květen 2024

4x Wolt slevový kód na květen 2024

(39 hodnocení)
O obchodu

Wolt je rozvozce jídla, který působí ve více než 25 městech včetně Prahy, kde spolupracuje s desítkami restaurací. Výhodou aplikace Wolt je možnost sledovat polohu kurýra na mapě nebo vyzvednutí objednávky v restauraci. Skrblík pro vás hledá aktuální slevový kupón Wolt. Slevy Wolt nabízí také pro věrné zákazníky nebo za doporučení známým.

→ Jít do obchodu → Rozvoz zdarma součástí Wolt+
Můžete přejít do obchodu. Wolt jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Wolt slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace23. 5. 2024

Jak ušetřit Wolt 2024

Finská aplikace Wolt je populární služba pro rozvoz jídla. Oblíbená je především v severských zemích, ale šíří se po celé Evropě. V Česku si můžete objednat přes aplikaci Wolt v Praze a Brně. Aplikace je dostupná pro zařízení se systémem iOS i Android, ale také pro počítače. Recenze Wolt jsou dobré a hodnocení aplikace vysoké, ačkoliv někteří uživatelé si stěžují, že není příliš intuitivní.

Recenze Wolt

Služba nabízí přehledný seznam restaurací podle jejich zaměření. filtrovat můžete podle tagů restaurací s jejich nabídkou.

Ušetřit na Wolt můžete především, pokud se rozhodnete využít některý ze slevovýck kupónů, které jsou k dispozici. Slevy a akce jako takové služba příliš často nenabízí, protože je pouze zprostředkovatelem.

Jak získat promo kód Wolt

Získat slevový kód Wolt můžete získat například na portálu Skrblík. Sleva je k dispozici na první objednávku. Další způsob, jak získat promo kód Wolt je, pokud aplikaci doporučíte přátelům, musíte doporučit tři přátele, kteří se registrují a Wolt využijí.

Slevové kupóny Wolt můžete získat také v rámci speciálních promo akcí jako věrný zákazník.

Jak uplatnit slevový kód Wolt

Slevový kód Wolt

Slevový kód Wolt můžete zadat v aplikaci do pole pro promo kód. Promo kód Wolt umožňuje použít při registraci nebo kdykoliv, když slevový kód získáte.

Slevy jsou k dispozici často, dejte si pozor na platnost, některé kupóny jsou také platné pouze v určité lokalitě.

Cashback Wolt

Cashback Wolt momentálně žádný z casback portálů Tipli, Refundo, PlnáPeněženka a VratnéPeníze nenabízí.

Pokud budete chtít ušetřit v jiném obchodě, který fukci cashback podporuje, jednoduše se registrujte na některý z portálů. K dispozici je čas od času také vstupní bonus. Registrace je zdarma, následně se proklikněte přes unikátní odkaz a získejte peníze zpět po zaplacení objednávky.

Wolt slevy a jak ušetřit

Wolt slevy nabízí v rámci spolupráce s jednotlivými restauracemi. Čas od času můžete ušetřit pomocí slevového kódu. Nejlepším způsobem, jak ušetřit ve Wolt je objednávat větší množství jídla najednou s přáteli.

Wolt kontakt – e-mail, adresa

 

Firmu můžete kontaktovat prostřednictvím in-app chatu nebo po přihlášení na webu.

K dispozici je také Wolt e-mail: support@wolt.com

Adresa Wolt:

Wolt
Antinkatu 1
FI-00100 Helsinki
Suomi, Finland