červenec 2024

4x Alensa slevový kód na červenec 2024

(43 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod s kontaktními čočkami, brýlemi a příslušenstvím. Alensa nabízí svým zákazníkům kontaktní čočky a jejich příslušenství za výhodné ceny. Alensa má jeden z nejširších sortimentů online čoček a příslušenství, disponuje více než 120 000 krabičkami na kontaktní čočky a více než 1 miliony sad kontaktních čoček připravených k odeslání. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Alensa.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 800 Kč
Můžete přejít do obchodu. Alensa jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Alensa slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Alensa 2024

Alensa je online prodejce kontaktních čoček, produktů pro péči o oči, dioptrických a slunečních brýlí. Síť e-shopů Alensa vznikla v roce 2004. V sortimentu obchodu najdete také roztoky na kontaktní čočky, oční kapky a spreje i pouzdra na kontaktní čočky.

Je několik způsobů, jak ušetřit na Alensa. Nejprve se podívejte, zda byste nemohli ušetřit v rámci slevových kupónů. Alensa slevy mohou dosahovat až 70 %. E-shop poskytuje také nabídku Alensa Garance vrácení peněz za kontaktní čočky TopVue. Neboli máte 60 dnů na vrácení čoček značky TopVue, pokud s nimi nebudete spokojeni.

Obchod Alensa uvádí, že nabízí kontaktní čočky za nejnižší cenu na trhu – nazývá to Alensa Garance nejnižší ceny kontaktních čoček. Ušetříte také, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru. Stačí se zaregistrovat a vytvořit si tak zákaznický účet. A při pravidelné akci Alensa Black Friday ušetříte až 50 %.

Jak získat slevový kupón Alensa

Slevový kupón Alensa můžete najít jednou za čas přímo na webu e-shopu, ale sledovat můžete také portál Skrblík, kde se aktuální slevy Alensa nachází.

Slevové kódy Alensa můžete také získat, pokud se v obchodě zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznický účet. Při registraci zaškrtněte políčko s odběrem newsletteru. E-mail, který vám přijde musíte následně potvrdit. Díky tomu získáte přístup ke speciálním nabídkám a exkluzivním slevám.

Jak uplatnit slevový kód Alensa

Slevový kód Alensa

Slevový kód Alensa uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. V košíku vlevo pod seznamem objednávaného zboží klikněte na “Slevový kód”. Zde zadejte kód slevového poukazu a klikněte na použít. Sleva se vám následně odečte.

Slevové kupóny Alensa mohou být určeny pouze k nákupu konkrétního typu zboží. Většinou také platí jen stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné produkty.

Cashback Alensa

Cashback Tipli3,4 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženka2,75 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze2,75 % získat bonus 50 Kč

Cashback Alensa získáte při zaregistrování u portálů Tipli, Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze. U portálu Tipli můžete získat 3,4 % a u ostatních zmíněných 2,75 % z vašeho nákupu zpět.

K získání peněz z nákupu zpět se stačí zaregistrovat na některém cashback portálu. Poté nakoupit z nějakého obchodu přes odkaz a odměna z objednaného zboží je vaše.

Alensa slevy – výprodeje, Black Friday…

Alensa slevy mohou dosahovat až 70 %. E-shop poskytuje také nabídku Alensa Garance vrácení peněz za kontaktní čočky TopVue. Neboli máte 60 dnů na vrácení čoček TopVue, pokud s nimi nebudete spokojeni. Obchod vám vrátí peníze za celé zakoupené balení. Podmínkou je zakoupení produktů značky TopVue a nevztahuje se na speciální nabídku 10+10 TopVue.

Garance nejnižší ceny kontaktních čoček – obchod Alensa uvádí, že vám nabízí kontaktní čočky za nejnižší cenu na trhu. V případě, že tedy najdete u konkurence levnější produkt, kontaktujte e-shop a cena vám bude upravena na odpovídající částku. Tato garance nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi, a jinými výhodnými nabídkami.

Ušetříte také, pokud se v obchodě zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznický účet. Při registraci zaškrtněte políčko s odběrem newsletteru. E-mail, který vám přijde musíte následně potvrdit. Díky tomu získáte přístup ke speciálním nabídkám a exkluzivním slevám.

Při akci Alensa Black Friday ušetříte až 50 %. Obchod se momentálně neúčastní akcí Dny Marianne ani Nákupy OnaDnes.

Alensa doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Alensa platí  pouze pro určité produkty. Zásilka vám bude doručena do 1–2 pracovních dní. K doručení vaší objednávky můžete využít tyto způsoby dopravy:

  • Česká pošta za 65 Kč
  • PPL za 59 Kč
  • Zásilkovna

Alensa vrácení zboží

Vrácení zboží Alensa umožňuje do 1 roku od jeho zakoupení. Podmínkou je neotevřený a nepoškozený obal zboží.  U kontaktních čoček je možná výměna za nové, které vám budou zaslány ihned poté, co obchod obdrží původní zboží.

Pokud si chcete objednat jiné zboží nebo vyměnit značku produktu, můžete ho vrátit. E-shop vám vrátí peníze. Přímá výměna zboží za jiné není možná. Produkt je také možné vrátit v rámci nabídky Garance vrácení peněz.

Nejprve e-shop Alensa kontaktujte telefonicky (226 292 895) nebo e-mailem (info@alensa.cz). V případě výměny zboží přidejte k zabalenému zboží fakturu a stručnou poznámku, za jaké parametry chcete původní zboží vyměnit. Vše zašlete na adresu:

Alensa.cz
Jarošovská 1278/II
377 01 Jindřichův Hradec

Na zadní stranu balíčku napište svou zpáteční adresu. Poštovné v tomto případě hradíte vy. Výměna zboží bude provedena maximálně během 30 dnů.

Pokud ale zboží vracíte můžete využít formulář Odstoupení od kupní smlouvy, ve kterém uvedete základní informace o produktu a jako formou chcete vrátit peněžní prostředky. Dokument zašlete buď na e-mail: info@alensa.cz nebo společně se zbožím na stejnou adresu.

Alensa reklamace 2024

Reklamace Alensa lze uplatnit u spotřebního zboží v době 24 měsíců od převzetí. E-shop Alensa kontaktujte nejprve telefonicky (226 292 895) nebo e-mailem (info@alensa.cz). Poté vyplňte reklamační list a zboží zabalte do pevné krabice, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Pokud reklamujete již rozbalenou kontaktní čočku, je potřeba zajistit, aby v průběhu přepravy balíčku nedošlo k jejímu vyschnutí. Čočku se doporučuje vložit do pouzdra, zalít roztokem a pevně uzavřít. Zabalené zboží zašlete doporučeně na adresu:

Alensa.cz
Jarošovská 1278/II
377 01 Jindřichův Hradec

Reklamaci nelze uplatnit na:

  • brýle, které nebyly používány dle návodu k použití nebo došlo k jejich mechanickému poškození (například nevhodnou péčí)
  • vady způsobené běžným opotřebením brýlí, vzniklé v důsledku nedostatečné péče o kontaktní čočku
  • mechanické poškození čočky nesprávnou manipulací
  • špatný výběr kontaktních čoček a jejich parametrů

Reklamace bude vyřešena nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě uznané reklamace máte nárok na proplacení nákladů spojených s přepravou reklamovaného zboží.

Alensa kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Alensa je vám k dispozici ve všední dny od 7:30 do 16 hodin na tel. čísle 226 292 895. Kontaktovat e-shop lze i přes e-mail info@alensa.cz. Odpovědi na své dotazy můžete najít i v rámci častých dotazů.