červenec 2021

Slevový kód Webonio.cz červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Webonio.cz je společnost poskytující program Webonio, ve kterém si každý může vytvořit své webové stránky. V nabídce společnosti je několik druhů tarifů, od tarifu Mini, který nabízí základní funkce až po tarify VIP nebo Profi, které poskytují desítky užitečných funkční jako jsou Google Analytics, revize stránek nebo vlastní prvek Webonio Art. Slevy Webonio.cz jsou čas od času obměňovány. Příležitostně můžete narazit na slevové kódy Webonio.cz. Skrblík má nachystaný aktuální slevový kupón Webonio.cz.

Můžete přejít do obchodu. Webonio.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 211 dny Webonio : 30 dní zdarma

Jak ušetřit Webonio.cz 2021

Webonio je e-shop zaměřený na komplexní řešení Vaší webové prezentace. V nabídka je opravdu široká paleta služeb, designů, optimalizací a konceptů pro tvorbu perfektní webové prezentace firmy.

Webonio se představuje

Velkou výhodou nákupu v Webonio je přehledná nabídka prodávaného zboží, které můžete vyhledávat v jednoduchém menu rozděleném podle designu, funkce a ceny služby. Procházení nabízeným zbožím je díky tomuto členění velmi intuitivní, přehledné a uživatelsky příjemné.

Webonio nabízí správu webu v 5 cenových úrovních od nejlevnější úrovně, se základní nabídnou služeb, až po full-service správu Vašeho webu. Další možnost personalizace nabídky nabízí možnost vybrat si délku správy webu. Správu webu si můžete vyzkoušet na měsíc zdarma a poté se zavázat na odebírání služeb od 3 měsíců až po 5 let.

Zajímavá je služba Webonio Art, ve které si můžete navrhnout svůj vlastní web. Rozhraní slouží jako on-line šablona umožňující personalizaci webu, který bude šit na míru nabízenému produktu. Vybírat můžete z mnoha předskriptovaných šablon, které lze libovolně modifikovat. Tato personalizace je zdarma pro zákazníky, kteří zvolí 5 letou délku smlouvy, u kratších smluv je služba zpoplatněna.

Pokud si přeci jen v současné nabídce na Webonio nevyberete, nezoufejte, nabídka zboží a akčních cen se průběžně obnovuje a aktualizuje takřka každý den.

Jak ušetřit na Webonio

Skrblík Vám přináší aktuální přehled slevových kupónů Webonio. Eshop nabízí slevové kódy Webonio, které lze uplatit při dokončování objednávky v košíku. Slevové kódy Webonio uplatníte vložením slevového kódu Webonio do příslušné kolonky.

E-shop nabízí možnost tvorby a vyzkoušení vlastního webu na 30 dní zdarma. K čerpání této akční nabídky není třeba zadávat slevový kupón Webonio. Akce platí pro všechny nové zákazníky.

Možnost zajímavé úspory představuje zvolení delší fixace smlouvy pro správu webu. Pokud zvolíte dlouhodobější spolupráci (lze až na 5 let), můžete ušetřit až 40 % ze základní ceny služeb, což už je opravdu razantní úspora.

Možnost čerpání slevových kupónů Webonio a akcí je časově omezená do vyčerpání kapacit, proto neotálejte a Váš nákup příliš neodkládejte.

Možnosti platby na Webonio

Za služby lze na Webonio zaplatit následujícími způsoby:

  • Platební kartou on-line přes GP WebPay;
  • Platba přes bránu PayPal.