červenec 2021

Slevový kód Wizz Air červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Wizz Air jsou nízkonákladové aerolinky operující zejména v oblasti střední Evropy. Z Prahy s nimi můžete letět mimo jiné do Londýna, Benátek, Říma a dalších destinací nejen v Itálii. Skrblík si pro vás připravil slevové kódy a slevové kupóny pro Wizz Air.

Můžete přejít do obchodu. Wizz Air jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 210 dny WIZZ Discount Club: slevy na letenky od Wizz Air

Jak ušetřit Wizz Air 2021

Wizz Air je největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě se sídlem v Maďarsku, obsluhující 117 letišť v Evropě i mimo ni. Díky cenové politice letecké společnosti Wizz Air je nyní létání dostupné opravdu všem. Například v roce 2016 Wizz Air přepravil více než 23 milionů cestujících. I přes velice nízké ceny letenek společnost využívá nejmodernějších letadel Airbus s průměrným stářím 4,4 roky, tudíž o bezpečnosti není třeba pochybovat.

Kam se vypravit s leteckou společností Wizz Air

První let letecké společnosti Wizz Air se uskutečnil 19. května 2004 z Katovic. Od té doby společnosti prošla masivním růstem a dnes si můžete vybrat jakoukoliv z více než 500 tras po celé Evropě. Wizz Air však létá také mimo Evropský prostor, např. do Maroka, Gruzie, Izraele, Spojených arabských emirátů nebo až do dalekého Kazachstánu.

Kam Wizz Air létá z českých letišť

Nejdůležitější jsou však informace, kam můžete se společností Wizz Air letět z pro nás dostupných letišť.

Největší počet destinací nabízí letiště Václava Havla v Praze a jsou to:: Londýn, Baria a gruzínské Kutaisi.

Pro našince je dostupné také bratislavské letiště, odkud můžete vyrazit do těchto destinací: Londýn, Varšava, Kyjev, Skopje, Sofie a Tuzla v Bosně a Hercegovině.

V případě potřeby můžete využít také o něco vzdálenější, ale stále dostupné letiště v Norimberku, Wroclavi, Katovicích, Vídni či Budapešti.

Slevové kupóny Wizz Air

Skutečnost, že se společností Wizz Air se létá velmi levně, neznamená, že si cestu nemůžete dále zlevnit pomocí široké nabídky našich slevových kódů Wizz Air. Na výběr máte hromadu druhů slevových kupónů Wizz Air. Využijte např. slevový kupon Wizz Air, který vám zlevní parkování na letišti, nebo slevový kupon Wizz Air, díky němuž dostanete slevu na samotnou letenku.

Jak uplatnit slevový kód Wizz Air

Vyberte si slevový kupón Wizz Air z naší nabídky a klikněte na něj. Ještě předtím si však zkontrolujte datum platnosti slevového kódu Wizz Air, které je uvedeno přímo na slevovém kupónu Wizz Air. Poté budete přesměrováni na internetové stránky letecké společnosti Wizz Air, kde budete postupovat podle pokynů. Dokončení objednávky je jednoduché a intuitivní. Zaplatit můžete pomocí platebních karet Visa, MasterCard, či Maestro, nebo bankovním převodem.

Wizz discount club

Že vám slevové kódy Wizz Air nestačí? Letecká společnost Wizz Air má pro vás další možnost, jak ušetřit, a tou je tzv. Wizz discount club. Ptáte se, co že to je ten discount club? Členství ve Wizz discount clubu si můžete koupit za 29,99 eur/rok, díky čemuž získáte následující výhody:

Wizz Air vám garantuje slevu minimálně 10 eur na každou letenku oproti běžným cenám a 5 eur na každé zavazadlo zakoupené online.

Slevy se vztahují na vás i na jednoho vašeho spolucestovatele.

Získáte také přístup k akčním nabídkám na vaši e-mailovou adresu dříve než ostatní.

Příklad úspory s Wizz discount club:

  • Poplatek za roční členství ve standardním WIZZ Discount Club: 29,99 EUR
  • Úspora za letenky: 4 x 10 EUR = 40 EUR 
  • Úspora za poplatky za zavazadla: 4 x 5 EUR = 20 EUR 
  • Úspora celkem: 60 €

Pokud cestujete ve více lidech, výhodnější pro vás bude skupinové členství Wizz discount club pro vás a 5 dalších spolucestujících za cenu 59,99 eur/rok.

Příklad úspory se skupinovým členstvím Wizz discount club:

  • Poplatek za roční skupinové členství WIZZ Discount Club: 59,99 €
  • Úspora za letenky: 8*x 10 € = 80 € 
  • Úspora za poplatky za zavazadla: 4*x 5 EUR = 20 EUR
  • Úspora celkem: 100 EUR

Další služby Wizz Air

Kromě rezervace letenek vám letecká společnosti Wizz Air nabízí také rezervaci hotelu nebo zapůjčení automobilu. I na tyto služby můžete využít k tomu určené slevové kupóny Wizz Air.

Mobilní aplikace Wizz Air

K většímu pohodlí na vašem mobilním zařízení si stáhněte mobilní aplikaci Wizz Air. Stáhnout si ji můžete v Google Play nebo App Store. V mobilní aplikaci máte také uloženou palubní vstupenku, tudíž si ji nemusíte tisknout v papírové podobě.

Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti wizzair.com