květen 2024

3x Siko slevový kód na květen 2024

(44 hodnocení)
O obchodu

Společnost Siko nabízí vše, co můžete potřebovat do koupelny nebo do kuchyně. Koupit zde můžete vany nebo sprchové kouty, obklady a dlažby, kuchyňské spotřebiče nebo si můžete nechat sestavit kuchyň na míru. Ušetřit v Siko můžete prostřednictvím funkce cashback. Zdarma si můžete vytvořit zákaznický účet. Siko pořádá také akci Black Friday, při které můžete nakoupit vybavení do koupelny nebo kuchyně za výhodné ceny.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Siko jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Siko slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Siko 2024

Siko je největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně. Obchod nabízí koupelnový sortiment – obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru. Nově má na webu také dveře. V současnosti najdete v České republice okolo 40 Siko prodejen. Zboží do obchodu dodávají značky Venus, Rago, Dom a mnoho dalších.

Ptáte se, jak ušetřit na Siko? Je to jednoduché. Nejprve se podívejte do sekce Siko výprodej, zda nenajdete pro vás vhodné produkty za levnější ceny. Kategorie Novinky nabízí aktuálně nově přidané zboží.

Pravidelný přehled o nových informacích a trendech z koupelnového a kuchyňského oboru získáte, pokud si vytvoříte zákaznický účet. Ušetříte také při akci Siko Black Friday.

Jak získat slevový kupón Siko

Získat slevové kupóny Siko není momentálně možné. Obchod je v současné době nenabízí. Pokud se ale v obchodě zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznický účet, získáte alespoň přehled o nových informacích a trendech z koupelnového a kuchyňského oboru. Aktuální slevy Siko najdete také zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód Siko

Uplatit slevové kódy Siko nyní nelze, obchod je totiž momentálně neposkytuje. Aktuální slevové akce a nabídky najdete zde na portálu Skrblík.

Obchody běžně omezují platnost slevových kódů, často se také vztahují pouze na nezlevněné zboží nebo jen na určitý typ.

Cashback Siko

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Siko získáte pokud se zaregistrujete na portálu Plná Peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze. Bezplatná registrace, následně nákup z obchodu přes odkaz a odměna je vaše. U všech zmíněných portálů získáte odměnu ve výši 2,5 % z částky vaší objednávky.

Siko slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej Siko nabízí různé kategorie posledních kousků za levnější ceny. Najdete zde například výprodej dveří se slevou až 80 %, výprodej kuchyňských skříněk a další. Na webu objevíte i sekci Novinky, která nabízí aktuálně nově přidané zboží.

Pokud si nejste ve výběru některých produktů jistí, je možné si nechat udělat grafický návrh koupelny nebo kuchyně. Siko grafický návrh zdarma získáte při následné platbě za odběr zboží nad 20 000 Kč.

Siko katalogy vás inspirují nejnovějšími trendy pro zařízení svého domova, od koupelny přes kuchyně až po dveře. Na výběr máte z několika různých druhů katalogů, které jsou dostupné ke stažení, ale dají se i objednat.

Pokud se v obchodě zaregistruje a vytvoříte si tak zákaznický účet získáte pravidelný přehled o nových informacích a trendech z koupelnového a kuchyňského oboru. Ušetříte také při akci Siko Black Friday. Obchod se momentálně neúčastní akcí Dny Marianne ani Nákupy OnaDnes.

Tipy na slevy Siko zveřejňuje také na svém facebookovém profilu. Novinky najdete také na Instagramu.

Siko doprava zdarma a cena poštovného

Siko doprava zdarma dříve platila alespoň pro osobní odběr na prodejnách Siko. Stačí vybrat pobočku, na které si chcete zboží vyzvednout a firma se postará o převoz. K doručení vaší objednávky můžete využít přepravní společnost PPL, DHL nebo Toptrans, ty nabízí doručení na adresu za ceny od 99 Kč do 499 Kč podle velikosti zboží a dopravce.

Siko vrácení zboží

Vrácení zboží Siko umožňuje ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem shop@siko.cz nebo telefonicky (tel. číslo 222 300 400) ve všedních dnech od 8 do 20 hodin.

Vyplňte Formulář odstoupení od kupní smlouvy podle vzoru v obchodních podmínkách na straně 6. Zboží poté zabalte a zašlete na adresu:

SIKO KOUPELNY a. s.
Čimelice 330
398 04 Čimelice

Popřípadě se na místě předání zboží můžete domluvit na stejné uvedené adrese nebo tel. čísle. Peněžní prostředky vám budou navráceny nejpozději do 14 dnů ode dne oznámení odstoupení od smlouvy, včetně nákladů na dodání zboží zpět obchodu, ale pouze ve výši nejlevnějšího způsobu dopravy.

Siko reklamace 2024

Reklamace Siko lze uplatnit v záruční době 24 měsíců od převzetí zboží. Právo máte na dodání věci nové, výměnu součásti, opravu nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Reklamaci řešte jedním z uvedených způsobů:

  1. vyplněním Reklamačního formuláře
  2. nahlášením reklamace operátorovi na infolince 222 300 400 ve všedních dnech mezi 8 až 20 hodinou
  3. osobní návštěvou kterékoli pobočky – seznam Siko prodejen

V případě vyplnění Reklamačního formuláře vás obratem kontaktuje reklamační technik a sdělí vám další postup. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění.

Siko kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Siko je vám k dispozici od pondělí do pátku v čase 8 až 20 hodin a o víkendu mezi 8 až 17 hodinou na telefonním čísle 222 300 400. Ke komunikaci můžete využít i Siko e-mail shop@siko.cz nebo online chat, který se nachází v pravé dolní části webu.