srpen 2021

Slevový kód Vueling srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Vueling je španělská nízkonákladová letecká společnost, která nabízí letenky do celého světa. Vybírat můžete z tradičních evropských destinací nebo méně známých míst v Africe. Slevy Vueling čas od času obměňuje v závislosti na sezóně. Příležitostně můžete najít slevové kódy Vueling. Skrblík má připravené aktuální slevové kupóny Vueling.

Můžete přejít do obchodu. Vueling jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 213 dny Vueling Club levné lety a slevy

Jak ušetřit Vueling 2021

Vueling je druhý největší letecký dopravce ve Španělsku sídlící v Barceloně. Vueling je tzv. nízkonákladovou leteckou společností, která vám nabízí výrazně nižší ceny letenek než konkurence již od roku 2004. Zapomeňte na vysoké ceny klasických dopravců a zkuste cestovat za zlomek ceny s leteckou společností Vueling.

Budete létat s nejmodernějšími letouny společnosti Airbus, které v roce 2014 přepravily již 17,2 milionů pasažérů. V březnu roku 2017 bylo průměrné stáří letounů společnosti Vueling 6,9 let, čímž se rozhodně nemůže chlubit každá letecká společnost. Vueling také plní přísné evropské normy a předpisy, tudíž o vaší bezpečnosti není třeba pochybovat.

Vueling vám také nabízí zprostředkování zapůjčení automobilu či rezervaci ubytování.

Slevové kupóny Vueling

Skrblík pro vás připravil pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kódů Vueling se kterými ušetříte. Vyberte si ten slevový kupón Vueling, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se pro vás zajistit co nejrozmanitější slevové kupóny Vueling, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Dávejte si však pozor na datum expirace slevového kupónu Vueling, abyste svou slevu nepropásli. Datum expirace slevového kódu Vueling je napsáno přímo na slevovém kupónu Vueling. I přesto, že se snažíme naši nabídku slevových kupónů Vueling udržovat aktuální, i my jsme pouze lidé, a na nějaký slevový kód Vueling s prošlým datem platnosti můžeme výjimečně zapomenout.

Jak uplatnit slevový kód Vueling

Poté, co jste si vybrali vhodný slevový kupón Vueling na něj klikněte, čímž se dostanete přímo na internetové stránky letecké společnosti Vueling. Dále zvolte odkud a kam chcete letět, a také vyberte datum odletu a počet pasažérů. Následná rezervace letenky je jednoduchá a intuitivní. Zaplatit můžete všemi běžnými platebními kartami.

K uplatnění některých slevových kódů Vueling je potřeba vložit slevový kód do k tomu určeného políčka v průběhu objednávky letenek. U jiných druhů slevových kupónů Vueling je sleva započítána automaticky a Vueling sleva je ihned vaše.

Kam můžete letět s Vueling

Letecká společnost Vueling létá do více než 100 destinací po celé Evropě a také do Maroka či Alžírska. Říkáte, že vám takový počet destinací nestačí? Vueling neustále rozšiřuje své portfolio destinací, abyste se mohli vydat opravdu kamkoliv. Slunné Španělsko, Chorvatsko, exotické Maroko či chladivý Island? S Vuelingem si svou vysněnou destinaci najde skutečně každý. Vyberte si slevový kód Vueling, kupte si letenku se slevou a užívejte si :)

Seznam států, kam se můžete s Vuelingem vypravit:

Alžírsko, Rakousko, Chorvatsko, Kypr, Francie, Gambie, Řecko, Island, Izrael, Itálie, Malta, Maroko, Portugalsko, Rusko, Senegal, Španělsko, Švýcarsko, Tunisko, Velká Británie.

Seznam všech destinací naleznete na internetových stránkách společnosti Vueling.

Služby na palubě

Vueling vám nabízí 3 druhy letenek podle rozsahu služeb:

  • Basic – s sebou si můžete vzít příruční zavazadlo do 10 kg a online check-in zdarma se vám otevře 7 dní před odletem
  • Optima – k příručnímu zavazadlu si můžete zdarma vzít také odbavené zavazadlo do 23 kg, check-in můžete provést kdykoliv online nebo zdarma na letišti před odletem a můžete si zdarma vybrat místo k sezení
  • Excellence – k dispozici máte všechny služby předchozích kategorií, navíc větší příruční zavazadlo a máte možnost zdarma změnit datum odletu či vrátit peníze

Kontakty Vueling

V případě problémů s koupí letenek, slevovým kódem Vueling či s jakýmkoliv dotazem se můžete obrátit na telefonní číslo zákaznické linky Vueling 02035143971. Zákaznická linka je vám k dispozici 24 hodin denně.

Pro pohodlnější a rychlejší rezervaci letenek na vašem mobilním zařízení si stáhněte mobilní aplikaci Vueling v Google Play nebo v App Store.