa slevy

Sleva na boty Baťa to nejsou jen slevový kupón Baťa či slevový kód Baťa, obchod totiž nabízí i výhody jako doručení zdarma od 499 Kč, zdarma výměna produktů v prodejnách Baťa, vrácení zboží do 30 dnů, ale i věrnostní program Baťa klub. V tomto klubu pak sbíráte body (1 Kč = 1 bod) a následně lze získat slevové poukázky či zvýhodněné ceny na vybrané produkty – tzv. klubové ceny. Pokud jste proto věrným zákazníkem této značky, určitě se vyplatí být členem Baťa klubu.

Jak získat Baťa slevu

Pokud budete sledovat naše stránky, určitě se nějaká ta sleva na boty Baťa u nás objeví. Aby vám nic neuteklo co se týče i jiných slev než jen u Bati, lze se přihlásit k odběru Skrblíkova zpravodaje, který za vás bude hlídat ty nejlepší slevy. Následné použití například slevového kódu do obchodu Baťa je pak jednoduché. Po samotném výběru zboží pak v košíku obchodu přejdete ke shrnutí objednávky, kde dole nad konečnou slevou lze uplatnit slevový kód Baťa, který zde jednoduše vložíte a kliknete na “uplatnit”. Následná sleva se vám poté odečte s ceny celkové.

Slevový kupón Baťa.cz / Slevový kód Baťa.cz

Doprava a platba u Bati

Svou nakoupenou obuv Baťa si můžete nechat poslat několika způsoby. Při platbě předem si lze boty od Bati vyzvednout zdarma přímo na vybrané prodejně. Dále lze využít služby České pošty či firmy PPL. Mezi platební způsoby se řadí dobírka a platba kartou.