Zoot.cz

Zoot je populární internetový obchod se stylovým oblečením pro dámy a pány plus módními a bytovými doplňky. Při nákupu nad 1 000 Kč nabízí dopravu zdarma, zkušební kabinky má po celém Česku i Slovensku a do 90 dní za vás zaplatí poštovné, pokud se rozhodnete zboží vrátit. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy pro Zoot.

30 %

sleva

V internetovém obchodě Zoot.cz naleznete slevy až do 30 % na dámskou módu.

30 %

sleva

V internetovém obchodě Zoot.cz naleznete slevy až do 30 % na pánskou módu.

až 70 %

slevy

Aktuální přehled zboží na Zoot.cz ve výprodeji. Ušetřete až 70 % při nákupu oblečení, obuvi nebo módních doplňků. Doprava je  zdarma, bezplatné vrácení zboží ve lhůtě do 90 dnů.

doprava

zdarma

Na Zoot.cz se nakupuje parádně. Sleva kam se podíváš a navíc máte na každou objednávku dopravu zdarma. Stejně tak je další výhoda vrácení zboží zdarma ve lhůte 90 dnů. A to už se vyplatí nakupovat na Zoot.cz !!

20 %

sleva

Aktuální slevový kupón na 20% slevu na Zoot.cz

Sleva na druhou? Dost možná. Zoot totiž nabízí slevový kód, který znamená 20% slevu na kolekci plnou již zlevněného zboží. Využijte tento aktuální slevový kupón na Zoot.cz, který je zde pro vás již jen pár dní !!!

20 %

sleva

20% slevový kupón ZOOT.cz

Aktuální slevový kupón na veškeré zboží na ZOOT.cz.

Můžete přejít do obchodu. Zoot.cz jinou slevu momentálně nenabízí…

Zoot je populární internetový obchod se stylovým oblečením pro dámy a pány plus módními a bytovými doplňky. Při nákupu nad 1 000 Kč nabízí dopravu zdarma, zkušební kabinky má po celém Česku i Slovensku a do 90 dní za vás zaplatí poštovné, pokud se rozhodnete zboží vrátit. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy pro Zoot.

Zoot.cz nabízí originální oblečení a jiné výrobky (bydlení a design), které si navrhuje svým týmem designérů a návrhářů sám. Prodává také produkty prémiových značek Calvin Klein, Fossil, Geox, Karl Lagerfeld, Pepe Jeans, Pietro Filipi, Tommy Hilfinger, bugatti a jiných značek, kterých nabízí více než 300. Firma vznikla v Praze a soustředí se na země střední a východní Evropy.

Zoot sleva

Zoot kabelka, zoot šaty, zoot batohy - na to a další produkty lze uplatnit slevu, kterou Zoot nabízí. Oblíbený je Zoot výprodej, kdy zařazuje každý den spousta produktů v rámci této akce a lze tak ušetřit až 70 %.

Sleva na Zoot byla poskytována i v rámci programu O2 Extra výhody a to celých 20 % na celý nákup a podobná Zoot sleva ba se mohla objevit i v dalším období.

Průběžně se pak objeví i nějaký ten slevový kód Zoot, který lze při nákupu uplatnit. Tento Zoot slevový kupón může mít různou hodnotu a časovou platnost a proto není od věci odebírat Skrblíkův zpravodaj, kde se od nás dovíte nejrůznější slevy a akce díky kterým ušetříte mnoho financí.

Uplatnění slevy Zoot

Na našich stránkách se objevují aktuální slevy do různých obchodů a výjimkou  není ani sleva na Zoot. Z  našich stránek pak stačí zkopírovat aktuální slevový kód na Zoot a zadat jej při objednávce do požadovaného políčka jak vidíte na obrázku. Poté potvrdíte tlačítkem UPLATNIT a dojde ke snížení ceny a úspoře.

Slevový kupón ZOOT / Slevový kód ZOOT

Doprava a platba na Zoot

Doprava zdarma pro všechny - veliká výhoda při nákupu na těchto stránkách, je zajišťována prostřednictvím České pošty a PPL. Stejně tak jako vrácení zboží, které vám třeba nepadne, protože když obdržíte zásilku tak společně s ní obdržíte i štítek "zpětná zásilka". Od doručení pak toto zboží můžete do 90 dnů vrátit a to bezplatně.

Osobní odběr pak obstarává tzv. "Výdejna radosti", kterých je po republice kolem 20 a jsou v sedmi městech. V Praze jich pak naleznete 10. Pokud si zvolíte tento způsob osobního odběru a objednáte si zboží do 10.00 hod. pak si ještě týž den po 17.00 hod. můžete své vybrané zboží na určené výdejně radosti vyzvednout.

Platba u Zootu probíhá kartou online, bankovním převodem, dobírkou nebo službou PayPal.

Získej slevu až 33 % ke každému nákupu na internetu

Filtrovat kupóny

Zbývajících dní platnosti: 0 - 649