říjen 2019

Slevové kódy Rajče.net říjen 2019

Rating: 8 (10 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Rajče.net je internetové fotoalbum, které nabízí všem registrovaným uživatelům neomezený prostor pro fotografie zdarma. Zájemcům nabízí také možnost vytvořit si ze svých fotografií originální fotoknihy, pexesa nebo kalendáře. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny pro Rajče.net.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Rajče.net jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 513 dny Rajče.net slevový kupón 35 % sleva na produkty
  • 1293 dny Rajče.net: Sleva 40 % na fotoknihu, kalendář nebo pexeso

Jak ušetřit Rajče.net 2019

Rajče.net je největší české úložiště fotek, které funguje už od roku 2005. Na Rajče.net najdete pro Vaše fotografie neomezený prostor a to zcela zdarma. Své fotografie můžete pohodlně a rychle nahrát způsobem, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Navíc si zde můžete vytvořit fotoknihu nebo nějaký další fotodárek.

Vkládání fotek na Rajče.net

Vkládání fotek na Rajče.net je velmi jednoduché, stačí si pouze vytvořit účet. Poté si stáhnete a nainstalujete program, který spustíte. V následujícím kroku se přihlásíte a nečtete adresář fotek, které poté zkopírujete na web. Nakonec si prohlédnete Vámi  vytvořené album na webu. Album samozřejmě můžete zaheslovat, aby nebylo přístupné široké veřejnosti. Pokud se nechcete ihned registrovat, máte možnost vyzkoušet demo verzi na zkoušku.

Fotodárky a možné slevy na Rajče.net

Nahrajte si Vaše fotografie zcela zdarma a vytvořte si krásné fotodárky s využitím slevových kupónů Rajče.net.

Přinášíme Vám několik rad a tipů, jak ušetřit při pořizování fotografií na Rajče.net, včetně zajímavých informací, jak získat a použít slevové kódy Rajče.net.

Na Rajče.net si můžete vytvořit fotoknihu, kalendář, pexeso nebo si nechat vytisknou pouze fotky. S Rajče.net ušetříte na dalších poplatcích, protože ceny jsou konečné a neplatíte již žádné další poplatky jako jsou například manipulační poplatky, zpracování digitálních dat nebo balné.

Doprava zdarma na Rajče.net

Běžně dopravu zdarma Rajče.net nenabízí, ale zato má v nabídce i velmi levné varianty dopravy, takže pokud zvolíte dopravu například prostřednictvím Zásilkovny, tak za dopravu nezaplatíte ani 40 Kč. Pokud objednáváte třeba jen pexeso, tak můžete využít České pošty a nechat si ho zaslat jako obyčejné psaní a cena nebude o moc vyšší.

Slevy na Rajče.net

Ceny jsou na Rajče.net velmi příznivé a v porovnání s běžnými cenami nabízí Rajče.net slevu 10 % oproti běžným cenám.

Soutěžte a ušetřete s Rajče.net

Rajče.net vyhlašuje každý měsíc soutěž o fotoknihy, pexesa a kalendáře. Navíc každý soutěžící získá od Rajče.net slevu 35 % na rajčatovou objednávku. Takže pokud se zapojíte do soutěže Rajče.net šetříte a navíc se můžete zapojit do sestavování společného kalendáře. Za každý měsíc se vybírá fotka a na nejlepší fotografy čeká odměna ve formě slevových poukazů Rajče.net.

Dárkové poukazy

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku pro své blízké a netroufnete si koupit konkrétní zboží a víte, že fotodárek je to právé, ale nemáte třeba správné fotky nebo se jen nemůžete rozhodnout mezi knihou a kalendářem, tak dárkový poukaz je to pravé.  Nákupem dárkového poukazu, který obsahuje slevový kód Rajče.net ušetříte mnoho času a energie. Dárkový poukaz, respektive slevový kód Rajče.net můžete pořídit v hodnotě 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč, jehož platnost je půl roku.

Doprava a platba fotek a fotodárků na Rajče.net

Jelikož většina z nás dělá fotodárek na poslední chvíli, tak jeden z důležitých faktorů je také termín dodání, který můžete ovlivnit správnou volbou způsobu platby a dopravce. Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob je platba kartou on-line. Jakmile zadáte objednávku a zaplatíte, tak jde Vámi objednaný produkt do výroby. Vaše zakázka se začne také ihned vyrábět při platbě dobírkou, kdy pohodlně zaplatíte až při převzetí zboží, ale při tomto způsobu počítejte s dalšími poplatky za dobírku. Zaplatit můžete také předem na účet, ale tam počítejte, že se Vaše objednávka začne vyrábět až po připsání peněz na účet a to může v některých případech trvat i tři dny a tak v podstatě může být termín Vaší objednávky posunut až o týden.

U dopravy máte na výběr:

  • Česká pošta
  • Zásilkovna
  • Geis

Jedna z nejlevnějších variant je Zásilkovna, ale pokud opravdu spěcháte, tak z časového hlediska doporučujeme zvolit přepravu Geis, kde ale počítejte s cenou podstatně vyšší.