červenec 2024

5x Feedo slevový kód na červenec 2024

(60 hodnocení)
O obchodu

Feedo.cz je internetový obchod specializující se na prodej výrobků pro děti. Maminky zde naleznou úplně vše od plen a dětské kosmetiky po kočárky a dětské autosedačky. Feedo.cz také nabízí dopravu zdarma při nákupu nad 999 Kč. Skrblík pro Vás má připravené slevové kódy a slevové kupóny do Feedo.cz.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 499 Kč
Můžete přejít do obchodu. Feedo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 220 dny Akční sleva Feedo na Mikuláše: ušetřete 15 %
  • 234 dny Feedo sleva: ušetřete 15 % na Black Friday
Feedo slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Feedo 2024

Feedo je certifikovaný internetový obchod, kde naleznete vše pro Vaše dítko a na své si zde přijdou i maminky. Nakupovat můžete pleny, mléko, výživu pro děti, ale i třeba kosmetiku. Kromě toho zde naleznete kočárky, autosedačky, nábytek a nejrůznější vychytávky.

Před Vaším nákupem je určitě vhodné porovnat ceny Vámi vybraného zboží na porovnávači Heuréka.cz.

Způsobů jak při nákupu na Feedo ušetřit je opravdu mnoho. Ušetřit můžete při slevových akcích, v akcích, kdy dostanete k nákupu další kus zdarma nebo třeba zajímavý dárek, případně také třeba použitím slevového kupónu Feedo. Mimo to, určitě stojí za zmínku registrace u Feedo, kdy na Váš čekají výhodnější podmínky pro Váš nákup. Kromě toho se v průběhu roku můžete těšit například na Black Friday Feedo nebo nejrůznější výprodeje Feedo.

Jak získat slevový kupón Feedo

Slevový kód Feedo můžete získat například registrací do věrnostního programu Feedo, kdy Vám poté na Váš e-mail chodí nejrůznější zajímavosti a akce, třeba na dopravu zdarma. Mimo to, po přihlášení s každým nákupem sbíráte body, které můžete při Vašem nákupu směnit za Vámi vybraný dárek. Kromě vcelku praktických dárků naleznete možnost směnit Vaše body za slevový kupón Feedo v hodnotě 100 Kč nebo 200 Kč, případně slevový kupón Feedo na dopravu zdarma.

Slevové kódy Feedo máte také možnost získat v rámci dnů Marianne nebo třeba OnaDnes Nákupů.

Jak uplatnit slevový kód Feedo

Váš slevový kód Feedo uplatníte jednoduše při Vašem nákupu ihned v prvním kroku objednávky. Stačí ho vyplnit do kolonky pro slevový kód, kterou naleznete ihned pod výběrem zboží „Máte slevový kód?“.

Slevové kupóny Feedo je možné kombinovat s výběrem dárku z Vašeho věrnostního programu, ale na nákup můžete uplatnit pouze jeden slevový kód.

Zkontrolujte podmínky užití. Může se stát, že slevový kupón Feedo je již po době platnosti. Pokud jde o osobní slevový kód Feedo, tak Vám před vypršení jeho platnosti přijde upozornění na Váš e-mail.

Slevový kód Feedo

Cashback Feedo

Tipli.cz nabízí Feedo Cashback až 5 %. Uplatnění je velice jednoduché, stačí nakoupit jako obvykle, ale prostřednictvím Tipli a jakmile dá obchodník vědět o Vašem nákupu, tak získáte zpět až 5 % na Váš účet.

Doporučujeme však pečlivě projít podmínky, protože ne vždy je Cashback počítán z nákupní ceny. Často je poskytován z ceny bez DPH, bez hodnoty dopravy nebo není započítáván, pokud platíte slevovými kupóny Feedo nebo body z věrnostních programů.

Feedo slevy – výprodeje, Black Friday

Na úvodní stránce obchodu Feedo můžete vidět aktuálně probíhající akce. Obchod neustále nabízí nejrůznější slevy, díky nimž můžete s Feedo ušetřit. Jedná se o výprodej Feedo, akce se slevou Feedo, dárky k nákupu zdarma, akce 2 + 1 zdarma, soutěže a podobně.

Slevy na Feedo Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit se slevou během akce, zpravidla trvají i několik dní.

Již ve zmíněných akcích Dny Marianne nebo OnaDnes Nákupy můžete ušetřit na Feedo až 25 %, ale zpravidla se vždy jedná pouze o vybraný sortiment.

Feedo doprava zdarma a cena poštovného

Pokud objednáte nad 1 499 Kč, tak neplatíte žádné poštovné. Mimo to, zejména pokud jste registrováni na Feedo, tak se můžete setkat s časově omezenou akcí den dopravy zdarma na Feedo.

Možnosti dopravy, pokud nedosáhnete možnosti doprava zdarma Feedo:

  • Geis – 99 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky – 99 Kč
  • Osobní odběr v Uložence – 59 Kč
  • Feedo výdejna – 39 Kč
  • DPD – Dnes (Praha) – 189 Kč

Feedo vrácení zboží

Vrácení zboží Feedo je možné v zákonné lhůtě 14 dní, takže máte možnost nevyhovující zboží vrátit.

Vrácené zboží musí být samozřejmě nepoužité, nepoškozené, nesmí být porušený hygienický obal a musí obsahovat veškeré originální obaly, štítky a visačky.

Pokud vracíte zboží, tak napište e-mail na zákaznické centrum feedo@feedo.cz a také se zbožím, které odesíláte zpět je nutné vyplnit reklamační formulář.

Reklamace Feedo 2024

Pokud reklamujete zakoupené zboží, tak v prvé řadě kontaktujte zákaznické centrum prostřednictvím e-mailu feedo@feedo.cz, které Vám s řešením reklamace pomůže. V e-mailu uveďte popis závady nejlépe spolu s fotkou. Poté by se Vám měl ozvat zákaznický servis, který s Vámi dohodne termín vyzvednutí zásilky.

Feedo reklamace můžete vyřídit i osobně ve Feedo prodejně v obchodním centru Harfa.

Adresa Feedo prodejny:

Galerie HARFA

Českomoravská 2420/15a

Praha 9

Feedo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů je k dispozici Feed telefon 226 254 444, který je dostupný v pracovní dny 8:30 – 16:00 hodin nebo můžete psát e-maily na Feedo e-mail feedo@feedo.cz. Můžete také zvolit kontaktní formulář.

Pokud se nejedná o dotaz na konkrétní objednávku nebo zboží, tak si můžete projít odpovědi na nejčastější otázky.