červen 2024

10x 4kids slevový kód na červen 2024

(86 hodnocení)
O obchodu

4kids je internetový obchod se zbožím pro malé děti. V nabídce naleznete hračky, kojenecké zboží, vybavení pro školáky nebo do dětského pokoje. Zboží do e-shopu dodávají firmy jako Pampers, Yedoo, LEGO, Mindok a další. Doprava zdarma z 4kids je k dispozici na vybrané nákupy. Pokud registrujte email k odběru newsletteru získáte slevový kupón 4kids v hodnotě 50 Kč. Skrblík pro Vás hledá slevové kódy 4kids, díky kterým ušetříte při nákupu.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky od 1 500 Kč
Aktuální slevy 4kids na červen 2024

🪙 Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě 4kids

Zaregistrujte se do Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Nejedná se o nabídku obchodu 4kids. Podmínky akce jsou uvedeny na webu Tipli.cz.
Chci peníze
4kids

Tipli: Cashback 1,75 % na celý nákup ve 4kids

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

🚗 4KIDS doprava zdarma na váš nákup

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

Refundo cashback: Zpět 1,75 % z nákupu v obchodě 4kids

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

Cashback Vratné peníze: Získejte zpět 1,75 % z nákupu ve 4kids

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

4kids sleva na rozbalené zboží

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

Dárek zdarma k nákupu na 4kids

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

4kids výprodej → Hračky na zahradu → léto/zima ve slevě

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

Výprodej 4kids → Hračky se slevou

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

Kojenecké zboží s výhodnými slevami od 4kids

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů
4kids

Výhodné slevy na hračky Hasbro ve 4kids

Více informací
Využít slevu Vyprší za 201 dnů

Můžete přejít do obchodu. 4kids jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
4kids slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev10
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit 4kids 2024

4kids je internetový obchod nabízející hračky pro děti, stolní hry, kočárky, autosedačky, dětské oblečení, doplňky do dětských pokojíčků, školní potřeby i knihy a filmy. Na výběr máte z různých značek a najdete zde například i hračky z televizních reklam.

Ptáte se, jak ušetřit na 4kids? Před nákupem v e-shopu se nejprve podívejte, zda není k dispozici slevový kupón 4kids. V záložce výprodej 4kids najdete zboží ve slevě. Za zmínku stojí také sekce rozbalené zboží. Zde zakoupíte produkty, které jsou rozbalené nebo mají poškozený obal, a díky tomu jsou právě zlevněné.

Dárek zdarma 4kids získáte k nákupu produktů z kategorie “Hračky a dětské zboží s dárkem zdarma”. Toto zboží je označeno ikonkou dárku. Některé vybrané produkty jsou označeny ikonkou auta, na ně máte dopravu zdarma.

Jak získat slevový kupón 4kids

Slevový kupón 4kids najdete jednou za čas přímo na webu obchodu, ale sledovat můžete také portál Skrblík, kde se aktuální slevy 4kids nachází.

Slevové kódy 4kids můžete také získat, pokud se v obchodě zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznický účet. Po registraci vám přijde na e-mail nabídka odběru novinek. Díky tomu získáte informace o slevách a akčních nabídkách, které vám budou na váš e-mail pravidelně zasílat.

Jak uplatnit slevový kód 4kids

Slevový kód 4kids

Slevový kód 4kids uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vpravo pod seznamem objednávaného zboží zaškrtněte políčko s textem “Mám slevový kód” a zadejte kód slevového poukazu. Poté klikněte na vložit. Sleva se vám následně odečte.

Stanovená doba platnosti, konkrétní typ zboží nebo obchodem určená minimální hodnota objednávky – tímhle vším mohou být slevové kupóny 4kids omezeny. Většinou také neplatí na zlevněné zboží.

Cashback 4kids

Cashback Refundo1,75 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,75 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze1,75 % získat bonus 50 Kč

Cashback 4kids získáte při zaregistrování u portálů Tipli, Refundo a Vratné peníze. U všech tří zmíněných můžete získat 1,75 % z vašeho nákupu zpět.

Cashback znamená vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Stačí se zaregistrovat u některého z cashback portálů a nakoupit přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu. Poté získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

4kids slevy – výprodeje, Black Friday…

Ušetřit můžete při pravidelné akci 4kids Black Friday, při které nakoupíte zboží až v 60% slevách. V záložce výprodej 4kids najdete také zboží ve slevě. Zde si vyberete z nabídky hraček pro nejmenší, pro kluky a holky i stolní hry v akci.

Za zmínku stojí také určitě i sekce rozbalené zboží. Najdete zde produkty rozbalené nebo s poškozeným obalem, není na nich ale vůbec nic závadného, jsou díky tomu zlevněné až o několik desítek procent.

Dárek zdarma 4kids získáte k nákupu produktů z kategorie “Hračky a dětské zboží s dárkem zdarma”. Toto zboží je označeno ikonkou dárku. Na některé vybrané produkty označené ikonkou auta máte i dopravu zdarma.

4kids doprava zdarma a cena poštovného

4kids doprava zdarma platí pro objednávky nad 1 500 Kč a pro vybrané dopravce. Výjimku tvoří doprava společností PPL. DPD a GEIS pro paletové zásilky – u těchto přepravců zaplatíte poštovné vždy. Dopravu zdarma máte i na některé vybrané produkty. Toto zboží je označeno ikonkou auta.

Využít můžete tyto způsoby dopravy:

  • Česká pošta – balík do balíkovny za 69 Kč, na poštu za 79 Kč, do ruky za 99 Kč
  • Zásilkovna – osobní odběr za 69 Kč
  • PPL – doručení na adresu nebo výdejní místo za 99 Kč
  • DPD – doručení na adresu za 99 Kč
  • GEIS – doručení paletových zásilek na adresu za 299 Kč

4kids vrácení zboží

Vrácení zboží 4kids umožňuje bez udání důvodu do 60 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je vrácení zboží nepoužité a nepoškozené. O odstoupení od kupní smlouvy nejprve informujte 4kids telefonicky: 313 129 857, e-mailem nebo osobně.

Produkt, který vracíte, zabalte tak, aby nedošlo k poškození během přepravy. A společně s vyplněným formulářem Odstoupení od kupní smlouvy zašlete na adresu:

4kids, s.r.o.
Všechromy 75
251 63 Strančice

Pokud tento formulář nevyužijete, sdělte obchodu zároveň s informací o odstoupení od kupní smlouvy také číslo objednávky, nebo faktury a číslo bankovního účtu. Pokud jste k produktu, který vracíte, získali dárek zdarma, máte povinnost spolu se zbožím vrátit i tento poskytnutý dárek.

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, a to stejným způsobem, jakým jste zboží uhradily. Nárok máte také na proplacení vynaložených nákladů za dopravu zboží, ale pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu způsobu dopravy.

4kids reklamace 2024

Reklamaci můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Stanovena může být i delší záruční doba – u takového zboží je tato informace uvedena u popisu produktu.

O reklamaci informujte nejprve 4kids. Využít k tomu můžete zákaznickou infolinku: 313 129 857, kde sdělíte důvod reklamace zboží, nebo zašlete informační e-mail s popisem závady zboží na adresu reklamace@4kids.cz.

Oznámení reklamace 4kids lze také pomocí on-line reklamačního formuláře,ve kterém uvedete číslo objednávky, nebo faktury a kód produktu. Vyberete si také navrhovaný způsob vyřízení reklamace a zda zboží odešlete v balíku poštou nebo jiným dopravcem nebo zda si ji má vyzvednout dopravce 4kids u vás doma.

Reklamované zboží tedy zabalte do vhodného obalu a proveďte jeden z uvedených kroků:

  1. odešlete na adresu: 4kids, s.r.o., Všechromy 75, 251 63 Strančice
  2. nebo v on-line reklamačním formuláři uveďte: “Vyzvedněte zboží u mě doma” a počkejte na příjezd dopravce 4kids

Nelze reklamovat zboží, u kterého došlo k vadě špatným používáním, běžným opotřebením nebo poškozením, nesprávnou manipulací, špatným skladováním, neodborným zásahem nebo v důsledku živelních pohrom.

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě uznané reklamace máte nárok na uhrazení nákladů vynaložených na dopravu reklamovaného zboží.

4kids kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka 4kids je vám k dispozici na tel. čísle 313 129 857 v pracovní dnech od 8 do 16:30 hodin. Pro vaše dotazy slouží také 4kids e-mail info@4kids.cz. Pro změny a doplnění údajů v zákaznickém kontě slouží e-mail registrace@4kids.cz.