prosinec 2019

Slevové kódy Wolt prosinec 2019

Rating: 9 (34 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Wolt je rozvozce jídla, který působí ve více než 25 městech včetně Prahy, kde spolupracuje s desítkami restaurací. Výhodou aplikace Wolt je možnost sledovat polohu kurýra na mapě nebo vyzvednutí objednávky v restauraci. Skrblík se vám snaží nabídnout aktuální slevový kupón Wolt.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Wolt jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Wolt 2019

Wolt je aplikace, díky které se můžete opravdu dobře najíst. Pokud toužíte ochutnat ty nejlepší pražské dobroty, jste na správné adrese. Stačí si vybrat restauraci, bar nebo kavárnu na mapě, sestavit si objednávku, potvrdit ji a už jenom sledovat její přípravu přes aplikaci Wolt. Skrblík vám poradí, jak získat třeba Wolt kredity či jak uplatnit promo kód Wolt a při své objednávce jídla tak ještě navíc i ušetřit. Jídlo je s Woltem radost. Užijte si to potěšení i vy!

Záruka na Wolt

Wolt pochází z Finska, což je údajně nejšťastnější země na světě, a možná proto je pro něj kvalita a spokojenost zákazníků (i jejich zpětná vazba, což se samozřejmě rovná získávání zkušeností) na prvním místě. S aplikací Wolt po objednání jídla můžete čekat kurýra, který vám objednávku doveze na udanou adresu zhruba za půl hodiny za předpokladu, že jste si zadali, aby vám objednávka byla přivezena co nejdříve. V aplikaci Wolt si totiž můžete zvolit čas i den doručení jídla. Chcete např. dobrý oběd až zítra? Žádný problém. Můžete si ho objednat již dnes a dál na nic nemyslet – jenom se těšit. Wolt rozváží jídlo zejména na Vinohrady, Prahu 1, do Holešovic, Karlína a najíte se i na Žižkově či Smíchově.

Pokud máte problém či řešíte otázky týkající se aplikace Wolt, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu. Dostane se vám okamžité odpovědi. Třeba zrovna právě vy dáte Woltu tip na svoji oblíbenou restauraci, která by v aplikaci Wolt neměla chybět.

Každý týden se můžete těšit na 4 nová místa, ze kterých si můžete s Woltem nechat doručit objednávku. Třeba zrovna totiž žádné nové místo znát nebudete a s Woltem objevíte nové chutě, do kterých se zamilujete. A to se přece vyplatí.

Typy slev, kredity a promo kód Wolt

Získejte kredity a žetony za sdílení Woltu a s kredity uplatněte slevu – s registrací na Woltu získáte svůj osobní slevový kód Wolt (pokud se vám automaticky vygenerovaný Wolt kód nelíbí, můžete si ho i změnit). V aplikaci si otevřete svůj profil v levém horním rohu, zvolíte Získejte Wolt kredity a klepnete na Sdílet svůj zvací kód Wolt. Čím více budete o svém zvacím kódu informovat osob, tím více můžete s Woltem získat slev a také ušetřit. Pokaždé, když se vaši kamarádi či známí registrují na Woltu vaším osobním kódem a za předpokladu, že dokončí svou první objednávku i s doručením, dostanou Wolt slevu 150 Kč a vy získáte Wolt kredity, také v hodnotě 150 Kč, které lze použít třeba na vaši vlastní objednávku s doručením. Avšak pozor, Wolt kredity mají pouze omezenou dobu platnosti, tak je využijte včas, než jim platnost vyprší. Sdílejte Wolt a ušetřete!

Promo kód Wolt – máte k dispozici promo kód Wolt a chcete ho při své objednávce jídla využít? Zadejte ho přímo v aplikaci Wolt. Přihlaste se do aplikace, v levém horním rohu otevřete svůj profil klepnutím na ikonku a z nabídky zvolte Zadat promo kód. Poté váš promo kód Wolt jednoduše zadejte a stiskněte Potvrdit. Následně potvrďte i svoji objednávku.

Sledujte Wolt na Facebooku či Instagramu – zde se totiž dozvíte aktuální informace týkající se aplikace Wolt, novinky, zajímavé tipy, můžete si prohlédnout inspirující fotky nebo si třeba s Woltem zasoutěžit. Také lze pomocí sociálních sítí Wolt kontaktovat.

Možnosti platby na Wolt

Pokud máte na svém účtě k dispozici Wolt kredity, lze je využít při placení objednávky. Kredity budou odečteny z konečné částky. Jestliže kreditů dostatek nemáte, za vaši objednávku lze zaplatit pouze platnou platební kartou (jejíž číslo jste povinni zadat v aplikaci, pokud chcete služeb Wolt využívat) – akceptovány jsou karty MasterCard, Visa, Visa Electron a American Express.

Způsoby doručení s Woltem

Svoji objednávku si můžete na zadanou adresu nechat doručit kurýrem, což je jistě velice pohodlné. Využít lze i osobního odběru v dané restauraci nebo si můžete svoji objednávku, kterou jste provedli díky aplikaci Wolt, sníst v restauraci přímo u stolu. Je to jen na vás.