srpen 2021

Slevový kód Vláčky.cz srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Vláčky.cz je internetový obchod s krásnými dřevěnými vláčky. V nabídce je také široká nabídka kolejí, výhybek, mašinek, vagónů a dalšího příslušenství. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodu Vláčky.cz.

Můžete přejít do obchodu. Vláčky.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 214 dny Vláčky.cz: Sleva díky programům SPHERE a CARTE
  • 214 dny Vláčky.cz: Doprava zdarma pro vás ↓
  • 214 dny Sleva 50 % na Vláčky.cz

Jak ušetřit Vláčky.cz 2021

Vláčky.cz je společnost zabývající se dovozem dřevěných hraček do České, ale také Slovenské republiky. Jedná se o hračky značky Maxim, které se vyznačují vysokou kvalitou a bezpečností. Hračky Maxim jsou navrženy pro malé děti tak, aby je dokázaly zaujmout a zároveň rozvíjely potřebné dovednosti jako je rozpoznávání barev, koordinace rukou a očí, kreativita a mnoho dalších. Společnost Maxim je na trhu v USA a v Kanadě jedničkou v prodeji dřevěných hraček více jak 25 let, nyní můžete díky Vláčky.cz zakoupit také u nás.

Jak ušetřit Vláčky.cz

Pokud chcete pořídit svým dětem kvalitní hračky z přírodního materiálu na e-shopu Vláčky.cz se slevou, inspirujte se našimi tipy, jak získat a následně použít slevové kupony Vláčky.cz při svém nákupu.

Kde získat slevové kupony Vláčky.cz

Rádi byste při svém nákupu využili slevové kupony, ale nevíte, kde je získat? Navštivte webové stránky Skrblíka, klikněte na záložku Kupony, a do vyhledávače napište název obchodu. Okamžitě se vám zobrazí informace o daném obchodu, ale také pravidelně aktualizované a přehledně seřazené slevové kupony Vláčky.cz.

Zde si stačí vybrat z nabízených slevových kuponů Vláčky.cz, kliknout na “Využít slevu” či “Zobrazit kód”, a okamžitě můžete využít výhodu, která je s daným slevovým kuponem spojena.

Vyplatit se vám může také aktivace služby zasílání Skrblíkova zpravodaje. Po zadání vašeho e-mailu, budete pravidelně dostávat na e-mail informace o nejnovějších slevových kuponech Vláčky.cz, ale i mnoha dalších.

Jak využít slevový kupon Vláčky.cz

Nejprve si na e-shopu zakoupíte vybrané zboží jako v kterémkoliv jiném internetovém obchodě. Po ukončení nákupu kliknete na “Zobrazit obsah košíku” v pravém horním rohu. Okamžitě se vám zobrazí souhrn objednávky i s celkovou cenou. Pod tabulkou zmáčknete “Uplatnit slevový kupon nebo nákupní poukaz” a do daného políčka zadáte svůj slevový kód Vláčky.cz.

Pokud byl slevový kód správně zadán, sleva Vláčky.cz by se měla okamžitě promítnout do konečné ceny.

Podmínky využití slevového kuponu Vláčky.cz

Pokud se chystáte využít jakýkoliv slevový kupon Vláčky.cz, nezapomeňte si pohlídat platnost kuponu, ale také podmínky čerpání dané slevy na e-shopu.

Slevový kód Vláčky.cz

Internetový obchod Vláčky.cz má ve svých podmínkách zaneseno, že se slevové kupony Vláčky.cz nedají sčítat, nelze je uplatnit na nákup zboží v akci, a pokud se jedná o kupon na určitou částku, musí být vždy vyčerpán v jedné objednávce.

Doprava zdarma Vláčky.cz

Nákupem na e-shopu Vláčky.cz ušetříte také na dopravném. Nárok na dopravu zdarma máte v případě, že nakoupíte zboží v minimální hodnotě 1000 Kč a zvolíte možnost osobního odběru zboží na výdejním místě Uloženky. Druhou možností je nákup zboží nad 1200 Kč a doručení společností PPL.

V obou případech vám bude doprava zdarma kalkulována automaticky, po překročení dané hodnoty nákupu, bez nutnosti použití slevového kódu Vláčky.cz.

Speciální akce a slevy Vláčky.cz

Nezapomeňte se podívat také do záložky “Slevy a akce”. Právě zde najdete zboží s výraznou slevou oproti ceně původní. Nakoupit můžete hračky e-shopu Vláčky.cz se slevou i 50 %.

Možnosti dopravy na Vláčky.cz

U výběru dopravy máte možnost volit mezi dvěma způsoby. Pro ty, kteří dávají přednost doručení zásilky až na vámi zadanou adresu, nabízí e-shop dopravu kurýrem PPL. Pro ty, kteří raději vyzvedávají zboží osobně, je připravena možnost zaslání zásilky na vybrané výdejní místo Uloženka.cz.

Možnosti platby na Vláčky.cz

  • Dobírka – za objednávku zaplatíte kurýrovi až při jejím převzetí
  • Bankovní převod – jedná se o platbu předem, kdy vám bude zaslán e-mail s potvrzením objednávky a zároveň obdržíte platební instrukce. Platbu provedete klasickým bankovním převodem.
  • PayU – online platba přes internetové bankovnictví. Platba je tímto způsobem připsána během několika minut, což výrazně urychlí expedici objednávky.