leden 2020

Slevové kódy Vivantis leden 2020

Rating: 9 (80 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Vivantis je síť internetových obchodů s širokým záběrem od šperků a kabelek až po kosmetiku a parfémy. Výhodou je doprava zdarma u objednávek nad 2 000 Kč, rychlé dodání do 24 hodin a lhůta jeden rok na vrácení zboží. Skrblík pro vás má slevy, slevové kupóny a slevové kódy do obchodu Vivantis.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Vivantis jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 2 dny Vivantis.cz Sleva až 70 % na bundy, kabáty a zimní doplňky
  • 5 dny Vivantis Všechno za polovinu !!!
  • 9 dny Vivantis.cz výprodej bot se slevami až 70 %
  • 16 dny Vivantis.cz Slevový ráj se slevami až 80 %
  • 26 dny Vivantis.cz Novoroční sleva 100 Kč
  • 37 dny Vivantis.cz 7 dní plných exkluzivních slev až 77 %

Jak ušetřit Vivantis 2020

Vivantis je síť internetových obchodů s širokým záběrem od šperků a kabelek až po kosmetiku a parfémy. Působí na českém trhu už od roku 2001 a je jedním z předních ryze českých internetových prodejců. Na e-shopu Vivantis.cz si pod heslem Být sám sebou vyberete z široké nabídky módních značek pro celou rodinu, od oblečení přes kabelky, doplňky, brýle, hodinky, šperky až po kosmetiku a parfémy. Neváhejte a nakupujte se Skrblíkovými slevovými kupóny Vivantis.cz ještě výhodněji.

1. Se Skrblíkem držíte krok s módními trendy

Jak? Nakupujte na Vivantis.cz a využívejte Skrblíkovy slevové kódy Vivantis.cz. Uvidíte, že to bude stát za to! Slevu na Vivantis.cz můžete získat velmi jednoduše.

Zadejte do vyhledávání “Slevové kupóny od Skrblíka” a dál hledejte “Vivantis.cz”. Otevře se vám profilová stránka e-shopu Vivantis.cz s aktuálním výběrem slevových kupónů. Ušetříte spoustu času, který byste věnovali sledování novinek na e-shopu, a máte tu všechny potřebné informace pěkně na jednom místě. Skrblík vás spolehlivě upozorní na zajímavé slevy Vivantis.cz.

Když do oranžově orámovaného pole nahoře vyplníte svůj e-mail, přihlásíte se tím k odběru našeho středečního zpravodaje a získáte pravidelnou dávku novinek od Skrblíka. Opravdu jen jednou za týden od nás dostanete Skrblíkův zpravodaj a v něm tipy na slevy a slevové vychytávky jak na Vivantis.cz, tak na mnoha dalších e-shopů. Od této chvíle již o žádnou zajímavou nabídku slev na Vivantis.cz nepřijdete!

2. Poraďte si se slevovými kupóny Vivantis.cz

A teď, jak získat slevu například se slevovým kódem Vivantis.cz?

Jste stále ještě na Skrblíkově profilové stránce Vivantis.cz? Pod oranžovým oknem vždy najdete nejnovější slevový kupón Vivantis.cz. Postupně jsou seřazeny starší slevové příležitosti, například také slevové kódy Vivantis.cz, a budou tam až do dne, kdy skončí jejich platnosti. Většinou se k zajímavé slevě Vivantis.cz dostanete tak, že kliknete na odkaz na kupónu. Když vám nabídneme nový slevový kód Vivantis.cz, věnujte ale pozornost jeho platnosti a podmínkám, za jakých můžete slevu získat, protože se mohou s každou slevou lišit.

slevový kód Vivantis.cz

Slevové kupóny Vivantis.cz vám většinou přinesou nějaký tip na výhodný nákup, třeba aktuální slevu na poštovném nebo sezónní výprodeje. Pak stačí kliknout na “Zobrazit” a budete přesměrování na slevovou nabídku přímo na e-shop Vivantis.cz. Slevy už jsou započítané, v tomto případě už můžete přímo vybírat. Se slevovým kódem Vivantis.cz můžete nakupovat s konkrétní slevou. Když kliknete na “Zobrazit kupón”, otevře se vám jednak nové okno se stránkami internetového obchodu rovnou na jeho konkrétní slevové nabídce, a zároveň se vám objeví číselný kód, který podle pokynů vložíte v nákupním košíku do pole nadepsaného třeba takto: “Máte-li slevový kód a chcete jej využít, vložte jej zde…”. Slevový kód Vivantis.cz vám většinou přinese několikaprocentní slevu na vybrané zboží nebo dokonce veškeré zboží e-shopu.

Vedle nákupu se Skrblíkovými slevovými kódy Vivantis.cz můžete samozřejmě vybírat také v sekci Slevy na samotném e-shopu Vivantis.cz. Když v sekci Slevy zvolíte “Všechny slevy”, dostanete příležitost vybírat zvlášť z oblečení pro ženy, muže, nebo děti, stejně jako si vytřídit svou oblíbenou módní značku nebo finanční strop. A když chcete něco opravdu zajímavého i za zajímavou cenu, zapněte si filtr “Akce”. Se Skrblíkem a slevami na Vivantis.cz prostě budete sami sebou!

3. Proč vybírat na Vivantis.cz?

Když pominete nepřehlédnutelný fakt, že se Skrblíkovými kupóny prostě nakupujete na Vivantis.cz levněji, tak je ještě dost důvodů, proč se na Vivantis.cz vracet!

E-shopy spolupracující s Vivantis.cz získaly od Heureka.cz několik let za sebou certifikát Ověřeno zákazníky, má také certifikát Zelená firma, protože umožňuje likvidovat elektroodpad svůj i svých zaměstnanců ekologickým způsobem.

Ve Skrblíkových slev Vivantis.cz máte při nákupu nad 2 000 Kč dopravu svého balíčku zdarma. E-shop provozuje svůj obchod a výdejní místo v pasáži Oasis na pražské Florenci a ještě jedno výdejní místo v Chrudimi. Není nic jednoduššího, než si nechat svůj nákup poslat tam a vyzvednout si jej jen za 29 Kč. A pokud nakoupíte jen za 500 Kč, i pak už dostanete svůj balíček bez poplatku. Samozřejmě si ale můžete vybrat z dalších 7 způsobů, jak mít koupené kousky brzy doma, a ani jeden z nich nebude pro vaši peněženku přílišnou zátěží.

Zahlédli jste na e-shopu Vivantis.cz něco, co prostě musíte mít teď hned? Nevadí. Se službou Kup najisto můžete nakupovat dnes a budete mít 14 dní na zaplacení.

A co když jste nevybrali zrovna to pravé ořechové? Na vrácení zboží, samozřejmě neporušeného, máte celý rok! A nemusíte ani uvádět důvod.

I když si zrovna nic nenajdete ve Skrblíkových slevových kódech Vivantis.cz, určitě se vám bude hodit tříprocentní sleva na další nákup.

A takto bychom mohli pokračovat…

Ať jste sami sebou s Vivantis.cz a Skrblíkovými slevovými kódy Vivantis.cz!