listopad 2018

Slevové kódy Zoot

Rating: 9 (114 hodnocení) O obchodu 🔴 Zoot kupóny na listopad 2018 🕓 Aktualizováno dnes

Zoot je populární internetový obchod se stylovým oblečením pro dámy a pány plus módními a bytovými doplňky. Dopravu zdarma pro nejvěrnější zákazníky, zkušební kabinky má po celém Česku i Slovensku a do 90 dní za vás zaplatí poštovné, pokud se rozhodnete zboží vrátit. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy pro Zoot.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Zoot jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 23 dny ZOOT sleva 30 % na svetry a mikiny
  • 58 dny Zoot.cz slevový kupón a sleva 25 % na luxusní značky
  • 90 dny ZOOT.cz další sleva 20 % navíc !!!
  • 93 dny Velký letní výprodej na ZOOT.cz a slevy až 70 % !!
  • 98 dny Ušetřete až 70 % z Vašeho nákupu → sleva ZOOT.cz
  • 98 dny Slevový kód ZOOT.cz na odběr newsletteru

Jak ušetřit Zoot 2018

Zoot.cz nabízí originální oblečení a jiné výrobky (bydlení a design), které si navrhuje svým týmem designérů a návrhářů sám. Prodává také produkty prémiových značek Calvin Klein, Fossil, Geox, Karl Lagerfeld, Pepe Jeans, Pietro Filipi, Tommy Hilfinger, bugatti a jiných značek, kterých nabízí více než 300. Firma vznikla v Praze a soustředí se na země střední a východní Evropy.

Zoot sleva

Zoot kabelka, zoot šaty, zoot batohy – na to a další produkty lze uplatnit slevu, kterou Zoot nabízí. Oblíbený je Zoot výprodej, kdy zařazuje každý den spousta produktů v rámci této akce a lze tak ušetřit až 70 %.

Sleva na Zoot byla poskytována i v rámci programu O2 Extra výhody a to celých 20 % na celý nákup a podobná Zoot sleva ba se mohla objevit i v dalším období.

Průběžně se pak objeví i nějaký ten slevový kód Zoot, který lze při nákupu uplatnit. Tento Zoot slevový kupón může mít různou hodnotu a časovou platnost a proto není od věci odebírat Skrblíkův zpravodaj, kde se od nás dovíte nejrůznější slevy a akce díky kterým ušetříte mnoho financí.

Uplatnění slevy Zoot

Na našich stránkách se objevují aktuální slevy do různých obchodů a výjimkou  není ani sleva na Zoot. Z  našich stránek pak stačí zkopírovat aktuální slevový kód na Zoot a zadat jej při objednávce do požadovaného políčka jak vidíte na obrázku. Poté potvrdíte tlačítkem UPLATNIT a dojde ke snížení ceny a úspoře.

Slevový kupón ZOOT / Slevový kód ZOOT

Doprava a platba na Zoot

Doprava zdarma pro všechny – veliká výhoda při nákupu na těchto stránkách, je zajišťována prostřednictvím České pošty a PPL. Stejně tak jako vrácení zboží, které vám třeba nepadne, protože když obdržíte zásilku tak společně s ní obdržíte i štítek “zpětná zásilka”. Od doručení pak toto zboží můžete do 90 dnů vrátit a to bezplatně.

Osobní odběr pak obstarává tzv. “Výdejna radosti“, kterých je po republice kolem 20 a jsou v sedmi městech. V Praze jich pak naleznete 10. Pokud si zvolíte tento způsob osobního odběru a objednáte si zboží do 10.00 hod. pak si ještě týž den po 17.00 hod. můžete své vybrané zboží na určené výdejně radosti vyzvednout.

Platba u Zootu probíhá kartou online, bankovním převodem, dobírkou nebo službou PayPal.