srpen 2021

Slevový kód Wolt srpen 2021

9 (21 hodnocení) O obchodu

Wolt je rozvozce jídla, který působí ve více než 25 městech včetně Prahy, kde spolupracuje s desítkami restaurací. Výhodou aplikace Wolt je možnost sledovat polohu kurýra na mapě nebo vyzvednutí objednávky v restauraci. Skrblík pro vás hledá aktuální slevový kupón Wolt. Slevy Wolt nabízí také pro věrné zákazníky nebo za doporučení známým.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Wolt jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 214 dny Wolt: Slevový kód 100 Kč na první objednávku s doručením jídla domů

Jak ušetřit Wolt 2021

Finská aplikace Wolt je populární služba pro rozvoz jídla. Oblíbená je především v severských zemích, ale šíří se po celé Evropě. V Česku si můžete objednat přes aplikaci Wolt v Praze a Brně. Aplikace je dostupná pro zařízení se systémem iOS i Android, ale také pro počítače. Recenze Wolt jsou dobré a hodnocení aplikace vysoké, ačkoliv někteří uživatelé si stěžují, že není příliš intuitivní.

Recenze Wolt

Služba nabízí přehledný seznam restaurací podle jejich zaměření. filtrovat můžete podle tagů restaurací s jejich nabídkou.

Ušetřit na Wolt můžete především, pokud se rozhodnete využít některý ze slevovýck kupónů, které jsou k dispozici. Slevy a akce jako takové služba příliš často nenabízí, protože je pouze zprostředkovatelem.

Jak získat promo kód Wolt

Získat slevový kód Wolt můžete získat například na portálu Skrblík. Sleva je k dispozici na první objednávku. Další způsob, jak získat promo kód Wolt je, pokud aplikaci doporučíte přátelům, musíte doporučit tři přátele, kteří se registrují a Wolt využijí.

Slevové kupóny Wolt můžete získat také v rámci speciálních promo akcí jako věrný zákazník.

Jak uplatnit slevový kód Wolt

Slevový kód Wolt

Slevový kód Wolt můžete zadat v aplikaci do pole pro promo kód. Promo kód Wolt umožňuje použít při registraci nebo kdykoliv, když slevový kód získáte.

Slevy jsou k dispozici často, dejte si pozor na platnost, některé kupóny jsou také platné pouze v určité lokalitě.

Cashback Wolt

Cashback Wolt momentálně žádný z casback portálů Tipli, Refundo, PlnáPeněženka a VratnéPeníze nenabízí.

Pokud budete chtít ušetřit v jiném obchodě, který fukci cashback podporuje, jednoduše se registrujte na některý z portálů. K dispozici je čas od času také vstupní bonus. Registrace je zdarma, následně se proklikněte přes unikátní odkaz a získejte peníze zpět po zaplacení objednávky.

Wolt slevy a jak ušetřit

Wolt slevy nabízí v rámci spolupráce s jednotlivými restauracemi. Čas od času můžete ušetřit pomocí slevového kódu. Nejlepším způsobem, jak ušetřit ve Wolt je objednávat větší množství jídla najednou s přáteli.

Wolt kontakt – e-mail, adresa

 

Firmu můžete kontaktovat prostřednictvím in-app chatu nebo po přihlášení na webu.

K dispozici je také Wolt e-mail: support@wolt.com

Adresa Wolt:

Wolt
Antinkatu 1
FI-00100 Helsinki
Suomi, Finland