únor 2020

Slevové kódy Tripsta únor 2020

Rating: 2 (1 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Tripsta je cestovní agentura nabízející letenky do celého světa. Vybrat si můžete ze známých destinací v Evropě, Americe i dalších, méně známých míst. Služby společnosti ročně využije přes milion zákazníků. Tripsta slevy jsou sezónně obměňovány. Příležitostně můžete najít slevové kódy Tripsa. Skrblík má nachystané aktuální slevové kupóny Tripsta.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Tripsta jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Tripsta 2020

Tripsta je cestovní agentura sídlící v Aténách, která vám již od roku 2005 zprostředkovává nákup letenek. Tým Tripsta, skládající se z více než 200 profesionálů, vám zaručuje, že se do vaší cílové destinace dostanete za garantovanou nízkou cenu a se specializovanou podporou. Nehledejte zdlouhavě letenky u jednotlivých dopravců a využijte rychlý rezervační systém Tripsta, který vám šetří váš čas i peníze.

Rezervační systém Tripsta se snaží poskytnout vám co nejaktuálnější nabídky za co nejlepší možné dostupné ceny. Na společnost Tripsta se pravidelně spoléhá více než milion spokojených zákazníků z celého světa. Zařaďte se mezi ně i vy.

Slevové kupóny Tripsta

Skrblík pro vás připravuje pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kódů Tripsta. Vyberte si z naší nabídky slevových kupónů Tripsta ten slevový kód Tripsta, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se, abyste měli k dispozici co nejvíce slevových kódů Tripsta. Z naší nabídky slevových kupónů Tripsta si tedy vybere opravdu každý.

Dávejte si pozor na datum expirace slevových kódů Tripsta. Datum platnosti slevového kódu Tripsta je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu Tripsta. Snažíme se však, aby byly všechny nabízené slevové kupóny Tripsta aktuální.

Jak uplatnit slevové kódy Tripsta

Poté, co jste si vybrali vhodný slevový kupón Tripsta na něj klikněte, čímž se dostanete přímo do rezervačního systému Tripsta. Dále v zobrazeném formuláři zvolte odkud chcete letět a vaši cílovou destinaci. Vyplňte také požadované datum odletu a počet cestujících. V dalším kroku si budete moci zobrazit požadované nabídky pomocí pokročilejších filtrů.

Zvolte si např. s jakými leteckými společnostmi chcete letět a se kterými nikoliv nebo maximální počet přestupů či maximální ceny a maximální čas letu. Po výběru letenky vyplňte vaše osobní údaje. Postupujte dále podle pokynů a sleva Tripsta je vaše. Nákup letenky s využitím slevových kódů Tripsta je velice jednoduchý a intuitivní, zvládne jej opravdu každý.

Jak zaplatit

Zaplatit za vaše letenky můžete platebními kartami  Visa, Visa Electron, MasterCard, American Express, Diners Club a Euroline. Platba je zcela bezpečná, protože Tripsta šifruje údaje o vaší platební kartě pomocí nejmodernějších zabezpečovacích technologií. Tripsta také používá Firewall, který chrání server a systém před neoprávněným přístupem.

Proč si zvolit Tripsta

Proč si zvolit ke koupi letenky právě Tripsta? Vedle bohaté nabídky slevových kupónů Tripsta máte tyto další důvody:

  • Snadno se používá – velice jednoduchý nákup letenek
  • Zcela bezpečná – Tripsta používá několik vrstev bezpečnosti pro ochranu vašich online transakcí
  • Cena – Tripsta kombinuje nejlevnější varianty letů, abyste získali co nejvýhodnější nabídku
  • Exkluzivní nabídky – přihlaste se odběru newsletteru a získávejte pravidelně exkluzivní nabídky a Tripsta slevy do vaší e-mailové schránky

Tripsta zavazadla

Obvykle je povoleno mít jedno příruční zavazadlo do letadla podle pravidel většiny leteckých společností, zatímco povolená hmotnost se liší podle letecké společnosti. Na základě ustanovení Evropské Unie, rozměry příručního zavazadla by neměly přesáhnout rozměry 56cm x 45cm x 25cm. Obvykle je povoleno jedno zavazadlo k odbavení do 20 kg za cestující osobu.

Doporučujeme vám se informovat ohledně zavazadel přímo u konkrétních leteckých společností, protože povolené rozměry, hmotnosti a další podmínky se vždy odlišují.

Tripsta kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů např. ohledně slevových kódů Tripsta nebo problémů s nákupem letenek se obraťte na zákaznické centrum Tripsta na telefonním čísle pro Českou republiku +420 228881920 nebo využijte kontaktní formulář přímo v rezervačním systému Tripsta. Na některé často pokládané dotazy najdete odpovědi v sekci “Často kladené dotazy”.

Pro pohodlnější, rychlejší a jednodušší rezervace na vašem mobilním zařízení si stáhněte mobilní aplikaci Tripsta v Google Play nebo v App Store.