březen 2020

Slevové kódy Alensa březen 2020

Rating: 9 (66 hodnocení) O obchodu

Internetový obchod s kontaktními čočkami, brýlemi a příslušenstvím. Alensa nabízí svým zákazníkům kontaktní čočky a jejich příslušenství za výhodné ceny. Alensa má jeden z nejširších sortimentů online čoček a příslušenství, disponuje více než 120 000 krabičkami na kontaktní čočky a více než 1 miliony sad kontaktních čoček připravených k odeslání. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Alensa.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Alensa jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Alensa 2020

Alensa je specializovaný e-shop, který se zaměřuje na prodej kontaktních čoček. V jejich nabídce naleznete pouze kontaktní čočky z oficiálních distribucí od daných značek a výrobců. Stejné kontaktní čočky, které se běžně prodávají v optikách a u očních lékařů, teď seženete se slevou na Alensa za použití slevových kódů a kupónů Alensa.

Chcete dostávat pravidelné informace o slevách na Alensa? Přihlaste se ještě dnes k odběru Skrblíkova zpravodaje a budete mít přehled o všech slevových kódech a kupónech.

Historie značky Alensa

Alensa je zde pro Vás již od roku 2004 a dnes prodávají kontaktní čočky do celé Evropy. Před nedávnem postavili nový sklad obřích rozměrů, do kterého se vejde spousta zboží, které drží skladem. Z toho důvodu Vám můžou slíbit okamžité odeslání Vaší zásilky. Vaše kontaktní čočky se slevou Alensa se k Vám tak dostanou co nejdříve. Velký důraz také kladou na neustálé zvelebování e-shopu Alensa o který se stará tým IT specialistů.

Sortiment na Alensa

Základem nabídky e-shopu Alensa jsou samozřejmě kontaktní čočky, které se ale dělí do několika skupin podle délky nošení. Všechny tyto kontaktní čočky seženete se slevou na Alensa.

Jednodenní kontaktní čočky

Tyto jednorázové čočky jsou nejjednodušší a nejzdravější variantou pro denní nošení vůbec. Nemusíte už se více zabývat dalším příslušenstvím, protože si čočky ráno nasadíte a večer je vyhodíte. Odpadá tak starost o čištění a péče o kontaktní čočky. Potřebovat nebudete ani žádná pouzdra. V nabídce jednodenních kontaktních čoček na Alensa naleznete jak klasické sférické čočky, čočky pro korekci astigmatismu i multifokální čočky. Vše koupíte výhodně se slevou na Alensa díky slevovým kódům Alensa.

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Dvoutýdenní kontaktní čočky se skvěle hodí ke každodennímu nošení a jsou vhodné i pro nositele s citlivýma očima. Vybírat můžete z široké nabídky značek kontaktních čoček, jako jsou TopVue, Acuvue, PureVision, SofLens a další. Kontaktní čočky se slevou koupíte na Alensa.

Měsíční kontaktní čočky

Tyto čočky jsou určeny k nošení po dobu 30 dnů, vyžadují ale specifickou péči. Je třeba je každý večer vyjmout, pořádně vyčistit a uložit na nezbytně nutnou dobu k regeneraci do pouzdra s roztokem. Pouze při dodržování tohoto postupu je možné využívat čočky po dobu jednoho měsíce. I v této kategorii kontaktních čoček naleznete čočky klasické, torické i multifokální, a koupíte je výhodně na Alensa s využitím slevových kupónů Alensa.

E-shop Alensa nabízí také pestrou nabídku příslušenství, jako jsou pouzdra, aplikátory či roztoky na kontaktní čočky.

Nákup kontaktních čoček na Alensa

Vždy objednávejte pouze kontaktní čočky, které Vám předepsal oční specialista. Předejte tak možným zdravotním komplikacím. Také je velmi důležité, kupovat pouze čočky originální a certifikované, od prověřeného výrobce.

E-shop Alensa nabízí pouze takové kontaktní čočky, nemusíte se tak obávat nákupu přes internet. Navíc dokážete ušetřit díky slevovým kódům Alensa.

Doprava z Alensa

Aby bylo zaručeno, že se k Vám Vaše zásilka dostane včas, spolupracuje Alensa pouze s ověřenými dopravci, jako jsou PPL, GLS či Česká pošta. Využít můžete také jedno z 1 572 výdejních míst po celé České republice. Je docela možné, že nejbližší výdejní místo máte hned za rohem. Jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí na výdejním místě, které si zvolíte při tvorbě objednávky, přijde Vám upozornění prostřednictvím SMS zprávy. Vyzkoušejte také slevové kupóny Alensa, například ten na dopravu zdarma při nákupu na Alensa.

Platební metody na Alensa

Nejjednodušší způsob, jak zaplatit, je prostřednictvím platební karty. Platbu můžete také provést převodem na účet či využít služby PayPal. Samozřejmostí je možnost nechat si zboží poslat na dobírku.